Strona 28 z 71 [ Posty: 1402 ] Przejdź na stronę Poprzednia 126 27 28 29 3071 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 mar 2013, 18:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2009, 16:42
Posty: 77
GG: 0

No i to jest opinia...
Co to znaczy składana leżanka? Czy chodzi o ruchomy (podnoszony zagłówek) , jak oceniasz komfort
wypoczynku i czym się różni w wyposażeniu wnętrza wersja FH16 od zwykłej FH?


Post Wysłano: 10 mar 2013, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Cytuj:
No i to jest opinia...
Co to znaczy składana leżanka? Czy chodzi o ruchomy (podnoszony zagłówek) , jak oceniasz komfort
wypoczynku i czym się różni w wyposażeniu wnętrza wersja FH16 od zwykłej FH?
Kolego jeśli chodzi o leżankę to tak-ruchomy,podnoszony zagłówek miałem na myśli.Komfort wypoczynku?Nie mnie się wypowiadać nie miałem na niej okazji spać ani wypoczywać, przejechałem raptem kilkanaście km...Co do wyposażenia to jest dobierane indywidualnie oprócz tego co jest przewidziane dla danej wersji np FH16...Za kierownicą Volvo FH 16 można się poczuć jak na tronie i to dosłownie. Fotel jest niesamowity, pokryty skórą lub połączeniem skóry z jakąś tkaniną tekstylną.Wygląda kapitalnie no i oczywiście z wentylacją.Poza tym takie elementy jak klamka(tylko się nie czepiajcie znowu :lol: )dywaniki opatrzone znaczkami FH16, kierownica,The Raven czyli kruk zwie się i jest dostępna tylko dla wersji FH16. Pokryta jest czarną skórą z żółtymi szwami i zgrana jest z tapicerką wnętrza i foteli.Razem fajnie się to komponuje a w dodatku w tej FH 16, która ja widziałem nad drzwiami kierowcy była zamontowana plazma...Z kolei tą 500, która się przejechałem to schowki wszędzie obecne, większe,wspomniana leżanka też większa,to na co zwróciłem m.in. uwagę to panel przy leżance pozwala sterować oświetleniem wnętrza, budzikiem, radiem, szybami, ogrzewaniem i czymś tam jeszcze...Więcej mi nic na razie do głowy nie przychodzi, poza tym nie było tak czasu aby dokładnie się wszystkiemu przyjrzeć...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 11 mar 2013, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

not bad
Obrazek
Obrazek

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 11 mar 2013, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 17:03
Posty: 140
GG: 0

Wasze ??

_________________
Pie..ol wszystko, zostań kierowcą zawodowym.
Rób to co kochasz...


Post Wysłano: 11 mar 2013, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2011, 0:15
Posty: 53
GG: 0

Cytuj:
Wasze ??
Sąsiadów z południa ;) - http://www.truck-forum.cz


Post Wysłano: 12 mar 2013, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Wasze ??
Tak jak pisał kolega to czeska maszyna. Do nas trafia identyczny konfiguracja jak ta z tym, że 500-tka na wąskim kapciu z i-shiftem, i-coolem i innymi bajerami. Czekamy już tylko na tablice.
Obrazek

Na angielskim Trucking Magazine jest test najmocniejszego konika Volvo. Jakby ktoś miał skany byłbym wdzięczny.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Ostatnio zmieniony 13 mar 2013, 11:39 przez Levuss, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 12 mar 2013, 17:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

Levuss Miejmy nadzieję,że tatuś zasiądzie za sterami to napiszesz coś więcej :)


Post Wysłano: 15 mar 2013, 13:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Levuss Miejmy nadzieję,że tatuś zasiądzie za sterami to napiszesz coś więcej :)
Zobaczymy jak to wyjdzie :)
Obrazek

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 15 mar 2013, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1279
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Się pochwale, mam na testach nową 460 i samym koniem 22 l spaliła. Jutro leci do GB i wtedy zobaczymy czego to warte.


Post Wysłano: 15 mar 2013, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3598
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
samym koniem 22 l spaliła
Pfff, tyle to ja badziewiastym Stralisem pierwszym lepszym z brzegu z ładunkiem 6t jestem w stanie zejść. Szef miał kiedyś Audi A6 2,5 TDI to my się z niego śmiali, żeby sobie wypiął moje iweko z pod naczepy to mu wyjdzie taniej. :lol:

Dwa tygodnie temu z Konina do Ladbergen koło Osnabruck, Stralis 420 E5 z ładunkiem 3t spalił 20,8


Co do grila w tym modelu to o ile do czarnego to myślę, że kwestia przyzwyczajenia to ta srebrna siatka tajuningowa wygląda kiczowato.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 16 mar 2013, 9:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Cytuj:
Się pochwale, mam na testach nową 460 i samym koniem 22 l spaliła. Jutro leci do GB i wtedy zobaczymy czego to warte.
Ja tak jak kolega 2 posty powyżej... :lol: Kolego?22,2 litra to ja pierwszym chińczykiem ''400'' osiągnąłem 7 lat temu! :lol: Trasa Pilzno(woj. podkarpackie)-gdzieś w okolice Osnabrück, nie pamiętam już nazwy po naczepę od KRONE...Zaznaczam, że tempomat był ''cały'' czas zapodany, nie miało to więc nic wspólnego z ekonomiczną jazdą :D
Na pusto w 1 stronę komp. pokazał ok 19 l czyli z tankowania +/- 20 l i w 2 stronę,powrotną z naczepą, spalanie całkowite już na bazie przy tankowaniu pokazało 21,5 l a rzeczywiste 22,2 l/100km...
Proponuję się zapoznać najlepiej poprzez szkolenie w zakresie ekonomicznej jazdy...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 16 mar 2013, 17:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Post Wysłano: 16 mar 2013, 18:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ciekawe, czy to jakaś testówka, czy ktoś już je nabył?


Post Wysłano: 16 mar 2013, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Tego (na razie) nie wiem.
Auto ciągnęło naczepę na suwalskich blachach, prawdopodobnie należącą do UT. Jurewicz - więc pewnie jest u nich na testach.

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Post Wysłano: 16 mar 2013, 19:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Tego (na razie) nie wiem.
Auto ciągnęło naczepę na suwalskich blachach, prawdopodobnie należącą do UT. Jurewicz - więc pewnie jest u nich na testach.
Ja myślę, że jest to już auto na stałe. W serwisach stoją już gotowe nowe FH do obioru przez polskie firmy.

p.Adams czyżby to nie było Barczukowe Volvo?. Zdradza je specyfikacja, kolor no i firmowa "szwarcenmelerka", jestem tak na 80% pewien, że to od nas :)
Obrazek
autor NobelEXC

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 16 mar 2013, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 7:15
Posty: 17

taka ciekawostka: nowe volvo w United States of America http://www.youtube.com/watch?v=g-rx_5dCOzI


Post Wysłano: 17 mar 2013, 0:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

Levuss Szwarcenmelerka to bardzo dobra przycypa :)

W naszych rejonach dużo firm posiada właśnie Schwarzmullerki,więc te 20% może być kogoś innego :)


Post Wysłano: 17 mar 2013, 1:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1279
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Proponuję się zapoznać najlepiej poprzez szkolenie w zakresie ekonomicznej jazdy...
Chłopcze drogi, Ty mi nic nie proponuj i nie doradzaj znam tajniki ekonomicznej jazdy. Auto ma przebieg 480 km, piszę jak jest celowo nie spuściłem, żeby spalił więcej. Dzisiaj wyjechał najlepszy kierowca w mojej firmie znający tajniki ekonomicznej jazdy i wtedy Ci udowodnie poprzz Dynafleeta jakie było spalanie.


Te z suwalską naczepą to testówka, ja mam WGM 03E5.


Post Wysłano: 17 mar 2013, 2:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

^^^ Zaczynając od ''Chłopcze drogi, Ty mi nic nie proponuj i nie doradzaj znam tajniki ekonomicznej jazdy''śmiem twierdzić, że tylko Ci się wydaje co tj bezpieczna i ekonomiczna jazda...
Cytuj:
Się pochwale, mam na testach nową 460 i samym koniem 22 l spaliła. Jutro leci do GB i wtedy zobaczymy czego to warte.
Nic nie napisałeś, że ''Auto ma przebieg 480 km, piszę jak jest celowo nie spuściłem, żeby spalił więcej'' więc nie rozumiem skąd Twoje oburzenie...Poza tym pierwsze 10 tyś km to lepiej sobie odpuść i delikatnie z pedałem przyspieszenia... :D

Poza tym...
Cytuj:
Dzisiaj wyjechał najlepszy kierowca w mojej firmie znający tajniki ekonomicznej jazdy i wtedy Ci udowodnie poprzz Dynafleeta jakie było spalanie.
:lol: Tych tajników na prawdę nie ma aż tak wiele a ja myślałem, że to jednak Ty Jesteś najlepszy w firmie no i niczego nie musisz mi udowadniać...
Ja się mogę założyć, że na pewno będzie mniej paliło od poprzednika, jednak spalanie to drażniący temat i zawsze będzie zależało od operatora(kierowcy)jakie normy będzie robłio auto...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 17 mar 2013, 14:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2007, 20:34
Posty: 152

Cytuj:
Cytuj:
Tego (na razie) nie wiem.
Auto ciągnęło naczepę na suwalskich blachach, prawdopodobnie należącą do UT. Jurewicz - więc pewnie jest u nich na testach.
Ja myślę, że jest to już auto na stałe. W serwisach stoją już gotowe nowe FH do obioru przez polskie firmy.

p.Adams czyżby to nie było Barczukowe Volvo?. Zdradza je specyfikacja, kolor no i firmowa "szwarcenmelerka", jestem tak na 80% pewien, że to od nas :)
Obrazek
autor NobelEXC
Potwierdzam, to Barczukowe. Przed godziną byłem na bazie u nas i stało :D

_________________
SERDECZNIE ZAPRASZAM


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 28 z 71 [ Posty: 1402 ] Przejdź na stronę Poprzednia 126 27 28 29 3071 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: