Strona 30 z 112 [ Posty: 2228 ] Przejdź na stronę Poprzednia 128 29 30 31 32112 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 maja 2012, 8:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2009, 18:38
Posty: 163
GG: 0
Samochód: MB CL600 :)
Lokalizacja: EPA

Cytuj:
:lol: To żeś się naśmigał! :lol:
Chce 3000GT kupić :mrgreen:
http://tablica.pl/oferta/mitsubishi-ecl ... 3545e;r:;s:

_________________
Poszerzanie felg PRV!
http://www.motocentrum-lodz.pl
Nasza "mała" Perełka Krazik 255B:
viewtopic.php?f=5&t=29984&st=0&sk=t&sd=a


Post Wysłano: 15 maja 2012, 9:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2012, 8:36
Posty: 3

Cytuj:
Cytuj:
:lol: To żeś się naśmigał! :lol:
Chce 3000GT kupić :mrgreen:
http://tablica.pl/oferta/mitsubishi-ecl ... 3545e;r:;s:
heh, mnie się zawsze te wysuwane lampy podobały :D


Post Wysłano: 15 maja 2012, 15:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 19:03
Posty: 1152
GG: 13363123
Samochód: DAF
Lokalizacja: Żywiec

Mój brat ma takiego w kombi z silnikiem 2,0 benzyna z 98r. Generalnie auto bezawaryjne, nie licząc zawieszenia, które poddaje się na krakowskich drogach, no ale tam by się nawet Kamaz poddał. pali po mieście ok.10l/100 km. w trasie ok 8l. największą wadą jest rdzewienie tylnych błotników, praktycznie wszystkie auta jeżdżące dłużej w Polsce mają wstawione już reparaturki. Auto bardzo wygodne, pakowne i dynamiczne.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JaABO0GSHvg

http://www.youtube.com/watch?v=eAfp3mZD ... ature=plcp


Post Wysłano: 16 maja 2012, 18:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sty 2009, 19:34
Posty: 10
GG: 11904505
Samochód: Golf III

VW Golf III 1,9 TDI (90KM) (wers. Match)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Rocznik: 1997
Przebieg: 286 kkm
Moc: 90KM
Wyposażenie: 2x e.szyby, fotele GT, srebrne blaty zegarów, 2x p.powietrzna, centr. zamek, skórzane kierownica, lewarek oraz dźwignia ręcznego
Wyposażenie dodatkowe: gwint, alu 16 4x9J (195/45/16), grill GTI, szeroki hokej ori, czarne wnętrze, smoked front, Hella Black Magic

Wahacz 7cm od asfaltu :]

_________________
No tacho, no fun ;)


Post Wysłano: 23 maja 2012, 21:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2009, 18:38
Posty: 163
GG: 0
Samochód: MB CL600 :)
Lokalizacja: EPA

Spodobały mi się te dwa zdjęcia :wink:
Obrazek
Obrazek

Jednak Mitsu nie idzie na sprzedaż, będzie Turbo :mrgreen:
Kupiłem okazyjnie drugi blok i trochę gratów od Eclipsa GST i powoli składam do kupy wszystko :D
W serii te motory miały 195 koni sądzę że jak trochę się zagłębie to 240 koni spokojnie osiągnę

Naprawdę jestem pod wrażeniem jak prowadzi się ten samochód, jak "odpycha się" nawet w serii 150 koni.

_________________
Poszerzanie felg PRV!
http://www.motocentrum-lodz.pl
Nasza "mała" Perełka Krazik 255B:
viewtopic.php?f=5&t=29984&st=0&sk=t&sd=a


Post Wysłano: 24 maja 2012, 12:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2009, 13:17
Posty: 44
GG: 3269138
Lokalizacja: Bogatynia

Moje 4kółka wersja 2012

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 24 maja 2012, 15:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2009, 18:38
Posty: 163
GG: 0
Samochód: MB CL600 :)
Lokalizacja: EPA

Zacna felga :mrgreen:

_________________
Poszerzanie felg PRV!
http://www.motocentrum-lodz.pl
Nasza "mała" Perełka Krazik 255B:
viewtopic.php?f=5&t=29984&st=0&sk=t&sd=a


Post Wysłano: 02 cze 2012, 17:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Obrazek

Marka: Saab
Model: 9-3 SportCombi Linear 1.9TiD 120KM (+ Hirsch Performance 140KM)
Rok produkcji: czerwiec 2007
Przebieg: 143 000km
Wyposażenie: Dosyć bogate

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 02 cze 2012, 18:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 833

Jest moc :) Zacne auto. Hirsch Performance dobra sprawa. Jak ogólnie przyjemność z jazdy małą Scanią? Saaby zawsze mi się podobały, po prostu mają w sobie "to coś".


Post Wysłano: 02 cze 2012, 19:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Biorąc pod uwagę fakt że przesiadka z Nissana Micry K11 z silnikiem 75KM to różnica ogromna. Cały Hirsch był zakładany przy odbiorze samochodu od dealera, tak więc samochód od samego początku jeździ w tej konfiguracji. Przy modyfikacjach oprogramowania silnika zmieniono hamulce i zawieszenie na to z wersji Aero (zawieszenie niższe niż w Linear i hamulce wentylowane) co dodatkowo wpływa na komfort i efekt wizualny.

Jeździ się bardzo dobrze, nawet plastiki nie skrzypią tak bardzo jak mówi się o tych samochodach.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 02 cze 2012, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Nie można nic powiedzieć więcej Kolego Igor autko bardzo ładne i zadbane. Cóż pozostaje życzyć wielu bezawaryjnych kilometrów. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 02 cze 2012, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Zawsze podobały mi się Saaby. W zeszłą sobotę miałem wreszcie okazję się przejechać. 9-3 Combi, '06 1.9D 120KM. Auto ładne, czarne kombi z tymi białymi światłami naprawdę fajnie wygląda. Niestety trochę się rozczarowałem. Fakt, z zewnątrz ładne, ale to auto w niczym się nie różni od innych. Sam mam Mondeo Mk3 2.0 TDDi i wiem, że każdy lubi to co ma, ale Saab w jeździe na mnie wrażenia nie zrobił. Zawieszenie dużo gorsze, silnik, Fiata, niby też udany, ale podczas normalnej jazdy moje gówniane fordowskie 2.0D 115KM lepiej wypada. Nie mam zamiaru nikogo urazić, ani gównem się chwalić (bo czym, tym, ze mój g**** wort Ford ze świateł zrobił bez mydła marzenie każdego polaka Passata 1.9 TDi, a tak było naprawdę, choć pan z paska się starał). Ale nie o tym mowa. Wiem już, że jeżeli miałbym myśleć o Saabie, byłby to pojazd sprzed 2000 roku i tylko i wyłącznie z doładowanym benzyniakiem. To jest prawdziwy Saab. Bo co mi z kluczyka między fotelami, kiedy ten kluczyk jest plastikowy (Igor pewnie wie już...)Panowie, jeśli już auta z duszą, to albo te nowe, za kilka milionów, albo stare. Ale z duszą.


Ostatnio zmieniony 03 cze 2012, 0:00 przez Bald, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 02 cze 2012, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Masz rację Bald - ten Saab to w gruncie rzeczy zwykłe auto, bez specjalnych udziwnień i tego czegoś co było w tych starszych Saabach. Natomiast jak dla mnie na plus wyróżnia na naszych drogach unikalny wygląd - nie jest w zasadzie podobny do żadnego innego auta i na ulicach zwraca na siebie uwagę. Do tego ciekawy design wnętrza (początkowo w fazie poszukiwań samochodów wydawało mi się że ta deska będzie brzydko wyglądać ale na żywo robi świetne wrażenie). Kluczyk to już chyba tylko usilne nawiązanie do tradycji i zwykły bajer ale ciągle gdy ktoś po raz pierwszy wsiada do tego samochodu padają pytania "o cholera, gdzie tu jest stacyjka?".

Natomiast jak sprawuje się w porównaniu do innych samochodów nie wiem, bo przez cały okres odkąd mam prawko jeździłem głównie Micrą K11, a innymi "większymi" osobówkami jedynie sporadycznie - za krótko i za rzadko by się obiektywnie odnieść. Ciężko też powiedzieć jak jeździ silnik 120KM bo u nas jest 140KM i PODOBNO (czytając opinie w internecie) ten chip Hirscha robi sporą różnice.

Jeszcze trzy dzisiejsze fotki:
Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 02 cze 2012, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Nie, nie miej mi za złe mojego postu, bo on nie miał Cię urazić. Lubię Twoje zdjęcia i zawsze wypatruję kogoś z firmy, może nawet mnie. Jednak Saab jako marka trochę mnie rozczarowała. Mówię od razu. Lubię Saaby, wiem, że marka upada, zakład w Szwecji też,ale mimo wszystko te auta mają w sobie "to coś". Markę Saab. I Opel [wycenzurowano] Saaba globalizacją, komercjalizacją i wszystkim. Powinien Saaba trzymać dla marki i dla prestiżu. To nie dla mnie , nie dla nas oceniać dalsze losy marki. Ale fabryka upadła, aut nie robią. I jakby na to nie patrzeć tak nie powinno być. Ford Volvo sprzedał hindusom. Volvo super auta wypuszcza, a Saab umarł. Porażka Opla i Opel tak nie powinien zrobić ...


Post Wysłano: 03 cze 2012, 0:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Nie, nie miej mi za złe mojego postu, bo on nie miał Cię urazić. Lubię Twoje zdjęcia i zawsze wypatruję kogoś z firmy, może nawet mnie. Jednak Saab jako marka trochę mnie rozczarowała. Mówię od razu. Lubię Saaby, wiem, że marka upada, zakład w Szwecji też,ale mimo wszystko te auta mają w sobie "to coś". Markę Saab. I Opel [wycenzurowano] Saaba globalizacją, komercjalizacją i wszystkim. Powinien Saaba trzymać dla marki i dla prestiżu. To nie dla mnie , nie dla nas oceniać dalsze losy marki. Ale fabryka upadła, aut nie robią. I jakby na to nie patrzeć tak nie powinno być. Ford Volvo sprzedał hindusom. Volvo super auta wypuszcza, a Saab umarł. Porażka Opla i Opel tak nie powinien zrobić ...
Nie mam Ci za złe Bald tego o czym mówisz, bo w zasadzie to zgadzam się z Twoją opinią. Cóż zrobić, ja ciesze się że mamy to auto, ale jestem też świadomy tego że nowych Saabów już raczej w ogóle nie będzie.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 03 cze 2012, 0:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
jestem też świadomy tego że nowych Saabów już raczej w ogóle nie będzie.
Ostatnie 9-5 ja bym chciał mieć. Podoba mi się... Nie wiem kto go projektował, ale to, nawet w wersji kombi to cudo designu. I chyba takie już zostanie...


Post Wysłano: 03 cze 2012, 0:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Idealna osobówka dla fana Scanii! :mrgreen:
Saaby zawsze mi się podobały (mimo opinii którą pisałem odnośnie zakupu), a to właśnie ze względu na swój design, który jak wspomniałeś nie przypomina bryłą żadnego innego auta w swojej klasie. Uwielbiam przody tych samochodów, grille i światła, szczególnie najnowszej, ostatniej wersji, w twojej ładny jest także tył, choć w modelach kombi tego producenta nie podoba mi się to, że przy pięknie schodzącej w dół linii dachu i szyb bocznych dół razem z blachami idzie do góry, co potęguje efekt "meblościanki" i "dużej pupy" samochodu.

Zawsze mi się marzył jakiś Saabik, ale teraz to już pewnie nie do spełnienia, bo zanim się dorobię gotówki na własny wóz, to paliwo będzie po dyszkę, a "małych Scanii" już nie produkują... :/

Szerokiej drogi życzę ;)

Ps. Możesz zdradzić jak Saab wygląda w ubezpieczeniu? Uznawany jest za markę podatną na kradzieże itp?

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 03 cze 2012, 0:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
Możesz zdradzić jak Saab wygląda w ubezpieczeniu? Uznawany jest za markę podatną na kradzieże i
Saab to raczej marka mało podatna na kradzieże... Podstawa to chyba dalej Passat, A4, A6, Golf i nie wiem, albo coś z wozu dla ludu, albo jakaś beema....


Ostatnio zmieniony 03 cze 2012, 10:05 przez Bald, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 03 cze 2012, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Pytałem z ciekawości, bo Saab nie jest bardzo popularną marką, przez co jest dość prestiżowym samochodem, a co za tym idzie mógłby być podatny na różne złodziejskie "triki".

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 03 cze 2012, 9:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Raczej nie jest uznawany za samochód podatny na kradzieże - stawka ubezpieczenia niewiele wyższa co w przypadku starej Micry.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 30 z 112 [ Posty: 2228 ] Przejdź na stronę Poprzednia 128 29 30 31 32112 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: