Strona 31 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 129 30 31 32 3370 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 13 sie 2007, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sie 2007, 21:47
Posty: 133
GG: 4492357
Samochód: MAN F 2000 19.414
Lokalizacja: Częstochowa

Witam Szanowne grono forumowiczów. Jestem Michał. Inetresuje się głownie motoryzacją i chciałem dowiedziec sie coś ciekawego o manach w moim podpisie. Wybaczcie pierwsze błędy i powiedzcie mi dlaczego u was tak łatwo zostać zbanowanym ? Takie ostre zasady macie. 3 ostrzezenia i ban ? :/ A no i na koniec pytanie do admina czy jest możliwość sprawdzania pisowni na forum ? Bo niekiedy zdarzają mi się błedy a nie chce dostać banna ?

_________________
Maschinenfabrik Augsburg Nürnberg AG w skrócie MAN 19.414 FE EVO :)


Tytuł:
Post Wysłano: 13 sie 2007, 23:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Witam kolegę.Co do pisowni to nikt nie jest doskonały.Zainstaluj sobie Mozille Firefox 2.0. Tam jest tak jak w Wordzie.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 sie 2007, 11:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2007, 11:29
Posty: 11
Lokalizacja: Żywiec

Witam wszystkich na Wadze Ciężkiej. Mam na imię Łukasz mam 18 lat i prawo jazdy kategorii B. Od września chcę zacząć robić kategorię C a później oczywiście E. Ciężarówkami interesuje się od dziecka, toteż dlatego znalazłem się na tym forum. Mój tatko jeździ w Irlandii w firmie NOLAN TRANSPORT Dafem XF105 SSC którego dostał niedawno, niestety nie mam fotek bo wysłanie mmsa dla mojego taty jest czymś trudnym :P. Ale w Grudniu wybieram się do Irlandii to fotki Dafika na pewno będą. Pochodzę z Żywca który na pewno skojarzycie z piwem tak to prawda ja mam akurat zaszczyt mieszkać 300 metrów od browaru. Więc jak by co zapraszam do Żywca.

Pozdrawiam WSZYSTKICH!!

_________________
Nie mam ambicji aby być najbogatszym nie mam potrzeby by ktoś z zazdrością patrzył!


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2007, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 22:02
Posty: 117
Lokalizacja: Szczecin

Cześć mam na imię Grzesiek mam 16 lat i jestem z małego miasteczka z pod Szczecina niektórzy może mnie znają :P

_________________
Trzymajta śe ramy to śe nie posramy!


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2007, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sie 2007, 16:49
Posty: 1
Lokalizacja: Polodnie Polski

Witam wszystkich jestem Sylwek jestem nowym uczestnikiem forum pochodze z Rudy Ślaskiej jestem kierowca z 15 letnim stazem w ruchu miedzynarodowym w transporcie ponad gabarytowym pozdrawiam wszystkich.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2007, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sie 2007, 21:28
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa

Witam wszystkich. Mam na imię Łukasz, mieszkam w Warszawie, mam 21 lat i od niedawna pracuje w tym kraju jako kierowca w transporcie międzynarodowym, ze względu na ograniczenia wiekowe wcześniej pracowałem w Anglii. Interesuje się motoryzacją i stosowaną w niej nowoczesną technologią. W chwili obecnej mam prawo jazdy B, C i C+E, ale w miare możliwości będe chciał je uzupełnić o kat. D, bo nigdy nie wiadomo co w życiu przyjdzie robić. Co do samochodów którymi jeździłem zawodowo to zaczynałem od Peugeota Partnera, potem zrobiłem wspomniene C+E i od tamtego czasu trapią mnie Renówki Magnum, ale nie moge złego słowa o nich powiedzieć, bo są to całkiem przyjemne autka. Pozdrawiam użytkowników wagiciezkiej i do zobaczyska.

_________________
Ведь у меня есть чёрный Бумер он всегда со мной...


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sie 2007, 15:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 12:45
Posty: 3
Lokalizacja: Legnica

Witam nazywam się Dawid jestem z Legnicy na dolnym śląsku. Mam 15 lat moje wcześniejsze forum to HardTruckSite.pl . Interesuje się oczywiście Ciężarówkami transportem i motoryzacją no i trochę informatyką :)
pzdr.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 sie 2007, 12:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sie 2007, 23:45
Posty: 1
Lokalizacja: Nowy Targ

Witam wszystkich!! Nazywam się Mateusz, jestem z Nowego Targu. Studiuje "transport" na PK. Od jakiegoś czasu interesuje sie ciężarówkami - dlatego pewnie tez tu trafiłem.

Pozdrawiam wszystkich!!


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2007, 11:18

Czesc wszystkim. mam na imie Daniel i jestem nowy na forum. moja przygoda z transportem ciezkim trwa 2i pol roku. obecnie nie jezdze. pozdrawiam wszystkich.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2007, 15:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sie 2007, 15:18
Posty: 9
GG: 9283130
Lokalizacja: Żyrardów

Cześć,nazywam się Jarek mam 15 lat,mieszkam w żyrardowie,ale również często pojawiam się w Pruszkowie,gdzie spędziłem moje dzieciństwo.W rodzinie jeździ u mnie tata,i wujek.Tata pracuje w firmie T.M w Jaktorowie i jeździ Scanią R500 (gdzie mogę dać fotki???),zaś wujek jeździ w Orbisie.Na zloty jeżdżę dosyć często w tym roku byłem w :Bydgoszczy,Krakowie i Opolu ale mam zamiar się wybrać jeszcze do Hradca..pozdrawiam :D


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2007, 15:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2140
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
(gdzie mogę dać fotki???)
Opisac i dac fotki mozesz dac w dziale Garaz :)


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2007, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sie 2007, 21:45
Posty: 1
Lokalizacja: Wadowice

Witam wszystkich klubowiczów na imie mam Michał.Trafiłem tutaj przez gazetke "Polski Traker" myśle że miło spędze z Wami swój wolny czas.Pozdrawiam Bajo.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 15:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 22:40
Posty: 87
Lokalizacja: Bisztynek

Witamy serdecznie widze że jesteś z tego samego miasta
:D

_________________
Ciężarówki i Transport mój zawód , życie i pasja!

Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sie 2007, 0:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sie 2007, 0:44
Posty: 16
Lokalizacja: SPS (Pszczyna i okolice)

Heja.

Mam na imię Rafał. Na forum jestem już jakiś czas ale dopiero od niedawna zarejestrowany. Od podstawówki interesowały mnie zestawy (ciągnik i naczepa) choć teraz coraz więcej spotyka sie tandemów. Niestety nie było mi dane do teraz rozpocząć nawet kursu na prawo jazdy Kat. C (choć pierwszą trasę Holandię z wujkiem zrobiłem jakieś 10 lat temu). Potem byłem w Chamberry, Madryt, Bilbao. Z zawodu jestem Elektronikiem a teraz kończę inż. Informatyka. Od ładnych tygodni bywam tutaj... i powróciły marzenia o kat. C i E (choć praca w tym zawodzie to ciężki chleb)-. kwestia zamiłowania.
Zobaczymy... wyjdzie w praniu. Dużo przede mną. Kursy i egzaminy drogie, Slużba wojskowa w plecy i na dodatek początkujący (nie mechanicy samochodowi i bez doświadczenia) już na tym forum spotykają się z solidnymi lagami :) Pozdrawiam wszystkich.

BTW: jestem z okolic Pszczyny (DK 1 - połowa drogi Katowice-Bielsko-Biała)


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sie 2007, 23:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sie 2007, 22:45
Posty: 14
GG: 4929025
Lokalizacja: Jadowniki

Witam wszystkich nazywam się Karol mam 19 lat od urodzenia mieszkam w Jadownikach koło Brzeska(małopolskie) samochodami ciężarowymi i transportem interesuje sie od zawsze i w przyszłości chciałbym zostac kierowcą zawodowym i dlatego pewnie trafiłem na to forum myślę że mogę się tutaj dużo nauczyc. Pozdrowienia


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sie 2007, 20:57

Cześć wszystkim!!! mam na imie Marek mam 15 lat na forum trafiłem przypadkiem szukając wiadomości o ciężarówkach mieszkam w Kobylinie woj. wielkopolskie ,pow. krotoszyńskim mam pewne wiadomości o życiu kierowcy ponieważ raz byłem w trasie w Belgi a wprzyszłości chciałbym właśnie zostać kierowcą ciężarówki i witam wszystkich fanów tych ciężkich strudzonych maszyn które codziennie przemieżają bezdroża dróg europy.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sie 2007, 13:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lip 2007, 20:56
Posty: 58
GG: 0
Samochód: ..

....


Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 10:13 przez Sylwester, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 22:05
Posty: 17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Bartek pochodzę z okolic Tarnobrzega(woj. podkarpackie). Mam 16 lat interesuje się ogólnie motoryzacją i wszystkim co z tym związane, a od dłuższego czasu również ciężarówkami i transportem drogowym. Pozdrawiam wszystkich i życzę szerokiej drogi bajo!!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 19:41
Posty: 84
Lokalizacja: szczecin

witam wszystkich, jestem Marcin i mam 23 lata. pochodze ze Szczecina i nteresuje się i pracuje przy ciężarówkach. w chwili obecnej robie w serwisie renaultjako elektryk, a wcześniej pracowałem w serwisie scani też jako elektryk, ale w rzeczywistości zajmuje się wszystkim- począwszy od mechaniki az do elektroniki ( takie czasy w polsce :( ) . prywatnie siedze na czatach i formu starając sie pomóg innym kolegom po fachu i kierowcą. jak bedziecie mieli jakieś pytania albo problemy to piszcie

_________________
mechanika, elektryka, elektronik schematy, instrukcje i porady :)


Tytuł:
Post Wysłano: 27 sie 2007, 8:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 8:08
Posty: 59
Lokalizacja: Niepołomice

Hej hej wszystkim :) jestem Sebastian i mam 16 lat, mieszkam w Niepołomicach pod jednym dachem z Zitem tzn on jest moją starszą siostrą :twisted: . Ehh ide teraz do technikum.. informatycznego ponieważ mój tatulo powiedział że nie będę się tułał po całej polsce w jakiś MANie.... komsi komsa od łaadnych 10 lat ciężarówki mnie interesują zwłaszcza dźwigi (nioo pokażę Wam foty dźwigu spod fabryki mana :) ).... mechaniką zresztą też się interesuje :D hehee może nie tak bardzo ale podstawy znam na pewno ii trochę takiej wiedzy pobocznej :)

Nio tak wtedy gdy nie ma mnie na ty forum siedzę na innym ale o innej tematyce tzn. zajmuje się też zjawiskami paranormalnymi, kryptozoologią i UFO :) dziwne to troche ale ciekawe :)

POZDRO :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 31 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 129 30 31 32 3370 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ociu i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: