Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 12 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 1451 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lut 2012, 19:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Bez urazy Daker, ale sprzedajesz Volvo F za taką "dobrą cenę" by potem kupić Fh za 18 tys i się męczyć z awariami? Czy nie lepiej było trochę dołożyć kupić coś młodszego, choćby z 2001 roku?

Nie to że mam coś do rocznika, ale akurat te Volva wyglądają jak by po trzaśnięciu drzwiami miało wszytko poodpadać...
Niewiem jak ty ale ja wychodzę z założenia że w każdym aucie coś się może wydarzyć ... Jeśli siedzisz w czerwonym volvie i wiesz w jakim stanie technicznym jest i co może się zepsuć to jestem dla Ciebie pełen podziwu bo nie jedno auto już miałem i szczerze jak kupuje auto to wiem mniej więcej na czym stoję , pozatym mówisz trochę dołożyć ... - do 2001 r musiał bym średnio dołożyć jakieś 22000 zł i za to będę miał auto młodsze o 5 lat z bardziej awaryjnym d12c niż d12a . Mnie rocznik i przebieg w aucie nie jara ... - dla mnie liczy się to w jakim auto jest stanie - co do silikonu w zbiorniku to mogło by się to też wydarzyć w aucie z 2010r - i co wtedy ... wtedy to samo walczył bym tak samo jak tutaj żeby dojść co jest ... A co do trzaśnięcia drzwiami to co ... - bo jest brudne i nie ma aerografu na boku i nie jest " kolorowym TIREM " to odrazu musi odpadać ... Wole mieć takie auta jakie mam ale "zapłacone" wtedy wiem że mam ochotę na urlop 3 tyg i mogę go sobie zrobić bo wiem że nie będę musiał cały przyszły miesiąc zasuwać na magnesie żeby nadrobić straty ...

Tak więc nawiasem mówiąc JEŻDŻĘ TYM NA CO MNIE STAĆ ...

Do czerwonego doszły :

-Żarówki diodowe na dach i w postoje na dole ,
-Ekspres do kawy
-Cb
-Radio z pilotem
-Dodatkowa przetwornica do laptopa
-Jakieś tam zaślepki i plastiki które brakowały wcześniej wew kabiny

W przyszłym tygodniu biorę się za kabinę , w planach :
1. Zerwanie naklejek
2. Polerka kabiny
3. Jak dobrze pójdzie to zderzak w kolor

Tutaj fotki po pierwszym kursie czerwonym :) :
( Nie myłem go jeszcze bo jest poprostu za zimno : -10 )

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i tutaj bonus : otwarte drzwi i nic nie odpadło ...

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Ostatnio zmieniony 11 lut 2012, 21:21 przez DAKER, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 11 lut 2012, 20:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

ogierek93 dobrze napisał bo każdy woli chyba dołożyć troche i mieć nowsze auto a nie tak jak Ty pojeździsz troche i zmieniasz na inny a rocznik ten samo albo młodszy o rok i przez takich jak Ty jest przestój na rynku bo kupisz takie padło i zjeżdżasz na stawkach a inni stoją


Post Wysłano: 11 lut 2012, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
ogierek93 dobrze napisał bo każdy woli chyba dołożyć troche i mieć nowsze auto a nie tak jak Ty pojeździsz troche i zmieniasz na inny a rocznik ten samo albo młodszy o rok i przez takich jak Ty jest przestój na rynku bo kupisz takie padło i zjeżdżasz na stawkach a inni stoją
Ty karinkton a skąd wiesz gdzie jeżdżę i po jakiech stawkach - nie mam zamiaru jeździć za darmo i charytatywnie jak zapewne ty robisz - byle zapłacić ratę a później będzie co ma być ... Pozatym zrobłem według Twojej zasady bo Zamieniłem rocznik 80 na 96 ... i najlepsze jest to że nic nie dołożyłem ... :lol:

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 lut 2012, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Gdybyś przeczytał uważnie to byś zauważył że napisałem inaczej żę każdy woli dołożyć i kupić lepsze auto. I wiem z doświadczenia żę takimi starociami obniżają stawki bo nie macie do zapłaty leasingu itp więc dla was możę być nawet te 40gr mniej na km


Post Wysłano: 11 lut 2012, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Gdybyś przeczytał uważnie to byś zauważył że napisałem inaczej żę każdy woli dołożyć i kupić lepsze auto. I wiem z doświadczenia żę takimi starociami obniżają stawki bo nie macie do zapłaty leasingu itp więc dla was możę być nawet te 40gr mniej na km
To widzę że masz doświadczenie z akademi parkingowej bo tak się składa że mam bardzo dużo znajomych którzy prowadzą transport i jedni mają leasingi a drudzy auta " stare za gotówkę " i pierwsze słyszę żeby ci którzy mają zapłacone " stare " auta psuli stawki ... Najbardziej paprają stawki tacy którzy nabrali aut w leasingi i teraz ze sraczką jeżdżą po to żeby tylko ratę zapłacić i teraz mają pretensje do całego świata tak jak ty .

tyle

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 lut 2012, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
Gdybyś przeczytał uważnie to byś zauważył że napisałem inaczej żę każdy woli dołożyć i kupić lepsze auto. I wiem z doświadczenia żę takimi starociami obniżają stawki bo nie macie do zapłaty leasingu itp więc dla was możę być nawet te 40gr mniej na km
Aha... czyli uważasz że Ci którzy mają starsze auta to są piz*** bo psują stawki? Ojciec w firmie nie ma auta powyżej 2000r i na solówce 12T DMC mamy stawkę o jakieś 50gr mniej niż Ci co latają naczepami chłodniami... Każdy się inaczej ceni, jak ktoś jest głupi i jeździ za darmo to jego problem długo nie pojeździ.


Post Wysłano: 11 lut 2012, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

jak masz takich znajomych co jeździcie w jednej firmie to się nie dziw ale dużo jest takich co zjeżdżają na stawkach


Post Wysłano: 11 lut 2012, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Cytuj:
Aha... czyli uważasz że Ci którzy mają starsze auta to są piz*** bo psują stawki? Ojciec w firmie nie ma auta powyżej 2000r i na solówce 12T DMC mamy stawkę o jakieś 50gr mniej niż Ci co latają naczepami chłodniami... Każdy się inaczej ceni, jak ktoś jest głupi i jeździ za darmo to jego problem długo nie pojeździ.
To w jakiej wy firmie jeździcie że tylko 50 gr mniej macie mniej i jakie stawki mają Ci co na naczepie latają?


Post Wysłano: 11 lut 2012, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
Cytuj:
Aha... czyli uważasz że Ci którzy mają starsze auta to są piz*** bo psują stawki? Ojciec w firmie nie ma auta powyżej 2000r i na solówce 12T DMC mamy stawkę o jakieś 50gr mniej niż Ci co latają naczepami chłodniami... Każdy się inaczej ceni, jak ktoś jest głupi i jeździ za darmo to jego problem długo nie pojeździ.
To w jakiej wy firmie jeździcie że tylko 50 gr mniej macie mniej i jakie stawki mają Ci co na naczepie latają?
Prywatna robota ojca, mała hurtownia robi się 2/3 kursy tygodniowo. Nie żadne spedycje itp, jeśli chcesz pogadać to pisz na pw albo gg nie róbmy mu tu syfu.


Post Wysłano: 11 lut 2012, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Cytuj:
Cytuj:
Aha... czyli uważasz że Ci którzy mają starsze auta to są piz*** bo psują stawki? Ojciec w firmie nie ma auta powyżej 2000r i na solówce 12T DMC mamy stawkę o jakieś 50gr mniej niż Ci co latają naczepami chłodniami... Każdy się inaczej ceni, jak ktoś jest głupi i jeździ za darmo to jego problem długo nie pojeździ.
To w jakiej wy firmie jeździcie że tylko 50 gr mniej macie mniej i jakie stawki mają Ci co na naczepie latają?
Czasem trzeba ruszyć dupę, a nie tylko "TRANS" i spedycje :lol:

Dzisiejszy transport to nie to, co było kilka lat temu: auto w leasing, robota od spedycji, kierowca z PGR i jakoś to leci.


____________________

Daker, jak się udało, to gites. Autko powoli doprowadzi się do porządku. Starą okleinę pozdzierać, wypolerować, wymyć i gitara. Auto jak auto, pełno takich na kraju.
Powodzenia!


Post Wysłano: 11 lut 2012, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14
Posty: 316
Samochód: Volvo FH12 420 Globetrotter
Lokalizacja: Sosnowiec

Ja nie wiem o co wam chodzi, ma chłopak firme i ma SWOJE AUTA. Nie ma roboty nie jeździ, jest robota to jeździ. A nie nabierze 50 auto w leasingu i po pół roku nie ma za co płacić pracownikom. Nic tylko się wieszać. Każdy robi jak uważa...


Post Wysłano: 11 lut 2012, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
jak masz takich znajomych co jeździcie w jednej firmie to się nie dziw ale dużo jest takich co zjeżdżają na stawkach
Pokaż mi jedną firmę w której jeżdżę ja i powiedzmy któryś z moich znajomych... Pozatym nie będę się tobie tłumaczył gdzie i za ile jeżdżę - Jest to tylko i wyłącznie moja i mojej księgowej sprawa .

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 lut 2012, 21:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Ludzie ! Co was to interesuje, jakimi on autami jeździ ? Jeździ takimi na jakiego go stać, nie każdy jest miliarderem i stać go na nową Scanie R730 z aerografem na boku, milionem halogenów i mnóstwem światełek. Może i zmienia auta, ale przynajmniej ma robotę, tak samo co do stawek to jest jego prywatna sprawa, a nie wasza. Pilnujcie swojego nosa. :D A co do czerwonego Volvo to pokusił bym się o zdjęcie kratek z lamp i wymienienie lamp bo widzę, że chyba się woda dostała.


Post Wysłano: 11 lut 2012, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
A co do czerwonego Volvo to pokusił bym się o zdjęcie kratek z lamp i wymienienie lamp bo widzę, że chyba się woda dostała.
Te kratki robią taki efekt jak by były już odblaski powypalane , ale lampy nie mają więcej jak 0,5 roku :) świecą jak ta lala - w srebrnym muszę powymieniać bo troszkę zczarniały :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 lut 2012, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2011, 15:57
Posty: 24
Lokalizacja: Borek (DK12)

Jeździ starszym autem ale przynajmniej nie ma lizingów, kredytów itp. i przynajmniej ma w firmie dwa starsze auta a nie jedno trochę młodsze.
Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 11 lut 2012, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

Kolego volvo ok ale tak jak mówisz polerka sie sprzyda. A Ci którzy myslą że starsze to grat to niech se założą swoja firme i ciekawe czym bedą jeżdżić. Mam nadzieję że to volvo doprowadzisz do takiego stanu jak miałeś volvo f :D


Post Wysłano: 11 lut 2012, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Cytuj:
Kolego volvo ok ale tak jak mówisz polerka sie sprzyda. A Ci którzy myslą że starsze to grat to niech se założą swoja firme i ciekawe czym bedą jeżdżić. Mam nadzieję że to volvo doprowadzisz do takiego stanu jak miałeś volvo f :D
a właśńie żę mam firme mam jedno auto ale lepsze


Post Wysłano: 11 lut 2012, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1613
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Kolego volvo ok ale tak jak mówisz polerka sie sprzyda. A Ci którzy myslą że starsze to grat to niech se założą swoja firme i ciekawe czym bedą jeżdżić. Mam nadzieję że to volvo doprowadzisz do takiego stanu jak miałeś volvo f :D
a właśńie żę mam firme mam jedno auto ale lepsze
Fantastycznie. Robiłeś cały ten zamęt żeby się pochwalić czy po co? :|

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 11 lut 2012, 22:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Cytuj:
a właśńie żę mam firme mam jedno auto ale lepsze
"Lepsze" to dość prostackie określenie.
Tak więc co wg Ciebie znaczy to "lepsze"?
Droższe?
Młodsze?
Większe?
Mniej/bardziej awaryjne?
Oszczędniejsze?
Bardziej szpanerskie?
:?:


Post Wysłano: 11 lut 2012, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
Cytuj:
a właśńie żę mam firme mam jedno auto ale lepsze
"Lepsze" to dość prostackie określenie.
Tak więc co wg Ciebie znaczy to "lepsze"?
Droższe?
Młodsze?
Większe?
Mniej/bardziej awaryjne?
Oszczędniejsze?
Bardziej szpanerskie?
:?:
Dajcie spokój chwalił się że mają TGA w leasingu o ile to wgl prawda... chłopak ma dużą wyobraźnie i chwali się czym to jego tatuś nie jeździ... Ty masz firmę? Raczej Twój ojciec...

Daker jak możesz to zrób zdjęcia wnętrza.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 12 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 1451 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: