Strona 11 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1370 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2006, 18:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Napewno dobrze trafiłeś. Życzę wielu mądrych postów i liczę na fotki :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2006, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No widze że zapowiada się ciekawy user, jak dla mnie to już po przywitaniu można zobaczyć czy ktoś raczej porządny, czy ktoś kto będzie durnowato pisać, ja myśle że Ty raczej zaliczasz się do tych 1...:D Życze miłego korzystania z forum...:] Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Posty: 14
GG: 0
Lokalizacja: Sudbury, GB.

heheh... no będę się starał :)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Witaj logtruck również życzę Ci wiele radości z korzystania z forum Twój nick jednoznacznie określa że jesteś fanem transportu drewna, też zawsze mnie to kręciło szczególnie siąganie drzewa z lasu także jeszcze raz miłego korzystania z forum Pozdrawiam

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 1:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Cytuj:
Czasami jak mam jakiś odchył to troszkę poszukam maszynach czy statkach... więc jeśli chodzi o forum to chyba dobrze trafiłem
Lepiej już nie mogłeś trafić. Tutaj znajdziesz wiele informacji o takich maszynach.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 21:00
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN

Witam wszystkich użytkowników forum.... suepr, że jest tu coś takiego i można powiedzieć o sobie kilka słów... właściwie to kolega <Paździoch> otworzył przedemną te wrota ;-)
No to lecimy...
Mam na imię Grzegorz (McGREGOR) 27lat, interesuję się elektroniką, telekomunikacją informatyką, łącznością radiową, muzyką, lubię się wyspać i dobrze zjeść ;-)... itd. Ciężarówkami byłem zafascynowany już od dawna, lecz na pierwszy plan postawiłem wykształcenie, bo z nim właśnie wiązałem swoją przyszłość, ale mieszkam w Polsce i okazuje się, że szkoła niekoniecznie jest przyjazna młodym ludziom ;-) znaczy skończyłem ją bez problemów, ale niestety jakoś to wszystko nie chciało zaowocować ... no okazało się, że mój tata nie jest rzadnym politykiem, dyrektorem, prezesem itd. więc nikt nie chce takich inżynierów jak ja w swojej firmie... bo po co hihihi :-).
No dobrze a tak serio .... to postanowiłem jakiś czas po szkole zrealizować swój plan i robić wreszcie coś co da mi przyjemność i satysfakcję i robię wszystko, żeby zostać kierowcą ciężarówki. Wiem, że to nie jest leka praca choć niektórym się tak wydaje.... ale przynajmniej jak na mój gust lepsza robota od papierkowej, której teraz mam po sufit!
Obecnie robię przyczepy i dłuży mi się to wszytko jak diabli :-)

Mam zamiar na tym forum pochłaniać wiedzę ... wiedzę od Was wszystkich, więc piszcie mnie tu mądrze i prawdę tylko ;-)
Jak będzie trzeba to i mądrą krytykę przyjmę na klatę ... taki będę :-)

Jeszcze raz wszystkim witam i pozdrawiam !!!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
ale przynajmniej jak na mój gust lepsza robota od papierkowej
Tak się składa, że mamy identyczne poglądy. :wink: :wink:

Witam na naszym forum i wiele udanych, trafnych i mądrych postów zycze. :!:
:wink: :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No witam nowego usera, ciesze się kolejna porządna osoba...:wink: Mam nadzieje że Ci się tu spodoba...:D A jak do nas trafiłeś...?


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 21:00
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN

Cytuj:
No witam nowego usera, ciesze się kolejna porządna osoba...:wink: Mam nadzieje że Ci się tu spodoba...:D A jak do nas trafiłeś...?
Jakoś Was odnalazłem ... od forum do forum .... patrzę a tu takie bycze hihihi ..... najlepsze jakie znalazłaem ... dużo użytkowników i ogromna ich aktywność, a o to przecie bigos - prawda ?? ;-)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lut 2006, 9:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2005, 15:47
Posty: 57
Lokalizacja: lublin

Cytuj:
Jak będzie trzeba to i mądrą krytykę przyjmę na klatę ... taki będę Smile
".....masz być jak Tommi Lee Jones w ściganym..... :D "

A tak na poważnie to witam i zapraszam do dyskusji i tworzenia nowych ciekawych tematów.

_________________
życie w drodze...


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lut 2006, 11:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
a o to przecie bigos - prawda ?? Wink
No prawda, prawda...:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2006, 2:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2006, 1:23
Posty: 26
Lokalizacja: Białystok

Witam wszystkich. Mam 21 lat, jestesm z Białegostoku i od jakiegoś czasu regularnie przeglądam to forum, z którego dowiedziałem się bardzo wiele, poza tym ogólnie podoba mi się atmosfera panująca na forum, dlatego w końcu postanowiłem się zarejestrować.
Interesuję się przede wszystkim motoryzacją, a dokładniej wszystkim na 4 i więcej kółkach (w tym jedno z głównych miejsc zajmują ciężarówki) transportem samochodowym i w ogóle infrastrukturą drogową, mam bzika na punkcie przeglądania map i atlasów i śledzenia postępóww budowie dróg, autostrad i w Polsce i w Europie.
Bardzo lubię jeździć, prowadzić samochód, w samochodzie wypoczywam, jest to chyba najprzyjemniejsza rzecz, którą można robić :) dlatego moim marzeniem od dawna jest zostać kierowcą zestawu na długich trasach. Wprawdzie teraz jeszcze studiuję ekonomię, jednak nie wiążę z tym zbytnio przyszłości (jest to raczej taka ochrona przed wojem) a właśnie z byciem kierowcą zawodowym, po prostu nie widzę siebie w innym zawodzie, wiem, ze jest to jedyna praca, która w pełni zaspokoi moje potrzeby i da mi satysfakcję. Jestem w trakcie zbierania kasy na prawko kategorii C.
Obecnie dorabiam rozwżeniem pizzy w weekendy, na wakacjach jeździłem lublinem, pracując w zaopatrzeniu.
Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich licząc na dobre przyjęcie ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2006, 2:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Witam wszystkich nowych uzytkowników :D Zapoznajcie sie prosze z regulaminem.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2006, 9:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Witam Charyly serdecznie na najlepszym forum w swojej dziedzinie, czyli na Wadze Ciężkiej. Udanych postów życzę. :wink: :wink: :D :D


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2006, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No widzicie pisałem ostatnio żeby jak się witają pisali więcej o sobie i skutkuje...:mrgreen: A teraz serio, również Witam nowego użytkownika, myśle że Ci się tu spodoba i będziesz z nami sporo czasu, tak jak mówił DeL zapoznaj się z regulaminem żeby potem neidostać jakiegoś ostrzeżenia za głupote...:wink: Życze powodzenia w Twoim celu czyli zrobienia prawka na C, a potem myśle na C+E...:wink: Pozdrawiam...:]


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2006, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2006, 18:19
Posty: 5
Lokalizacja: mazury

witam wszystkich co moge o sobie powiedziec mam 25 lat dopioro zdobywam praktyke akurat smigam DAFEM 95 i ciagne za soba przyczepe lodowke woze same mięcho głównie(półtusze) nie jest to łatwa jazda poniewaz wszystko wisi na suficie smigam po kraju i nie tylko. POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2006, 16:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Witamy piotras przyczataj regulamin o odwiedzaj nasz często, rzeczywiście masz bardzo wywrotny zestaw z tym mięsem na hakach także uważaj tam na zakrętach :wink:

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2006, 16:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
DAFEM 95 i ciagne za soba przyczepe lodowke
piotras DAF95 a nie jezdzisz przypadkiem żółtym Xfem w firmie Tomdar w Suwałkach ? :>

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2006, 16:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No Witamy, mam nadzieje że Ci się u nas spodoba i będziesz nas odwiedzał często (w miare możliwości)...:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2006, 17:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2006, 18:19
Posty: 5
Lokalizacja: mazury

nie ja smigam tym starszym modelem 95ATI i jest to firma w okolicach olsztyna


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1370 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: