Strona 40 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 138 39 40 41 4270 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 sty 2009, 10:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Witamy! A przy okazji i ja się przedstawię :D
Mam na imię Maciek (nie ten z klanu jbc :P) 20 latek. Mieszkam w Warszawie. Od małego mam do czynienia z motoryzacją, jako że mój dziadek razem z wujkiem prowadzą firmę transportowa to zawsze się przy nich kręciłem. Prawo jazdy posiadam od końca 2007 (narazie tylko B, ale dobre i to). Zamiłowanie to motoryzacja, podróżowanie i parę innych pierdół. hm co więcej napisać. Znajomość języków to angielski w stopniu maturalnym rozszerzonym + certyfikat ukończenia 9 sem. ELC(druga w Warszawie szkoła ang. po Birtish Council) do tego j. niemiecki w stopniu podstawowym komunikatywnym :) Ulubiona marka samochdów użytkowych to Volvo (w rodzinie nic nie zginie :)) Jeśli jakieś pytania to priv i gg. Zawsze ochoczo odp :)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 22 sty 2009, 10:07

Na prośbę Marixa. Dlaczego ten zawód? Zupełnie przez przypadek. Miałem okazję zrobić prawko C przez UP więc zrobiłem i się zaraziłem. Znalazłem robotę na solówce i odkładałem na C+E oraz na kurs na przewóz rzeczy. W tym czasie moja miłość do ciężarówek narastała. C+E zrobiłem i jakież było moje rozczarowanie gdy nie mogłem znaleźć roboty. Niestety większość firm w naszym kraju nie chce słyszeć o żółtodziobach. Na szczęście mieszkam w regionie rolniczym więc po 4 miesiącach złapałem robotę na kampanii buraczanej (dobra szkoła jazdy). Tam nawiązałem troszkę kontaktów i jakoś poszło.

A czym jeździłem?
Pierwsze autko to ROBUR LD3001 rok nie wiem ale bardzo stary :| . Samochód nadający się na złom bez hamulców (czasami były), kłopoty z układem kierowniczym itp.
Drugie autko to awans w firmie i STAR 742. Po roburku to pełny luksus.
Potem przyszła kampania buraczana i pierwsze duże auto Scania 113H.

Pozdrowienia :D


Post Wysłano: 22 sty 2009, 18:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sty 2009, 22:34
Posty: 17
GG: 8309201
Samochód: Audi A3
Lokalizacja: KWA

witam i ja!!! :D jestem mateusz z okolic Krakowa. Interesuje się truckami jak i osobowkami :wink: jestem kierowcą od 5 lat na trasach Eu oraz skandynawii.. ulubiona marka to MAN i VOLVO
Szerokości życzę wszystkim kiermanom :D

_________________
brother in roads.........

Man TGA 460 XXL
DAF XF105 SSC


Post Wysłano: 31 sty 2009, 15:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Witam !

Jestem Rafał i pochodzę z Radomska . Niektórzy mogą mnie kojarzyć z forum www.1-87.pl . Od małego interesuję się ciężarówkami i w przyszłości chciałbym zostać zawodowym kierowcą .Od niedawna interesuję się również modelami współczesnych ciężarówek w skali 1-87.



Pozdrawiam wszystkich !!!


Post Wysłano: 31 sty 2009, 16:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2817
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Powitać użytkownika z moich okolic

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 31 sty 2009, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2008, 21:29
Posty: 11
GG: 0
Samochód: MAN TGM
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Witam serdecznie forumowiczów ,śmigam zawodowo ładnych pare lat i czytam co wy tu wypisujecie :)


Post Wysłano: 01 lut 2009, 14:18

Witam! Mam na imię Paweł, pochodzę z Białegostoku. Od młodzieńczych lat interesowałem się motoryzacją- od kilku ''wagą ciężką''. Obecnie pracuje od 4 lat jako kierowca w zakładach mięsnych (solowka Iveco Eurocargo albo Iveco Daily Chłodnia). Trzy miesiące temu zrobiłem prawo jazdy kat. C+E i usilnie poszukuje pracy w danej kat. Jest ciężko więc jak coś macie to dajcie znać! Dziękuje i pozdrawiam!


Post Wysłano: 10 lut 2009, 12:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2009, 0:25
Posty: 57
GG: 7403842
Samochód: e39
Lokalizacja: NSZ

Witam. Mam na imię Tomasz, mieszkam w Romanach k. Szczytna. Mam 17 lat uczęszczam do ZS1 w Szczytnie na kierunku Technik Ekonomista. Zainteresowanie samochodami ciężarowymi odziedziczyłem po tacie, który jest zawodowym kierowcą. Interesuję się również rożnego rodzaju sportami, muzyką, filmem, elektroniką.

Jeszcze raz witam wszystkich użytkowników forum. :D


Post Wysłano: 16 lut 2009, 18:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2009, 17:53
Posty: 12
GG: 3333868
Samochód: Scania4
Lokalizacja: triocity

Cześć wszystkim . Mam na imię Mariusz , mieszkam w Redzie , nie daleko Gdyni ;) Mam 19 lat ( za nie długo 20 :D) Interesuje się motoryzjacją, a ogólnie transportem lądowym .


Post Wysłano: 22 lut 2009, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2009, 19:47
Posty: 11
GG: 0
Samochód: 26.464
Lokalizacja: Świdnik

Witajcie,
Mam na imie Piotrek. Moja przygoda z ciężarówkami zaczęła sie od urodzenia. Mój ojciec i wujek jako zawodowi kierowcy zasilali szeregi lubelskiego PKSu na Hutniczej. Od czasu do czasu jako dziecko jeździłem w trase z ojcem, a jeszcze częściej zabierał mnie na baze i mogłem posiedzieć za kółkiem.
Prawo jazdy zdobywałem stopniowo kat B w wieku 17 lat. Po kilku latach pracy w innych firmach, trafiłem do hurtowni jako przedstawiciel handlowy/kierowca, pomykałem wtedy Seatem Inca. Gdy tam zaczęły sie problemy, zrobiłem kat. C i zostałem zatrudniony w firmie prywatnej w której pracuje mój ojciec. Dostałem wtedy na stan Stara 200 i obsługiwałem region lubelszczyzny. Z czasem był awans na Liaza :D , i Luizą pomykałem Świdnik-Oświęcim-Świdnik. Po jakimś roku kierowca który jeździł Mariolką z naczepą, zachorował i musiał sie pożegnać z kierownicą. Szeryf opłacił mi kurs na C+E i po egzaminie zasiadłem na Reno Major 385 ti. Z czasem firma zaczęła sie rozwijać i nie wystarczał posiadany tabor. Został zakupiony Man 26.464 solówka+przyczepa który teraz pomykam. Moja kariera za kierownicą ciężarówki trwa już 5 lat.
Trasy jakie obsługujemy to przeważnie PL, ale kilka razy do roku jedzie się też do CZ.

_________________
www.LKAudi.pl


Post Wysłano: 01 mar 2009, 23:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lut 2009, 17:27
Posty: 27
GG: 9990945
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Witam serdecznie. Jestem tu nowy. Mam na imię Paweł. Mam 15 lat. Moje miasto to Jastrzębie-Zdrój.Moje zainteresowania to:
-modelarstwo
-motoryzacja(głównie ciężarówki)
-muzyka(gra na gitarze)
-wędkarstwo

Chcecie wiedzieć coś więcej to na PW.

Pozdrawiam...!!!

_________________
http://www.youtube.com/user/DayOfRiot


Post Wysłano: 01 mar 2009, 23:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:16
Posty: 43
GG: 24201069
Samochód: BMW e46 cabrio
Lokalizacja: SLU

Witam wszystkich :!:
Jestem Robert, mam 19 lat. Pochodzę z małej miejscowości w powiecie Lublinieckim. Od urodzenia interesuje się rolnictwem i motoryzacją, od ok. 10 lat tzw. "Wagą ciężką". Obecnie chodze do 4 klasy technikum, mam prawko kat. B, BE, C, CE, T. PoZdRo :D

_________________
SCANIA R 580 V8 Power Top Line


Post Wysłano: 16 mar 2009, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 mar 2009, 22:15
Posty: 132

Witam!
To poprostu ja marianzoo666, chciałem się tylko pozbyć pewnych :/ liczb

_________________
Why so serious?


Post Wysłano: 17 mar 2009, 8:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 mar 2009, 20:38
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków

siemka wszystkim tu emgie89 - Mateusz. Póki co 20 lat, pasjonat transportu ogarnięty obsesją ciężarówek o największym marzeniu bycia kierowcą tira, zarejestrowałem się tu żeby pogadać z ludźmi na ulubiony temat i dowiedzieć się czegoś więcej :) studiuję mechanike i budowe maszyn na politechnice krakowskiej, chciałbym śmigać kiedyś jakimś fajnym Volvo albo Mańkiem :)


Post Wysłano: 22 mar 2009, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2009, 21:13
Posty: 0
GG: 5292953
Samochód: skuter...

Witam wszystkich! Mam na imię Wojtek i pochodzę z okolic Gostynia, ok. 70km na południe od Poznania, DK12. Za mną już (a może dopiero) 15 lat, ale zacznijmy od początku. Mój kontakt z ciężarówkami zaczął się w wieku ok. 2 lat, kiedy to mój tato zabierał mnie na krótkie przejażdżki. Od tego czasu zwiedziłem z nim prawie całą Polskę i trochę "Starego Kontynentu". Poza truck'ami interesuję się też komputerami, sportami extremalnymi i...dowiecie się :twisted: Jeśli macie jakieś pytania - śmiało! Pozdrawiam!


Post Wysłano: 22 mar 2009, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2009, 23:14
Posty: 2
GG: 0

Witam. Na imię mam Patryk, z okolic Wodzisławia Śląskiego jestem. W transporcie od 2 lat. Pozdrawiam


Post Wysłano: 24 mar 2009, 12:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2009, 8:59
Posty: 3
GG: 1129301
Samochód: Iveco 35c15

Witam
mam na imię Piotr, mam 32 lata i od niedawna śmigam pierwszym większym autem.
do tej pory w firmie do prac służył poczciwy nissan primera kombi ale roboty było coraz więcej i towaru do wożenia wiec dostałem wiśniowe Iveco.
teraz śmigam albo sam albo z kolegą po trasach po Wielkopolsce i tapetujemy billboardy ;) taka juz praca u nas w drukarni.

_________________
człowieka można poznać ale nie diabła który w nim siedzi


Post Wysłano: 24 mar 2009, 18:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2009, 23:44
Posty: 0
GG: 8508930
Samochód: MB Sprinter
Lokalizacja: Warszawa

Cześć , mam na imię Grzesiek mam 34 lata i zjeździłem już kawałeczek świata . :D W :> tym roku pukło 15 lat ,jak ruszyłem na ten szlak .

_________________
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni !!!
http://ang.wa.pl/


Post Wysłano: 25 mar 2009, 8:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2007, 0:09
Posty: 70

Witam, mam na imię Mariusz, mam 17 lat i mieszkam w małej miejscowości na Podkarpaciu :)
Interesuję sie motoryzacją, transportem i informatyką, od dłuższego czasu czytam to forum, lecz nigdy się nie udzielałem.

Pozdrawiam serdecznie załogę ! A wszystkim na drogach życzę szerokości. :wink:

_________________
Posiadam kat: A, B, C


Post Wysłano: 31 mar 2009, 14:38

Witam wszystkich :) ! Mam na imię Staszek , mam 15 lat i pochodzę z okolic Krakowa, ok.10 km :D (około 8 min jazdy) . Interesuję się fotografią oraz kręceniem filmów i oczywiście ciężarówkami , interesuję się też komputerami , Pozdrawiam! :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 40 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 138 39 40 41 4270 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: