Strona 17 z 112 [ Posty: 2228 ] Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 19112 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sie 2011, 0:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Cytuj:
Cytuj:
To zdjęcie nie było robione w Legionowie ? I czy ta bmka nie była przypadkiem na sprzedaż ?
Zgadza się.


Cytuj:
Dla ciebie każdy kto ma samochód z gazem jest burakiem, dla mnie to jest normalne źródło zasilania jak np.benzyna czy ropa. Wkur*** mnie "koneserzy" którzy wygadują takie stereotypy. Więcej takich jak ty a z fajnego wozu dla młodych ludzi który ma w miarę przystępną cene zrobicie to samo co zostało zrobione z kultową za moich młodych czasów calibrą
Dobrze gada, polać mu :!:
Polewam 8)

a bmka dlaczego nie poszła do żyda ?

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 22 sie 2011, 1:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2008, 23:32
Posty: 366
Samochód: zielony TGA
Lokalizacja: mazowsze

Znalazły się fundusze na uturbienie więc nie zmieniam wozu tylko dokładam trochę złomu pod maskę


Post Wysłano: 22 sie 2011, 5:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2009, 18:38
Posty: 163
GG: 0
Samochód: MB CL600 :)
Lokalizacja: EPA

Cytuj:
Cytuj:
a na "dupie" napis 316, 318 i kurek od LPG
Tobie pewnie odrazu rodzice kase na leona cupre wyłożyli tankowali go dzień w dzień po korek, to jesteś kozak nigdy nie tykałeś gazu i w ogóle wszystko według najlepszych prawideł :/
Sam zapracowałem sobie na Leona, rodziców nie mam od 12 roku życia..... :|
Koniec tematu jak coś prv

_________________
Poszerzanie felg PRV!
http://www.motocentrum-lodz.pl
Nasza "mała" Perełka Krazik 255B:
viewtopic.php?f=5&t=29984&st=0&sk=t&sd=a


Post Wysłano: 22 sie 2011, 11:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Cytuj:
a na "dupie" napis 316, 318 i kurek od LPG
Wiesz co to dla kogoś kto sie np. uczy lub zarabia 1000zł wyżywić taką 3'ke która spala 8-10 litrów benzyny. Po co robić 100km za 50zł jak można za 25, pomyśl trochę. Dla ciebie każdy kto ma samochód z gazem jest burakiem, dla mnie to jest normalne źródło zasilania jak np.benzyna czy ropa.
Tu się zgadzam...
Cytuj:
z fajnego wozu dla młodych ludzi który ma w miarę przystępną cene
Beemka to nie jest auto dla łebka, który zaledwie skończył 18 lat, zdał prawko i kupuje sobie takie auto... Pierwszy lepszy zakręt, a nawet na prostej będzie dobrze grzał i go wyrzuci. Często się zdarza, że jeżeli jakieś BMW leży w rowie, na drzewie itp. to przeważnie jakiś młody szczyl jechał, który chciał zasmakować szybkiej jazdy takim autem, nie mając pojęcia do czego takie auto, z tylnym napędem jest zdolne...

Nie mówię, że każdy młody i każdy posiadacz BMW tak musi jeździć.


Post Wysłano: 22 sie 2011, 11:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2011, 21:18
Posty: 22
GG: 5000263
Lokalizacja: Łuków Śląski k/Rybnika

Golf Mk2
Rok produkcji: 1991
Moc: 90 KM
Moment obrotowy Nm: 145
Przebieg: 320 tyś


Wyposażenie:

Wersja GTi,4 tarcze,komputer MFA, półkubły,itp
Obrazek


Post Wysłano: 22 sie 2011, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2011, 17:59
Posty: 52
GG: 1801825
Samochód: ford
Lokalizacja: kraków

a jak sie wkleja tu zdjecie bo nie moge ogarnac?:(


Post Wysłano: 22 sie 2011, 18:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

ja do poruszania sie po mieście mam takie stare Renault Twingo. ono powoli się rozpada i z chęcią zmieniłbym na coś nowszego, jednak swoje nastawienie weryfikuję na stacji benzynowej, jeżeli po przejechaniu 270km tankuje 22l LPG, to szkoda tego sie pozbywać, bo już mi nikt nic za nie nie da, a jaździ i to tanio.

to auto to wozidupa (nie wyjeżdża za tablicę z napisem Wrocław), a do jeżdżenia prawdziwego służy kamper.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 22 sie 2011, 19:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2011, 13:49
Posty: 39
Samochód: rower
Lokalizacja: Suwałki

DAEWOO TICO SX
-rok produkcji: 1997
-przebieg:powyżej 100km
-kolor:srebrny
wyposażenie: radio marki DAEWOO, małe "plamki" rdzy :D


Post Wysłano: 23 sie 2011, 1:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2011, 16:00
Posty: 13
Samochód: BMW serie3

Tak poza temat jak już się rozmawia Benzyna Gas i Olej N. , dzisiaj jechałem przez miasto i zaleciałem zatankować w Suwałkach na Orlenie, ceny :O 95benz- 5.09 Olej n.5.09 a Gas 2.45 . Ku*wa koszmar

_________________
Brygada Szybkiej reakcji !


Post Wysłano: 27 sie 2011, 17:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
Cytuj:
Silnik 900ccm
Monowtrysk czy gaźnik :?:

Niestety gaźnik...

http://www.youtube.com/watch?v=iZcM-RWCLJ4

Za to ja z moim wydechem podpuszczam ludzi do szybkich startów spod świateł, a sam sobie spokojnie ruszam :) Jak tych ludzi da się łatwo dziś zmanipulować, wystarczą trzy dziurki wielkości pestki jabłka w kawałku rurki :lol:

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 29 sie 2011, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2009, 18:38
Posty: 163
GG: 0
Samochód: MB CL600 :)
Lokalizacja: EPA

Cytuj:
Prawie jak WRC :D

_________________
Poszerzanie felg PRV!
http://www.motocentrum-lodz.pl
Nasza "mała" Perełka Krazik 255B:
viewtopic.php?f=5&t=29984&st=0&sk=t&sd=a


Post Wysłano: 29 sie 2011, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Nom, i jeśli przejdzie przegląd to tak zostanie, bo pozalepiałem największe dziury i teraz już tak nie męczy uszu, a mimo wszystko jak bystro ruszam z pod świateł czy go przeciągnę do czerwonego pola to się ludzie oglądają ;D pewnie myślą co to za wieś na kołach :>

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 08 wrz 2011, 11:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

Może przypomnę o swoim królu szos :D
Autko idzie jak burza. Opole objechał, ale nie bez przygód. Z drobnych to spadł przewód od klaksonu, i przy parkowaniu chlapacz oparł się o krawężnik i go koło ściągnęło, ale założyłem z powrotem i gra. A z większych to wyciągnął uszczelkę z pod gaźnika. Dorobiłem z kawałka kartoniku i narazie lata. Uszczelkę zjadł jak jechaliśmy w tamtą stronę. Naprawa zajęła mi ok 1,5h. Uszczelkę mam kupioną nową, ale narazie jeżdżę na tej samoróbce i zobaczymy jak długo :D
Ponadto odkryłem, że muszę wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, bo gdy ściągałem ją, żeby mieć lepsze dojście do odkręcenia gaźnika (na początku myślałem, że któryś z zaworów się przyblokował, ale potem wyszło na to, że uszczelka pod gaźnikiem przestała istnieć :D), to uszczelka rozsypała na 3 części ze starości poprostu. Ale na miejscu poskładałem jakoś do kupy i przejechałem, narazie z braku czasu odstawiam to na późniejszy termin. Co tam jeszcze. Przebieg idzie w górę licznik pokazuje już 82900km, podłoga cała pomalowana syto BITEXem, do tego doszło trochę pierdół, takich jak kilka nalepek, książkowy Samochodowy Atlas Polski, gniazdo zapalniczki, oświetlenie nocne wnętrza autka i proporczyk na tylną boczą szybę. Obecnie szukam też i na drugą stronę czegoś ciekawego.
Dosyć pitolenia czas na zdjęcia :D
Małe wietrzenie i sprzątanie wnętrza razem z pomocnikiem, ale się zmęczył i poszedł spać :D
Obrazek
I jak wygląda z proporczykiem:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Autko urządzam w tzw. przeze mnie truck style. Z racji, że jest to moja mała ciężarówka, to nie mogło zabraknąć i gałązek na szyby. Tym razem motyw damski :D
ObrazekObrazek
Teraz czas na tył. Tutaj doszły dwie nalepy. Jak widać po lewej stronie "pięćdziesiątka", i mniej więcej na środku "Car of The Year" :D
ObrazekObrazekObrazek
Pod pokrywą bagażnika kryją się pamiątki ze zlotu w Krakowie i w Opolu, co prawda nie był w Krakowie na zlocie, ale gdyby nie jeden durny pasażer na gapę któremu się auto rozsypało dzień przed wyjazdem i musiałem maluszka zostawić w garażu i wziąć okręt rodzinny Palio Weekend z 98r. Ale za to w Opolu na MT był o własnych siłach, jak napisałem z małymi przygodami :D
Obrazek
Wot i oto opisywany wcześniej atlas, znaleziony w piwnicy.
ObrazekObrazek
A oto i oświetlenie nocne na niebiesko. Polega na 3 diodach niebieskich które są podłączone do prądu poprzez gniazdo zapalniczki. Dodatkowo na wtyczce jest włącznik, którym można wyłączyć światełko bez wyciągania wtyczki.
Tak święci po ciemku mniej więcej. W rzeczywistości świeci lepiej, ale zdjęcie wyszło jakie wyszło:
Obrazek
A tak to wygląda po zdjęciu z lampą. Ten czarny przewód co wychodzi z drzwi i chowa się w podłogę to antena od radia. Musiałem coś wykombinować bo nie chciałem wiercić dziur w karoserii.
Obrazek
I na koniec pamiątka z trasy do Opola na obwodnicy Lublinca:
Obrazek
I tym mocnym akcentem kończymy dzisiejszy odcinek. :D
Pozdro :D

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Post Wysłano: 15 wrz 2011, 10:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Widzę że maluszek dzielnie przechodzi próbę czasu. Ale z tymi naklejkami na szybach to masz fantazję http://picturepush.com/public/6493071 :lol: co tu dużo pisać te kable http://picturepush.com/public/6493062 włóż pod obicie nadkola i półkę będzie to lepiej wyglądać, a po drugie ktoś nie chcący ich nie pozrywa przy wysiadaniu. Pozdrawiam i czekam na następną aktualizację na temat tego pochłaniacza szos Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 11:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Ford Mondeo 2.0 TDDI

- rok produkcji 2000
- silnik 2.0 TDDI 116 KM
- przebieg 185.000 km
- wyposażenie: 8xairbag, ABS, pełna elektryka, klimatronik, alufelgi 16", podgrzewana przednia szyba i pare innych pierdół.

Zdjęcie byle jakie ale z telefonu, później dam lepsze.

Obrazek


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 13:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Jak tam z awaryjnością w tym Mondeo? Chodzą o nich niepochlebne opinie (chyba to ten silnik), że wtryski lubią siadać czy coś takiego.


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Cytuj:
Jak tam z awaryjnością w tym Mondeo? Chodzą o nich niepochlebne opinie (chyba to ten silnik), że wtryski lubią siadać czy coś takiego.
Jeśli się nie mylę to takie opinie chodzą o TDCi, następcy serii silników TDDI, które ponoć były trwałe ;)


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 15:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
Jeśli się nie mylę to takie opinie chodzą o TDCi, następcy serii silników TDDI, które ponoć były trwałe ;)
Dokładnie, u mnie jest TDDI na zwykłej pompie. Co do awaryjności to póki co nie wypowiem się bo za krótko go mam. A w TDCI wtryski regeneruje się po 250 zł., więc i tak w miarę tanio. Natomiast co się tyczy jazdy tym samochodem to oceniam go naprawdę na 6. Komfortowy, pojemny, w środku ma wszystko to co powinien mieć. Silnik chodzi super, ciągnie jak szalony, do tego świetnie trzyma się drogi, przy tym nie jest przesadnie twardy.


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Wiele osób chwali to Mondeo za prowadzenie, układ kierowniczy i zawieszenie są podobno dobrze zestrojone.


Post Wysłano: 19 wrz 2011, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Mondeo dość popularne auto w Polsce. Przyznam sie że pare miesięcy temu kupiłem takie mondeo 2005r tdci za 14 tyś po polerce i praniu, jak dobrze pamiętam wymianie szyby poszło za 21 chyba.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 17 z 112 [ Posty: 2228 ] Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 19112 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: