Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 14 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 112 13 14 15 1651 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lut 2012, 12:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Nie przesadzajcie z nowymi autami. Widziałem się z kierowcą Man-a TGX i mówił że nie ma problemu wziąć i zrobić coś w nim w trasie czy na bazie :) W naszym TGA na cr też nie ma problemu.
Daker powiedz mi ile palą ci Volva?
Generalnie srebrne jak podliczyłem po jednym tygodniu po 2140km praktycznie cały czas 24t to wyszło mi 34l natomiast czerwone jak na tą chwilę zrobiło tylko 70km pod ładunkiem także za dużo nie mogę powiedzieć na ten temat jadnak jak widziałem zeszyt ze spalaniem poprzedniego kierowcy to na 7t na rosji to spalanie zeszło mu do 27l .
Cytuj:
Witam KOLEGE DAKERA :D

Bobik :P
Ty tutaj ? :) :) Siemanko Bobik wrzucaj Mana do garażu :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 lut 2012, 12:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

Daker bedziesz któryms z volv na Master Tracku :wink:


Post Wysłano: 12 lut 2012, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Bardzo fajnie, że są jeszcze na tym forum sympatycy "prawdziwych" ciężarówek sprzed roku 2000 :D

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 12 lut 2012, 12:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Daker bedziesz któryms z volv na Master Tracku :wink:
Jeśli uda się złapać w tych dniach jakąś robotę w tamtą stronę to bardzo chętnie :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 lut 2012, 12:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2010, 23:03
Posty: 57
GG: 17676217
Samochód: Iveco EuroStar
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

A do Bydgoszczy zajedziesz na zlot? :>
Fajnie że dbasz o auta, tak dalej.
Pozdrawiam :wink:

_________________
viewtopic.php?f=44&t=32903


Post Wysłano: 12 lut 2012, 12:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

Fajnie jak byś sie pojawił bo lepiej zobaczyć w realu niż na zdjęciu.A jezdzisz może na śląsk :wink: :?: :?: :?:


Post Wysłano: 12 lut 2012, 13:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
A do Bydgoszczy zajedziesz na zlot? :>
:wink:
Obowiązkowo :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 lut 2012, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 paź 2008, 15:10
Posty: 19
GG: 0
Samochód: Jelcz

Po przeczytaniu tych paru postów na temat starych samochodów i właścicieli prawda jest taka, że ktoś kto ma kasę to nie bawi się w stare samochody tylko kupi nowsze, żeby się to nie sypało. Ktoś kto nie ma kasy, kupi stare zwłoki i reanimuje, żeby coś stworzyc. I tu nie ma co się oszukiwać bo taka jest prawda. Gadacie o nowych ciągnikach, że nic nie idzie przy tym zrobic i są jednorazowe a tak prawde to 99% ludzi woli nowe FH niz starego trupa. Glupie pieprzenie, że lepiej stary ciągnik bo idzie przy tym samemu porobić i jest taniej. Prawidłowo eksploatowany samochód będzie jezdzic i jezdzic. Z jednej strony nie dziwie się DAKERowi, że kupuje starocie i reanimuje bo wiadomo, jeżdze tym na co mnie stać. Ale pisałeś, że do nowszego samochodu musiałbyś doplacić 22 tys. To czy nie można pojeździc ten rok czy iles starym, pewnym samochodem, dozbierać i patrzec coś nowszego? Sam mam gospodarstwo rolne i wiem jak to jest z maszynami rolniczymi, to co ma przebieg i jest leciwe to i tak prędzej czy pozniej będzie się sypać i będzie skarbonka bez dna. Sam uzytkuje od wujka jelona ktorego mamy na spolke ktorym wozimy zboze i chce zmienic samochod ale nie oszukujmy się, żeby cos jezdziło koło komina to 40 trzeba dac. Sam oglądalem ciągniki ponizej 20 tyś to stwierdziliśmy, że to trumny i tyle. W rolnictwie jest to samo, starocia są wyjechane i będą potrzebować remontu a dobry sprzęt kosztuje. Oczywiście podziwiam Cie, masz zapał i życzę Ci zeby udało Ci się w przyszłości kupić coś nowszego, nie wymagającego w przyszłości tak kosztownego remotnu co stary sprzet oraz zarobionej kasy na transporcie choć dobrze wiemy jak jest teraz w tych czasach.

_________________
Pozdrawiam:) Magnetto...


Post Wysłano: 12 lut 2012, 13:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Fajnie jak byś sie pojawił bo lepiej zobaczyć w realu niż na zdjęciu.A jezdzisz może na śląsk :wink: :?: :?: :?:
Generalnie to jeśli już tamte strony to tylko Kąty wrocławskie albo Ząbkowice śląskie ale te trasy są sporadycznie bardziej to łódź , trójmiasto , poznań :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 lut 2012, 13:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Oczywiście podziwiam Cie, masz zapał i życzę Ci zeby udało Ci się w przyszłości kupić coś nowszego, nie wymagającego w przyszłości tak kosztownego remotnu co stary sprzet oraz zarobionej kasy na transporcie choć dobrze wiemy jak jest teraz w tych czasach.
Kolego tylko że najlepsze jest że jak na tą chwilę nie miałem czegoś takiego żeby wyścielić niewiadomo ile pieniędzy na jakiegolwiek awarie itp największą awarią jaką miałem to remont sprężarki w srebrnym ale to i tak było śmieszne bo zestaw naprawczy kosztował mnie 280pln i moją robotę także myślę że jest to śmiech przeliczając to ile auto zarobiło i ile km zrobiło . Co do starych aut to miałem efkę do której części były w cenie złomu i była z 80r i co ... - robiła robotę na codzień jak każde inne auto , zdarzało się że w tygodniu potrafiła nakręcić 2500km i żadnych większych awarii nie miała prawda jest taka JAK DBASZ TAK MASZ . Jeśli chodzi o to czy do 20tyś idzie kupić auto to jestem zdania że idzie na co przykładem jest czerwone . Fakt przed zakupem czerwonego obejrzałem 6 sztuk volva wszystkie w okolicach 25tyś i szczerze powiem Ci że większość z nich była albo zjeżdżona albo rozszabrowana a to udało się kupić praktycznie z trasy ... Tak więc zdarzają się okazję ... i tyle :)

pozdrawiam

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 lut 2012, 15:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

A to nie te tereny kolego jak sobie radzi 380 kucy :?:


Post Wysłano: 12 lut 2012, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2010, 23:03
Posty: 57
GG: 17676217
Samochód: Iveco EuroStar
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Cytuj:
Cytuj:
A do Bydgoszczy zajedziesz na zlot? :>
:wink:
Obowiązkowo :)
Trzymam Cię za słowo DAKER :)

_________________
viewtopic.php?f=44&t=32903


Post Wysłano: 12 lut 2012, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2008, 15:48
Posty: 152

Mam wrażenie że od kiedy kolega kupił drugie Volvo jakoś mu albo zazdrościcie że kupił tanio albo że w krótkim okresie dorobił się 2 koni ...
PS. Zmień nazwę tematu :wink:


Post Wysłano: 12 lut 2012, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2010, 17:00
Posty: 369
GG: 5566870
Samochód: scania
Lokalizacja: Jędrzejów

Cytuj:
A to nie te tereny kolego jak sobie radzi 380 kucy :?:
sorry ze się wtrącę ale irytują mnie takie pytania. jak może sobie nie radzić? kiedyś z podobnymi ładunkami latały auta niemal o połowę słabsze. Jak odbierać takie pytanie czy sobie radzi czy nie? jeśli wyjedzie pod górkę na czwórce to sobie radzi, a jak zejdzie do dwójki przy podjeździe pod tą samą górkę, to znaczy ze sobie nie radzi ? :)

_________________
http://campaign.scania.com/v8/
http://www.youtube.com/watch?v=lC9t524ddW0
http://www.youtube.com/watch?v=jjAPIDTO6RA
skup-rewal.pl


Post Wysłano: 12 lut 2012, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Mam wrażenie że od kiedy kolega kupił drugie Volvo jakoś mu albo zazdrościcie że kupił tanio albo że w krótkim okresie dorobił się 2 koni ...
PS. Zmień nazwę tematu :wink:
Skończcie jeden z drugim, ciągle ubolewać nad poruszonym głupim wątkiem! Jak zobaczę tu kolejne posty podobnego typu, to zapewniam, że ich autora nagrodzę ostrzeżeniem.


Post Wysłano: 12 lut 2012, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Cytuj:
Po przeczytaniu tych paru postów na temat starych samochodów i właścicieli prawda jest taka, że ktoś kto ma kasę to nie bawi się w stare samochody tylko kupi nowsze, żeby się to nie sypało. Ktoś kto nie ma kasy, kupi stare zwłoki i reanimuje, żeby coś stworzyc. I tu nie ma co się oszukiwać bo taka jest prawda. Gadacie o nowych ciągnikach, że nic nie idzie przy tym zrobic i są jednorazowe a tak prawde to 99% ludzi woli nowe FH niz starego trupa. Glupie pieprzenie, że lepiej stary ciągnik bo idzie przy tym samemu porobić i jest taniej. Prawidłowo eksploatowany samochód będzie jezdzic i jezdzic. Z jednej strony nie dziwie się DAKERowi, że kupuje starocie i reanimuje bo wiadomo, jeżdze tym na co mnie stać. Ale pisałeś, że do nowszego samochodu musiałbyś doplacić 22 tys. To czy nie można pojeździc ten rok czy iles starym, pewnym samochodem, dozbierać i patrzec coś nowszego? Sam mam gospodarstwo rolne i wiem jak to jest z maszynami rolniczymi, to co ma przebieg i jest leciwe to i tak prędzej czy pozniej będzie się sypać i będzie skarbonka bez dna. Sam uzytkuje od wujka jelona ktorego mamy na spolke ktorym wozimy zboze i chce zmienic samochod ale nie oszukujmy się, żeby cos jezdziło koło komina to 40 trzeba dac. Sam oglądalem ciągniki ponizej 20 tyś to stwierdziliśmy, że to trumny i tyle. W rolnictwie jest to samo, starocia są wyjechane i będą potrzebować remontu a dobry sprzęt kosztuje. Oczywiście podziwiam Cie, masz zapał i życzę Ci zeby udało Ci się w przyszłości kupić coś nowszego, nie wymagającego w przyszłości tak kosztownego remotnu co stary sprzet oraz zarobionej kasy na transporcie choć dobrze wiemy jak jest teraz w tych czasach.
Może i tak, tylko czy jakby dołożył te 20 000 zł, to czy kupiłoby się coś dużo "lepszego"?

W takich autach bardziej liczy się jego stan i funkcjonalność niż rocznik. Owszem, kto lata po zachodzie, patrzy żeby to jakoś wyglądało, żeby spełniało podstawowe normy euro, ale u nas na kraju?
Samochód z rocznika przykładowo 2000 to też dla jednych już starocie. Jest to okres w którym samochód może mieć już 2 bańki nakulane bez problemu. Prawda taka, że przy 3-4 właścicielu pojazdu mało kto już wierzy w realny przebieg samochodu, który i tak już przyjechał z zachodu, gdzie w 4 lata zrobił milion, u nas pokulał parę lat a i tak jego przebieg jest na poziomie 800-900 tysięcy :lol:


Post Wysłano: 13 lut 2012, 1:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:

Może i tak, tylko czy jakby dołożył te 20 000 zł, to czy kupiłoby się coś dużo "lepszego"?

W takich autach bardziej liczy się jego stan i funkcjonalność niż rocznik. Owszem, kto lata po zachodzie, patrzy żeby to jakoś wyglądało, żeby spełniało podstawowe normy euro, ale u nas na kraju?
Samochód z rocznika przykładowo 2000 to też dla jednych już starocie. Jest to okres w którym samochód może mieć już 2 bańki nakulane bez problemu. Prawda taka, że przy 3-4 właścicielu pojazdu mało kto już wierzy w realny przebieg samochodu, który i tak już przyjechał z zachodu, gdzie w 4 lata zrobił milion, u nas pokulał parę lat a i tak jego przebieg jest na poziomie 800-900 tysięcy :lol:
Tak jak piszesz , i tak jak ja wcześniej pisałem dla mnie nie liczy się rok i przebieg - LICZY SIĘ STAN AUTA i tyle :) a to czy kupię euro 1 czy euro 3 nie robi mi różnicy bo na moich trasach viatoll wychodzi mnie grosze a odrazu zaznaczam (bo zaraz będzie że jeżdżę lasami i łąkami) że nie omijam inspekcji i viatolli bo nie mam nic na sumieniu ...

A pozatym ludzie spokojnie dam sobie radę :) i nikt nie musi się martwić że jeżdżę " starymi autami " - mi to pasuję , dam sobie z nimi radę i cieszę się z tego co mam i mam marzenie żeby do końca wakacji dokupić jeszcze trzecie " stare " FH :)

Pozdro dla wszystkich

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 13 lut 2012, 12:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2010, 18:04
Posty: 167
Samochód: 3xMP3, 1xMP4, 6xMaster, 1xDokker

Cytuj:
Tak jak piszesz , i tak jak ja wcześniej pisałem dla mnie nie liczy się rok i przebieg - LICZY SIĘ STAN AUTA i tyle :) a to czy kupię euro 1 czy euro 3 nie robi mi różnicy bo na moich trasach viatoll wychodzi mnie grosze a odrazu zaznaczam (bo zaraz będzie że jeżdżę lasami i łąkami) że nie omijam inspekcji i viatolli bo nie mam nic na sumieniu ...

A pozatym ludzie spokojnie dam sobie radę :) i nikt nie musi się martwić że jeżdżę " starymi autami " - mi to pasuję , dam sobie z nimi radę i cieszę się z tego co mam i mam marzenie żeby do końca wakacji dokupić jeszcze trzecie " stare " FH :)

Pozdro dla wszystkich
Rób robotę tak jak robisz.... :D
Będziemy mieli co podziwiać.

A marzenia się spełniają.... tylko trzeba wierzyć. :)


Pozdrawiam,


Post Wysłano: 13 lut 2012, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
mam marzenie żeby do końca wakacji dokupić jeszcze trzecie " stare " FH :)
Stare ale jare :E Planujesz powiększenie taboru czy dawca?


Post Wysłano: 16 lut 2012, 0:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Cytuj:
mam marzenie żeby do końca wakacji dokupić jeszcze trzecie " stare " FH :)
Stare ale jare :E Planujesz powiększenie taboru czy dawca?
Raczej powiększenie :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 14 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 112 13 14 15 1651 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: