Strona 20 z 112 [ Posty: 2228 ] Przejdź na stronę Poprzednia 118 19 20 21 22112 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lis 2011, 10:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2007, 20:02
Posty: 494
GG: 2172953
Samochód: najlepszy samochód świata. Służbowy
Lokalizacja: Oslo / Gdańsk

Cytuj:
Zazdrość, zawiść jakaś ogarnia? A jak ma napisać? "Mam go u siebie" jakby był jego własnością? A może "Ojciec ma go u siebie" tak jakby był odseparowany od rodziny?
Nie wiem co Ci przeszkadza w takiej formie, nie wiem też jaka jest sytuacja u Przemasa ale jak mój tato kupował samochód to śmiało mógłbym powiedzieć "zastanawialiśmy się" bo też conieco doradzałem. Formę "mamy" też bym użył bo przynajmniej w domu czuje że póki mieszkam pewne rzeczy mam wspólne i ojciec mi samochodu nie oszczędza.
Mnie też wkurza okrutnie forma MY ! Zwracałem na to uwagę wiele razy, i będe dalej się o to czepiał. Jak widzę, że 10-15letni pseudotraker z prawego fotela pisze ciągle : jeździmy, ładujemy itd... to mnie krew zalewa ! Niech lepiej sie zabierze za : chodziMY z moimi kolegami do SZKOŁY !
Co do powyższej sytuacji, to wystarczyło napisać : samochód taty. Ale jak ktoś chce się dowartościować, albo nie wiem co innego tym osiągnąć ....
Cytuj:
:)
Yamaha YZF 750R 130km
Tytuł tematu brzmi : Nasze samochody osobowe
Ale co mi tam.... Nie bede sie czepiał, bo zaraz mnie dzieci neo napadną, i będzie wojna jak z busami < 3,5t w dziale garaż...

_________________
Pozdrawiam - Łukasz
Był DAF XF 105.510 SSC 6x2 <- Kto śmiał to usunąć? :(
Mam uczulenie na dzieci Neo, i pseudokierowców z prawego fotela!


Post Wysłano: 04 lis 2011, 12:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Ja się zgadzam z Anaheimem.
Sam nie jeżdżę zawodowo, ale gdy piszę o jakichś doświadczeniach z ojca samochodem, piszę w formie MY, bo zajmuję się "zaopatrzeniem". Niejednokrotnie moja opinia jest ważna przy takich wyborach. Więc jak sądzę, mogę napisać MY, bo ani nie jest tak, że ja sam o tym decyduje, ani nie jest tak, że nie mam z tym nic wspólnego.


Post Wysłano: 04 lis 2011, 13:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

A ja proponuje nie przejmować się głupim dogadywaniem furmanów z doświadczeniem którzy całe życie robili za popychadła i chcą się teraz jakoś odkuć.

Z Panem Bogiem.


Post Wysłano: 04 lis 2011, 17:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Święte słowa Bartek, amen.


Post Wysłano: 04 lis 2011, 19:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Zazdrość, zawiść jakaś ogarnia? A jak ma napisać?...
daleki jestem od tym uczuć. ani mnie ziębi, ani grzeje kto jakim autem jeździ.

jak pisać? zgodnie z prawdą, pojazd jest własnością rodzica i co tu zmieniać.

to prowadzi do mylnego wyobrażenia własności. jeżeli zdarzyłby się wypadek-stłuczka, to nie ważne czy jesteś synem, ojcem, żoną czy córką, dzwonisz do właściciela i pytasz może być oświadczenie czy wzywać policję.

ponieważ konsekwencje finasowe spadną na właściciela.

nie będziecie płacili Wy, tylko ojciec i tego trzeba mieć świadomość.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Ostatnio zmieniony 04 lis 2011, 20:39 przez Cyryl, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 04 lis 2011, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 246
GG: 9590680
Samochód: Żółty
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Vectrze pod koniec września stuknęło 200 tysięcy kilometrów - z tej okazji trochę przy niej pochodziłem i oto rezultaty:

Obrazek Obrazek

Myślę, że prezentuje się nie najgorzej, zwłaszcza ze względu na wiek i przebieg. Dodam tylko, że (odpukać) samochód dalej jest niezawodny i oszczędny. We wrześniu zrobiłem nim około 1500 kilometrów (Mazury, Bałtyk) i średnie spalanie (liczone wg tankowań) wyszło mi 5 litrów. :D

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Post Wysłano: 04 lis 2011, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Balbin - wygląda jak z salonu. Przypomnij jaki masz silnik w niej? Ładne masz aluski, sam będę polował na takie do mojej Astry, bo raczej chciałbym oryginalne, oplowskie.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 04 lis 2011, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 246
GG: 9590680
Samochód: Żółty
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Cytuj:
Balbin - wygląda jak z salonu. Przypomnij jaki masz silnik w niej? Ładne masz aluski, sam będę polował na takie do mojej Astry, bo raczej chciałbym oryginalne, oplowskie.
2.0 DTI na słynnej pompie. :mrgreen:

Dzięki wielkie - dbam jak potrafię, chociaż powoli żegnam się z tym samochodem - zapadła decyzja o wymianie na coś nowszego (najprawdopodobniej również Opla), z tym, że nie spieszymy się. Lepiej poszukać nawet kilka miesięcy i mieć coś, z czego będzie się zadowolonym w 100%.

Co do felg, to jest ich multum na aukcjach, szrotach itd. Myślę, że uda Ci się wypatrzyć coś w ładnym stanie i przystępnej cenie.
Również jestem zwolennikiem fabrycznych felg, na których, moim zdaniem, samochód ma najbardziej spójny wygląd. :wink:

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Post Wysłano: 04 lis 2011, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 maja 2007, 11:42
Posty: 394
Samochód: cokolwiek dadza

Apropo slynnej pompy; byly z nia jakies problemy? I przebieg raczej oryginal czy raczej nie wiadomo?

Swego czasu rozgladalem sie za taka Viki, zreszta nadal mi sie te auta bardzo podobaja w kazdej wersji nadwoziowej.
Jak chcecie pewnego autka, to popatrzylbym na forum opla np. vectry, najczesciej autka troche drozsze, ale i ladnie dopieszczone, gdzie mozna poczytac co sie z autem dzialo od poczatku jak je ktos nabyl.


Post Wysłano: 04 lis 2011, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 246
GG: 9590680
Samochód: Żółty
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Cytuj:
Apropo slynnej pompy; byly z nia jakies problemy? I przebieg raczej oryginal czy raczej nie wiadomo?

Swego czasu rozgladalem sie za taka Viki, zreszta nadal mi sie te auta bardzo podobaja w kazdej wersji nadwoziowej.
Jak chcecie pewnego autka, to popatrzylbym na forum opla np. vectry, najczesciej autka troche drozsze, ale i ladnie dopieszczone, gdzie mozna poczytac co sie z autem dzialo od poczatku jak je ktos nabyl.
Pompa była wymieniana przez poprzedniego właściciela (o czym już zresztą pisałem), a ten element "siada" najczęściej w przedziale 150-200 tysięcy kilometrów, więc przebieg jest raczej autentyczny (auto kupione dwa lata temu z przebiegiem 182 tys; także albo tyle, albo dwa razy więcej :mrgreen: ).
Poza tym nie ma zmęczonego wnętrza itd.

Rozglądamy się właśnie albo za Vectrą C w liftbacku, albo za Astrą H w wersji kombi. Niezależnie od tego, samochód musi mieć pod maską silnik 1.9 CDTI 120KM (dużo mniej awaryjny niż 150-ka) i wersję nadwoziową po liftingu.

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Post Wysłano: 04 lis 2011, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14
Posty: 316
Samochód: Volvo FH12 420 Globetrotter
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
Mój pojazd na niedzielne słoneczne przejażdżki :D Tak, tak to brązowe to rdza :wink: Najbardziej uwielbiam uczucie gdy stoję np obok takie merca jak pokazany wyżej który jest hmm jakieś 150razy droższy a ludzie nie zwracają na niego uwagi tylko uśmiechają się i proszą o zdjęcie przy moim warczyburgu 8)

Obrazek

Wartburg z silnikiem 2suwowym przebieg 49tys km.

Jakieś pytania ? :lol:
Dobry sprzęcior :)

Robiłeś go sam czy kupiłeś już zmodzonego? ;)

_

Obrazek

Tak wyglądał mój zezol :D Obecnie ma założony grill na 4 oczy :)

Po swapie na 1.6td ;) Mało pali, co jest bardzo ważne :)

Obrazek


Post Wysłano: 05 lis 2011, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lip 2009, 13:14
Posty: 242
Samochód: Pilot'olot
Lokalizacja: Kartuzy k/Gdańska

Wszystko grzebałem sam. A co do tego ,że stoi wysoko to 5cm prześwitu to nie jest zbyt wiele ;)

_________________
Transport ponadnormatywny "KONKEL"

www.utkonkel.com.pl


Post Wysłano: 05 lis 2011, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Fajną masz zabawkę na niedziele;D A ode mnie przy okazji mały Update, nie podobało mi się to cholernie ale do czasu aż nie zobaczyłem tego zrobionego na żywo i w taki oto sposób moje małe A8 dostało STICKERBOMBY od groma ludzi się za tym ogląda co mnie cieszy:D A ile fajnych laseczek, na zimę felgi a na wiosnę -60 albo -80 się zobaczy 8) Obrazek

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 06 lis 2011, 1:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Zrób z daleka to autko. Też miałem w stickerach oklejać lusterka, chociaż też myślę nad pomalowaniem ich w kolory rasta :mrgreen:

Ogólnie teraz w swojej zabawce robię JDM :D


Post Wysłano: 06 lis 2011, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2010, 17:00
Posty: 369
GG: 5566870
Samochód: scania
Lokalizacja: Jędrzejów

Obrazek

Obrazek

Mondek 2002 rok; 2.0 benzyna, przód zmieniony na lift bo miałem mały epizod ze zwierzyną, jak widać inny odcień maski i zderzaka.

_________________
http://campaign.scania.com/v8/
http://www.youtube.com/watch?v=lC9t524ddW0
http://www.youtube.com/watch?v=jjAPIDTO6RA
skup-rewal.pl


Post Wysłano: 06 lis 2011, 16:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

shavo, co tam pod maską siedzi i który rocznik ?


Post Wysłano: 08 lis 2011, 21:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Cytuj:
shavo, co tam pod maską siedzi i który rocznik ?
2.0 3A 4cylindry 113KM rok 1989 :) dziś mu stuknęło 325 tyś, może przez zimę swap będzie na 2.3 albo 2.6 bo mi trochę już pod nogą brakuje, poza tym ''nitro'' jest źle zamontowane i auto nie oddaje 100% swoich możliwości na gazie, także albo przerobie albo wymienię całą jednostkę ;)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 09 lis 2011, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2009, 13:17
Posty: 44
GG: 3269138
Lokalizacja: Bogatynia

Cytuj:
Cytuj:
shavo, co tam pod maską siedzi i który rocznik ?
2.0 3A 4cylindry 113KM rok 1989 :) dziś mu stuknęło 325 tyś, może przez zimę swap będzie na 2.3 albo 2.6 bo mi trochę już pod nogą brakuje, poza tym ''nitro'' jest źle zamontowane i auto nie oddaje 100% swoich możliwości na gazie, także albo przerobie albo wymienię całą jednostkę ;)
Silniki audi na mechanicznym wtrysku nie lubią gazu....

Przy okazji 2 fotki mojego powozu weselnego :D
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 09 lis 2011, 12:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 maja 2007, 11:42
Posty: 394
Samochód: cokolwiek dadza

Cytuj:
Cytuj:
shavo, co tam pod maską siedzi i który rocznik ?
2.0 3A 4cylindry 113KM rok 1989 :) dziś mu stuknęło 325 tyś, może przez zimę swap będzie na 2.3 albo 2.6 bo mi trochę już pod nogą brakuje, poza tym ''nitro'' jest źle zamontowane i auto nie oddaje 100% swoich możliwości na gazie, także albo przerobie albo wymienię całą jednostkę ;)
Ja na Twoim miejscu bym troche zaoszczedzil i poszukal quattro :>


Post Wysłano: 09 lis 2011, 16:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
shavo, co tam pod maską siedzi i który rocznik ?
2.0 3A 4cylindry 113KM rok 1989 :) dziś mu stuknęło 325 tyś, może przez zimę swap będzie na 2.3 albo 2.6 bo mi trochę już pod nogą brakuje, poza tym ''nitro'' jest źle zamontowane i auto nie oddaje 100% swoich możliwości na gazie, także albo przerobie albo wymienię całą jednostkę ;)
Ja na Twoim miejscu bym troche zaoszczedzil i poszukal quattro :>
Wiem, ale za dużo już w niego włożyłem żeby za grosze sprzedać a raczej nie dostane za nie tyle ile bym chciał :)

Tempelton, tak wiem że nie lubią, ale ja już z nim kupiłem a wiem że da się do przerobić żeby chodziło jeszcze lepiej;) btw. śliczna b4, sam robiłeś te ciemne lampy?? odezwij się na pw jak to zrobiłeś ;)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 20 z 112 [ Posty: 2228 ] Przejdź na stronę Poprzednia 118 19 20 21 22112 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: