Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 29 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 127 28 29 30 3151 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 wrz 2012, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1613
GG: 1
Samochód: osobowy

Jeżdżą... http://wagaciezka.com/viewtopic.php?p=4 ... b4#p492729

pierwszy lepszy przykład z fotogalerii... (foto nr1 z tego postu)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7211
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Cytuj:
Kupić wywalić x kasy na poprawę stanu technicznego/wizualnego i sprzedawać auto.
A miał się starym Volvem podpiąć pod naczepę megę i jeździć nim na międzynarodówce? Trafił pewnie lepszą, ciekawszą robotę, to musiał się do niej ustosunkować i poczynić odpowiednie kroki. Trzeba się rozwijać, a nie stać w miejscu.
Ja tu nie pisze o kupnie renówki, tylko o poprzednich posunięciach Dakera co chwile to inne auto

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 18:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5918
Samochód: Volvo FH

Ja osobiście podziwiam zapał zaparcie w doprowadzaniu do ładu auta, ale jak MAN nie rozumiem tego. To już któreś auto wypucowane na tip top poszło do żyda.

P.s. Jak będziesz sprzedawał Renatę to daj cynk na PW, może się dogadamy :] .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 19:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Kupić wywalić x kasy na poprawę stanu technicznego/wizualnego i sprzedawać auto.
A miał się starym Volvem podpiąć pod naczepę megę i jeździć nim na międzynarodówce? Trafił pewnie lepszą, ciekawszą robotę, to musiał się do niej ustosunkować i poczynić odpowiednie kroki. Trzeba się rozwijać, a nie stać w miejscu.
Ja tu nie pisze o kupnie renówki, tylko o poprzednich posunięciach Dakera co chwile to inne auto
Tak przeglądam ten temat i ogólnie to forum i stwierdzam że 70% użytkowników to chyba jakieś dzieciaki(nie obrażając nikogo) i to nie DAKER zachowuje się jak małe dziecko jak to napisałeś w poprzednim poście lecz ty pisząc takie pierdoły. Kolego MAN co ci do tego czy DAKER zmienia samochody??? ma pieniążki i ochotę to sobie zmienia. Nie wiem czy to wina wieku czy zazdrości że DAKER ma już któreś autko z kolei a wy męczycie nadal swojego manika czy co bo nie wiem szczerze mówiąc nie rozumiem cię?. Nie piszę tego wcale żeby się "podlizać" DAKEROWI jak zauważyliście nawet wam nie odpisuje bo po prostu brak słów. Moje zdanie jest takie niech skończą się wakacje i zaczną chodzić do szkoły ci co mają może nie będą mieli czasu pisać takich pierdół.


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 20:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7211
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Tak się składa że przez 20 lat działalności przez firmę przewinęło się x manów i dwa volva. I się nie męczę tak długo z tym manikiem, tylko został kupiony taki jaki mi jest potrzebny do wykonywania mojej roboty a zależało mi żeby trzymał wysokość z kontenerami HC to padło na low decka.
Wbrew panującym tu opiniom o awaryjności manów maniek ma się dobrze i przez te dwa lata eksploatacji nigdy mnie nie zawiódł.
Wyrosłem z tego wieku że trzeba zmienić auto na inne bo tamto ma np: więcej bajerów albo mi się bardziej podoba.
Tak to widać na przykładzie magnuki która była kupiona przed fh. Kupić dołożyć bajerów i sprzedać do żyda itd

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Nie wiem czy to wina wieku
No wieku to na pewno nie, bo jak MAN jeździł na Hamburg, to ty zapewne jeszcze w pieluchy robiłeś :mrgreen:

A co do wszystkich komentarzy - też w sumie nie wiem o co bijecie pianę, niech se chop robi co chce, jego cyrk, jego małpy. + tego wszystkiego taki, że dba o swoje samochody :)

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 22:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Żeby nie zaśmiecać tematu napiszę tu ostatni post. Kolego MAN trochę mnie źle zrozumiałeś ja nie mam nic do tego że ty masz tam od iluś lat mana i go nie zmieniasz, jesteś z niego zadowolony i robi robotę tak jak tego chcesz więc okej oby sprawował się dalej dobrze życzę ci tego z całego serca ale może daker własnie z żadnej ciężarówki nie był zadowolony tak jak by chciał i dlatego zmienia to jest tylko jego indywidualna sprawa my możemy tylko obserwować i cieszyć się z tego że kolejna ciężarówka trafiła w dobre ręce i miejmy nadzieję że będzie zadowolony z reni tak samo jak ty z mana. Co do wieku to akurat w pieluchy może już nie robiłem lecz w sumie nie wiem ile kolega MAN ma latek więc nie mam o tym zdania... POZDRAWIAM i życzę wam powodzenia i zadowolenia z autek. :)


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

A po renówce będzie MAN :mrgreen:

_________________
MAN


Post Wysłano: 04 wrz 2012, 23:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 9:56
Posty: 58
Samochód: Iveco Stralis 420 (euro 5)
Lokalizacja: GDYNIA

"A po renówce będzie MAN :mrgreen: " To piękne zdanie niech skończy tą kłótnię. Poczekajmy wszyscy na DAKERA i jego opinie o nowym sprzęcie.


Post Wysłano: 17 wrz 2012, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2011, 15:57
Posty: 24
Lokalizacja: Borek (DK12)

Co tam nowego słychać, może jakiś aktual :)


Post Wysłano: 09 paź 2012, 11:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

Czemu taka cisza? Identyczne jak Twoja stoją w Brzozie i na jakimś podwórku na Rąbinie w Inowrocławiu. :)


Post Wysłano: 09 paź 2012, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cisza bo prace trwają ... :) troszkę się pozmieniało - na tą chwilę jest scania robiona od a do z na tą chwilę jest w proszku :) , wracam na kraj bez żadnych leasigów itp :) jutro wrzucam foty :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 09 paź 2012, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Tak to widać na przykładzie magnuki która była kupiona przed fh. Kupić dołożyć bajerów i sprzedać do żyda itd
Dodam tylko bo teraz dopiero to przeczytałem ... :) - jeszcze od 9 lat na żadnym aucie nie straciłem :) tak więc nie martwcie się - daję sobie radę :) a premiumkę nie raz będziecie widzieć w moim temacie :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 09 paź 2012, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 13:17
Posty: 215
Samochód: Audi
Lokalizacja: Inowrocław

A więc to Twoja renówka stała jakiś tydzień temu w Inowrocławiu na ul. Staropoznańskiej? ;) Nie wiem, czy nadal stoi.


Post Wysłano: 10 paź 2012, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Daker myślę, że po tak długim oczekiwaniu, burzliwych dyskusjach i domysłach będziesz musiał napisać trochę obszerniejszego posta z wyjaśnieniami co i jak żeby się trochę rozwiała ta mgła, która powstała jakiś czas temu


Post Wysłano: 10 paź 2012, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siema

Generalnie dużo by pisać co się działo - będę miał chwilkę to dokładniej opiszę całą sytuację która się działa w ostatnim czasie . Krótko mówiąc miałem troszkę spraw rodzinnych i delikatnie mówiąc w dwa dni wszystko mi się obróciło o 180 stopni i taki bałagan trwał dwa tygodnie . Najważniejsze że wszystko się poukładało i teraz jest dobrze a nawet lepiej :)

Z nowości - doszła Scania 124l 400ps w toplince . Generalnie auto pod względem technicznym mega zadbane , dawno nie miałem takiego autka z tych lat . Pod względem wizualnym to tak jak widać ... Auto kupione za mega dobre pieniążki , za dużo nie trzeba włożyć tylko i wyłącznie dużo serca i troszkę pracy - co już robię :)
W pierwszy dzień po przyprowadzeniu auta chciałem malować tylko przód kabiny , jednak po chwili zastanowienia stwierdziłem że rozbieram scanie w drobny mak i maluje wszystko od nowa , a dzięki temu mogę wkońcu zrobić auto po swojemu tak jak zawsze chciałem , jednak wtedy brakowało czasu i chęci :) teraz są chęci i czas tak więc można działać :D

poniżej kilka fotek niestety się wymieszały nie są w dobrej kolejności :) , planowany czas działania jakieś 3 tyg :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek





pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 10 paź 2012, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Może zajmij się renowacją ciężarówek, będziesz zarabiał na tym co i tak robisz.


Post Wysłano: 10 paź 2012, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Jak ty dzielisz jazdę z aż takim grzebaniem przy autach co:)?, podziwiam cię .
400-seta !, zapie**ala co?:D. Pracuj tam nad nią, czekam na efekty .

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 10 paź 2012, 20:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Tata dalej Volvem jeździ ? :)


Post Wysłano: 10 paź 2012, 21:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Może zajmij się renowacją ciężarówek, będziesz zarabiał na tym co i tak robisz.
Szczerze bardzo bym chciał jednak brakuje mi czasu na moje auta to co dopiero na czyjeś :)
Cytuj:
Jak ty dzielisz jazdę z aż takim grzebaniem przy autach co:)?, podziwiam cię .
400-seta !, zapie**ala co?:D. Pracuj tam nad nią, czekam na efekty .
Chwilowo zrobiłem sobie urlop od jeżdżenia . :) A czy scania zapi... to nie za bardzo było jak ją przegonić bo lał deszcz , opony z tyłu szału nie robiły i droga z kościerzyny na tucholę też szału nie robi :) dostanie 24t na plecy to będzie wiadomo co i jak :)
Cytuj:
Tata dalej Volvem jeździ ? :)
Jeździ jeździ - jak na tą chwilę bez żadnych awarii itp , wymieniany był tylko krzyżak na wale i klepy na dupie z tydzień temu .

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 29 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 127 28 29 30 3151 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: