Strona 50 z 3490 [ Posty: 69781 ] Przejdź na stronę Poprzednia 148 49 50 51 523490 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lut 2014, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Zaczyna mnie wkurzać ta pogoda... Ani mrozu, ani ciepło. W efekcie nawet sobie nie mogę solówką wjechać na podwórko, bo by się chyba zakopała po samą pakę :evil: Stoi bidula z przyczepą na drodze, a mnie jakoś tak niepokój łapie o paliwo....

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 14 lut 2014, 17:59

Cytuj:
(...)Stoi bidula z przyczepą na drodze, a mnie jakoś tak niepokój łapie o paliwo....
To spuść do baniek na weekend i zamknij w garażu :twisted: . Będziesz miała spokojne sumienie. No całego garażu to Ci chyba nie ukradną?


Post Wysłano: 14 lut 2014, 18:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5912
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Jak ja lubię klientów mądrzejszych ode mnie.

Przyjechało tga 410, na 5 cylindrach, Właściciel z góry zakłada remont głowicy :lol: A tam po regulacji zaworów ktoś kontry nie dokręci, w efekcie czego się rozkręciła i podparła zawór. Przez otwarty zawór nie było sprężania i nie chodził na jeden baniak.

I teraz nie wiem czy liczyć za głowice, czy za regulacje zaworów?
Klient sam sobie zdiagnozował :roll:
Liczy się chyba za to co się zrobiło, a nie za to co klient myśli że się zrobiło co nie?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 14 lut 2014, 19:01

Zapierniczam se po wiosce dzisiaj i widzę to:
Obrazek
:lol:


Post Wysłano: 14 lut 2014, 19:05

Nevesu mnie bardziej interesuje, co by było, gdyby skończył im się czysty azot i zaczęli pompować koła mieszaniną tlenu i azotu w proporcjach: 21% tlenu i 79% azotu. Byłaby jakaś różnica :mrgreen: :?: No i co najważniejsze - czy by się do tego przyznali...


Post Wysłano: 14 lut 2014, 19:11

Taka wysoko mineralizowana mieszanka to nie jest tania sprawa, więc to pewnie tylko na specjalnie życzenie (i za odpowiednią cenę). :mrgreen:


Post Wysłano: 14 lut 2014, 19:13

Cytuj:
Taka wysoko mineralizowana mieszanka to nie jest tania sprawa, więc to pewnie tylko na specjalnie życzenie (i za odpowiednią cenę). :mrgreen:
Sanatorium dla umęczonych drogą kół :shock:


Post Wysłano: 14 lut 2014, 19:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

No właśnie, widziałem że w internecie się z tego śmieją za sprawą jakiegoś tekstu, ale ponoć pompowanie czystym azotem zapobiega zmianie ciśnienia w kołach pod wpływem temp. Głupota czy fakt?

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 14 lut 2014, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

5 pkt i 250zł pierwsze punkty w życiu :(


Post Wysłano: 14 lut 2014, 20:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3598
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
No właśnie, widziałem że w internecie się z tego śmieją za sprawą jakiegoś tekstu, ale ponoć pompowanie czystym azotem zapobiega zmianie ciśnienia w kołach pod wpływem temp. Głupota czy fakt?
Ano tlen ma to do siebie, że pod wpływem temperatury rozszerza się, a azot będąc gazem szlachetnym nie. Dodatkowo opona w środku nie utlenia się, czytaj guma nie kruszeje.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 14 lut 2014, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Obrazek

Taki jakiś dziwny ten fh16


Dorobiłem się fejsika, tylko dostępu do konta nie mam. :lol:

https://www.facebook.com/LKWSERWIS

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Ostatnio zmieniony 15 lut 2014, 0:58 przez MechanikSochaczew, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 15 lut 2014, 0:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1072
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Porażka dnia dzisiejszego? W środę zrzuciłem się na lotnisku we Frankfurcie, super spedycja przez dwa dni nie znalazła mi żadnego powrotu do kraju. Jutro kończy mi się miękki dowód na aucie. Dowiezienie nowego dowodu? Owszem, koło wtorku/środy. Więc czeka mnie ok 6 dni stania za darmo (już drugi raz w tym roku). :evil:


Post Wysłano: 15 lut 2014, 10:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Wracałbym na miękkim :wink:
Paźdź, kręciłem się w tym tygodniu w Twoich rewirach, ale paliwko to nie moja sprawka. :U
Swoją drogą to Niemcy jacyś milsi się zrobili przez ostatni rok nieobecności w tym zrytym kraju.


Post Wysłano: 15 lut 2014, 10:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Wracałbym na miękkim :wink:
Paźdź, kręciłem się w tym tygodniu w Twoich rewirach, ale paliwko to nie moja sprawka. :U
Swoją drogą to Niemcy jacyś milsi się zrobili przez ostatni rok nieobecności w tym zrytym kraju.
Ty się Kawitula tak nie wymawiaj z tym paliwem :P Jeździsz Mercem to Niemce inaczej na Ciebie "patrzo"


Post Wysłano: 15 lut 2014, 10:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Cytuj:
Cytuj:
(...)Stoi bidula z przyczepą na drodze, a mnie jakoś tak niepokój łapie o paliwo....
To spuść do baniek na weekend i zamknij w garażu :twisted: . Będziesz miała spokojne sumienie. No całego garażu to Ci chyba nie ukradną?
Garażu nie mam :>

Tak się wczoraj zagadałam przez telefon, że nie wiem kiedy i nagle zrobiło się dzisiaj, godzina 4:30...
A tu trzeba wstać, przyszykować psa na wystawę jutrzejszą w Rzeszowie, a w między czasie zacząć sprzątać auto... Roboty tam na kilka dni, spece od szorowania kabin chyba złapaliby się za głowę.
W sumie zostawiłam w czwartek go na serwisie, wczoraj odbierałam, ale facet przyprowadzający auto jakoś tak dziwnie patrzył na mnie jak z niego wychodził. Potem dopiero skojarzyłam, że facet mógł pomyśleć, że ten ogólnie panujący syf wewnątrz to moja sprawka i mi to nie przeszkadza. Bleee.

Zwlekam zwłoki z łóżka, najwyższa pora......

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 15 lut 2014, 12:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3598
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Tak się wczoraj zagadałam przez telefon, że nie wiem kiedy i nagle zrobiło się dzisiaj, godzina 4:30...
ojezusieświebodziński

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 15 lut 2014, 12:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

A mnie się zachciało ładować ładunek 2,85 wysoki na moją naczepę która ma w środku 2,7 :] tak więc ponad godzinę się męczyłem żeby zapiąć plandekę i zamknąć drzwi. Na dodatek magnumka się rozchorowała, jakiś metaliczny dźwięk, syczenie idzie z okolic turbiny, fuck. Jedyne co mi pozostaje to wieczorny reset :]


Post Wysłano: 15 lut 2014, 15:10

Nie do końca wiem po co, ale kupiłem wzmacniacz Kenwooda i tubę JBl, nie chce ktoś odkupić ? :lol:


Post Wysłano: 15 lut 2014, 15:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Cytuj:
Cytuj:
Tak się wczoraj zagadałam przez telefon, że nie wiem kiedy i nagle zrobiło się dzisiaj, godzina 4:30...
ojezusieświebodziński
I to o 20 zaczelam.......

Kabina volviacza zaczela powoli wygladac jak kabina a nie wysypisko. 3 torby smieci juz zostaly wywalone, firanki i poszewka z lozka siedza w pralce. Przeczuwam, że bedzie im potrzebna nawet potrójna kąpiel. Właśnie pralka wypluła wodę z pierwszego płukania.. Trzy prania to chyba i tak będzie mało :D Muszę wykombinować gdzie podłączyć przedłużacz coby mi odkurzacz tam działał, bez niego nie ma nawet co podłogi tykać ;)

Wysłane z mojego GT-I9300

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 15 lut 2014, 16:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
Nie do końca wiem po co, ale kupiłem wzmacniacz Kenwooda i tubę JBl, nie chce ktoś odkupić ? :lol:
Co jakie to mosz i za wiela dutków chcesz pchnąć?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 50 z 3490 [ Posty: 69781 ] Przejdź na stronę Poprzednia 148 49 50 51 523490 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: