Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 40 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 138 39 40 41 4251 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sie 2013, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2010, 10:13
Posty: 33
GG: 43422756
Samochód: tak
Lokalizacja: Szczecinek DK11

Siemka
8 sierpnia niespodziewajka wyszła :) Autko miłe dla oka, dobry motyw z tą tabliczką " Kocham policję ". :D
Szczecinek, teren Kronospanu. Dzięki i pozdrawiam ! :)

Obrazek

Obrazek

_________________
www.TrucksFoto.pl


Post Wysłano: 09 sie 2013, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

Widzę, że Volvo chodzi, bo Twojego tatę widziałem dwa razy w środę w moich okolicach. Cementowania czy Polomarket? ;>


Post Wysłano: 12 sie 2013, 0:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Siemka
8 sierpnia niespodziewajka wyszła :) Autko miłe dla oka, dobry motyw z tą tabliczką " Kocham policję ". :D
Szczecinek, teren Kronospanu. Dzięki i pozdrawiam ! :)

Obrazek

Obrazek
A ślicznie dziękuje , widziałem jak obok mnie przejeżdżałeś i tak się zastanawiałem czy to nie ktoś " od nas " bo widziałem jak zerkałeś :) . Trzeba było na bajerę podbić , ja jak się załadowałem ( jakieś 5 godz ) od wjazdu na zakład pojechałem dalej w to miejsce gdzie wcześniej stałem dokończyć pauzę i liczyłem że jeszcze będziesz ale amba :) pozdro i do następnego :)
Cytuj:
Widzę, że Volvo chodzi, bo Twojego tatę widziałem dwa razy w środę w moich okolicach. Cementowania czy Polomarket? ;>
Chodzi chodzi ... :) trochę Mapei , trochę Cementowni i sporadycznie polomarket :) dziś od godz 8 rano do teraz walczyliśmy z elektrykiem w celu zrobienia porządku w kablach ... Były to efekty pracy twórczej poprzedniego właściciela ,które teraz się mściły na ojcu ... w efekcie w zeszłym tygodniu po deszczu zmarły wszystkie światła na ciągniku poza jednym mijania z przodu ... :) Dziś wszystko zostało ogarnięte i przywrócone do orginalnej wiązki bez żadnych mostków itp ...

W Scani nastąpiła kolejna mała zmiana :

Obrazek

clarion vrx878rvd

i kilka nowych lampek na naczepę , które zrealizuję w tym tyg :)

Auto śmiga , nie psuje się jedyne co z gorszych rzeczy to jakaś łajza coś źle obliczyła i obdarła mi naczepę rozrywając plandekę i wyrywając dwie klamry , najśmieszniejsze że stało się to kiedy spałem w aucie , a sen miałem tak dobry że nawet nic nie poczułem ... Oczywiście winowajca nie przypucował się do tego co zrobił i odjechał w piździet ... Jutro jadę na oględziny i zobaczymy co z tego wyjdzie ...

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 22 sie 2013, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Jakoś na Ciebie nie mogę trafić ale Ojczulka już drugi raz w mojej okolicy widziałem. Rano jadąc po drzewo z bratem mijaliśmy go we Wielu pewnie dobijał na załadunek a wracając już śmigał dalej, może będzie kojarzył dwa Many do drewna :wink: Pozdrawiam!


Post Wysłano: 24 sie 2013, 10:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Jakoś na Ciebie nie mogę trafić ale Ojczulka już drugi raz w mojej okolicy widziałem. Rano jadąc po drzewo z bratem mijaliśmy go we Wielu pewnie dobijał na załadunek a wracając już śmigał dalej, może będzie kojarzył dwa Many do drewna :wink: Pozdrawiam!
Czołem :)

A ojczulek kursował z nad morza do wiela w zeszłym tyg :) , ja to miałem robić , ale jakoś ciulowo lubię te drogi w okolicach bytowa :) ... Można powiedzieć że praktycznie co poniedziałek / wtorek można go spotkać w okolicach bytowa / słupska / lęborka :)

Mnie natomiast można do poniedziałku spotkać na orlenie na królowieckiej w braniewie ... Ponieważ pani spedytor popier... sobotę z poniedziałkiem i w efekcie zrzutkę mam dopiero w poniedziałek ... Przy okazji czy ktoś zna jakieś ciekawsze miejsca w braniewie , które warto by było zobaczyć ? :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 09 wrz 2013, 9:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Trochę się przykurzyło więc czas odkurzyć :)

W ostatnią sobotę miałem chwilę więc pozakładałem conieco :

Fotel w większym zagłówkiem i z większą możliwością regulacji i co ważne nie popruty :) ( od zawsze na niego chorowałem )

Komfort jaki daje w porównaniu do orginalnego krzesła jest nieporównywalny :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Orginalna półka na schowek , muszę zedrzeć z niej jeszcze naklejkę i klej po jakimś badziewiu które było do niej od góry przyklejone :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Żelastwo na przód :

Obrazek

Obrazek

Halogeny idą na żółto :)

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Pełne międzyosiówki - w sobotę będą już w lakierze i osłona na tłumik :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 09 wrz 2013, 10:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 gru 2010, 20:11
Posty: 155
Samochód: Tandem
Lokalizacja: Chełmo/Radomsko

Ładnie widzę działasz tak trzymać!
Pozdro :)

_________________
Za bezpieczny...


Post Wysłano: 09 wrz 2013, 13:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2009, 20:58
Posty: 47
GG: 10902472
Samochód: Audi A4
Lokalizacja: Łódź / Antwerpia

Zacznę od tego że bardzo rzadko komentuję czyjeś auta, bo uważam ze każdy ma inny gust i zmiany jednemu się spodobają, innemu nie. Ten temat jest jednak jednym z kilku, które sobie upodobałem, i wielki szacun dla Ciebie że tak dbasz o niemłode już samochody. Gdy zobaczyłem Scanie pierwszy raz, trochę nie wierzyłem że uda się z niej zrobić cacko, na którym warto zawiesić oko... na szczęście się myliłem... Bardzo podoba mi się kierunek w którym idziesz z modami, takie delikatne NL, no może poza ledowymi obrysami na przodzie, które średnio mi pasują do reszty. Ja bym je usunął i dał 2 pomarańcze i napis S-U-P-E-R w środek, uszy pod lustra i było by dla mnie miodnie. Aha no i prosi się szeroki laczek na przód. Ale i tak wielki szacun za Twój wkład. Sam mam leciwe auto ( Scania 94 którą poprzednio jeździł kolega RAFUS ) i wiem że ciężko utrzymać starsze auta w takim stanie. pozdrowienia i dbaj o nią tak jak teraz bo na pewno się odwdzięczy...


Post Wysłano: 09 wrz 2013, 14:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Ładnie widzę działasz tak trzymać!
Pozdro :)
Dziękówka :)
Cytuj:
Zacznę od tego że bardzo rzadko komentuję czyjeś auta, bo uważam ze każdy ma inny gust i zmiany jednemu się spodobają, innemu nie. Ten temat jest jednak jednym z kilku, które sobie upodobałem, i wielki szacun dla Ciebie że tak dbasz o niemłode już samochody. Gdy zobaczyłem Scanie pierwszy raz, trochę nie wierzyłem że uda się z niej zrobić cacko, na którym warto zawiesić oko... na szczęście się myliłem... Bardzo podoba mi się kierunek w którym idziesz z modami, takie delikatne NL, no może poza ledowymi obrysami na przodzie, które średnio mi pasują do reszty. Ja bym je usunął i dał 2 pomarańcze i napis S-U-P-E-R w środek, uszy pod lustra i było by dla mnie miodnie. Aha no i prosi się szeroki laczek na przód. Ale i tak wielki szacun za Twój wkład. Sam mam leciwe auto ( Scania 94 którą poprzednio jeździł kolega RAFUS ) i wiem że ciężko utrzymać starsze auta w takim stanie. pozdrowienia i dbaj o nią tak jak teraz bo na pewno się odwdzięczy...
Był taki plan co do uszu pod lustra , ale ... się jeszcze zobaczy :) Na auto po zimie siada ojciec , a ja będę szukał jakiegoś godnego następcy , z którym mam nadzieje będę tak samo bezproblemowo współpracował jak z białą :)
Co do szerokiego laczka to leży i czeka aż go pomaluję i obecne przednie opony się trochę zużyją ... :) szkoda mi ściągać opon które nawet roku nie mają :) Z drugiej strony patrząc na to że będę malował w weekend osłony , klamki i listwę na globie to nie zaszkodzi mi prysnąć też felg od naczepówek :) , a wtedy może przyjdzie wena na założenie :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 14 wrz 2013, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Kiedy skończysz to lakierowanie tych zabudów między osiowych to dodaj jakieś zdjęcia. Jak zwykle widzę że samochód, przy Tobie nabiera coraz to lepszego wyglądu. Pozdrawiam i życzę wielu bezawaryjnych kilometrów Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 14 wrz 2013, 21:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 cze 2010, 19:40
Posty: 87
GG: 13277863
Samochód: Magnum

Post Wysłano: 14 wrz 2013, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:

Przeczytaj dwa posty wyżej ;) sugeruje wyraźnie że ojciec usiądzie na Scanię a on szuka innego autka ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 14 wrz 2013, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemka :)
Cytuj:
Kiedy skończysz to lakierowanie tych zabudów między osiowych to dodaj jakieś zdjęcia. Jak zwykle widzę że samochód, przy Tobie nabiera coraz to lepszego wyglądu. Pozdrawiam i życzę wielu bezawaryjnych kilometrów Wilk 09 8) .
Miło czytać , mówisz , masz ... :) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 15 wrz 2013, 10:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

NO jest całkeim przyjemnie :), jeszcze Na ramie blacha :) no i cud malina i cytryna.

Trzeba przyznać że twoja 4-ka coraz piękniejsza

Ale tak patrze, to nie było by lepiej jak by z przodu ujednolicić wszystkie żarówki do tej samej barwy, bo ledy masz białe, postojówki żółte no i michały też, a jak by wszystko było białe, no to było by chyba lepiej ?

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 15 wrz 2013, 17:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2006, 5:54
Posty: 120
Lokalizacja: GDYNIA,Chwaszczyno (GWE)

Nie wiem czy widziałeś to autko gdzieś na rejonach, ale moim zdaniem (podkreślam żeby nie było gadki, ze tak jak mi się podoba tak ma być) gdybyś robił ruchy w tym kierunku co ten kolega z rówieśniczki, to mylne ze autko zyskało by wiele na atrakcyjności.

https://scontent-b-lga.xx.fbcdn.net/hph ... 3414_n.jpg

https://scontent-b-lga.xx.fbcdn.net/hph ... 8781_n.jpg


Post Wysłano: 15 wrz 2013, 19:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2084
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Ja bym proponował napis na atrapie i oznaczenia modelu pomalować na czarno, żeby współgrały z folią na przetłoczeniach boku kabiny, i zlikwidował żółcie, ot tak czarno-biało, widziałem kiedyś FH rocznik <99 tak zrobione, ma to swój klimat. Taka tylko propozycja twoje auto twoja decyzja :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 19 wrz 2013, 15:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2012, 21:27
Posty: 152
GG: 38240430
Samochód: Scania R420

Za pozwoleniem autora wstawiam:
Obrazek
Autor Michał Szałajda.

_________________
Pranie tapicerek samochodowych urządzeniami marki
Kärcher.Ciechocinek trasa Włocławek-Toruń możliwy dojazd do klienta.Kontakt 669-916-374.


Post Wysłano: 19 wrz 2013, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Witam
Cytuj:
NO jest całkeim przyjemnie :), jeszcze Na ramie blacha :) no i cud malina i cytryna.

Trzeba przyznać że twoja 4-ka coraz piękniejsza

Ale tak patrze, to nie było by lepiej jak by z przodu ujednolicić wszystkie żarówki do tej samej barwy, bo ledy masz białe, postojówki żółte no i michały też, a jak by wszystko było białe, no to było by chyba lepiej ?
Co do oświetlenia to muszę zmienić folię na przeciwmgielnych , bo się poprostu wypaliła , pomarszczyła itp ... , przy okazji okleję te cztery okrągłe na żółto :) Planuje też wymienić żarówki w listwie u góry z tym że problem będzie żeby tak mocno rozświetlały globa . Docelowo będzie tam nazwa firmy :)
Cytuj:
Nie wiem czy widziałeś to autko gdzieś na rejonach, ale moim zdaniem (podkreślam żeby nie było gadki, ze tak jak mi się podoba tak ma być) gdybyś robił ruchy w tym kierunku co ten kolega z rówieśniczki, to mylne ze autko zyskało by wiele na atrakcyjności.

https://scontent-b-lga.xx.fbcdn.net/hph ... 3414_n.jpg

https://scontent-b-lga.xx.fbcdn.net/hph ... 8781_n.jpg
Dziś się z nim mijałem :) Leciał od poznania . Powiem tak wnętrze mnie zabija w tym aucie , na coś takiego choruje , materiał leży już z pół roku żeby to ogarnąć z tym że z czasem jest średnio , co do czerwonych wstawek to może nie aż tyle co on ,ale myślę że się przekonałem . Tak czy siak międzyosiówki muszę od nowa pomalować bo lakier dobrali tak se... :) Podoba mi się malowanie skakanek od chomy - dół na czerwono a kabiny białe z tym , że u mnie za dużo roboty żeby doły od nowa zrzucać i zmieniać kolor łącznie z ramą ... :) Pozostanę raczej przy białym z delikatnymi wstawkami czerwonego gdzieniegdzie :)
Cytuj:
Ja bym proponował napis na atrapie i oznaczenia modelu pomalować na czarno, żeby współgrały z folią na przetłoczeniach boku kabiny, i zlikwidował żółcie, ot tak czarno-biało, widziałem kiedyś FH rocznik <99 tak zrobione, ma to swój klimat. Taka tylko propozycja twoje auto twoja decyzja :mrgreen:
Tak jak wyżej pisałem zapowiada się że oznaczenia pójdą na czerwono podobnie jak nazwa firmy i naklejki na boku globa . Chciałem usunąć folię z czarnych przetłoczeń , ale myślę że może być średnio . Białe przetłoczenia mi się bardziej podobają :)
Cytuj:
Za pozwoleniem autora wstawiam:
Obrazek
Autor Michał Szałajda.


Ślicznie podziękował :) Tak się właśnie zastanawiałem czy zobaczę tą fotkę na forum i miłe zaskoczenie :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 23 wrz 2013, 12:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Witam

Doszło jeszcze kilka pierdół :) :

Nowe kołpaki z nierdzewki zastępujące stare pociapane farbą :) , nowy znaczek na atrapę , loga scani na błotniki i nakładki na tylne lampy lampy , które będą docelowo malowane na biało razem z międzyosiówkami :)

pozdro

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 23 wrz 2013, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Nie wiem czy wiesz ale brakuje Ci wygłuszenia na klapkę schowka bocznego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 40 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 138 39 40 41 4251 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: