Strona 58 z 3490 [ Posty: 69784 ] Przejdź na stronę Poprzednia 156 57 58 59 603490 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 lut 2014, 19:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Cytuj:
Cytuj:
Po pierwszym tygodniu nie zbrzydło :mrgreen: Jeżdżę Manem F2000 32.364 z 2001 roku z zabudową betonomieszarki. Obrabiam głównie całą Opolszczyznę tzn. wspomagamy czasem firmowe betoniarnie :D Od poniedziałku do wczoraj zrobiłem 601km ;)

8x4, 9m3 ? Jaka zabudowa?
8x4, tył na zwolnicach, 9m3, Stetter :) Mam nawet oryginalne kołpaki na tylnych osiach, tak się wożę na bogato :mrgreen:


Post Wysłano: 22 lut 2014, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Sukces jest,wczoraj przywiozłem kolejny motocykl z Poznania,na lawecie, o dziwo dowiozłem go w całości, :lol:

Dzisiaj,7 h spędzone,przy ogólnym przeglądzie,w tym 2 godziny zeszły na mycie tylnego koła,które prawdopodobnie cały sezon nie było myte,szczerze mówiąc gdyby nie płyn do dezynfekcji chłodni,nie dałbym rady,dłonie trochę zniszczone,ale widok białych felg cieszy :wink:

Co do tematu igiełek - ludzie są po prostu naiwni,że wierzą że diesel użytkowany codziennie na zachodzie na dojazdy do pracy po autostradzie,po 15 latach ma niecałe 200 tysięcy.. Naiwniaków w naszym kraju nie brakuje.

Ktoś z Was mądrze powiedział - niczego dobrego za pół darmo nikt nie daje - swego czasu wystawiłem z ciekawości Nissana K11 którego użytkuję,autko 1995 rok najbogatsza opcja łącznie z klimą,90 konnym silnikiem,pierwszy właściciel.. Przez 2 tygodnie przyjechał jeden klient który był ciekawy jak wygląda jedna z droższych K11 z ogłoszeń,powiedział otwarcie że nie ma tyle pieniędzy aby to auto nabyć ale jest pod wrażeniem jak samochód może być utrzymany i o dziwo WSZYSTKO w nim chodzi,bo większość kmiotków dzwoniących przez telefon,kończyła rozmowę tekstem "Panie takiego starego trupa to ja mam za 2 tysiące złotych i jeszcze z gazem.." :lol:

"Okazje" jak ktoś się nie zna,lubią się mścić,mam znajomego który kupuje dostawczaki za 40% ceny rynkowej,na początku zawsze się nimi podnieca,jednak entuzjazm szybko mija,gdy w ciągu 3 miesięcy jest wpakowane 2 razy tyle.. :mrgreen:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 23 lut 2014, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

To jutro na chrzciny do Chojnic.

Ponad 600km na prawym fotelu :mrgreen:

Bajzel Jak by to było z kontenerem, to zastanowił bym się dwa razy czy to nie twoja sprawka.
http://police.naszemiasto.pl/artykul/ga ... ,t,id.html

Robiłem ją kilka razy :mrgreen:

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 23 lut 2014, 0:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2009, 18:03
Posty: 245
Samochód: Iveco Daily II 98'
Lokalizacja: Olkusz

A ja już po chrzcinach, w sumie 60km na lewym fotelu. Ktoś musi jechać, żeby ktoś mógł wypić zdrowie dziecka. :)

A z sukcesów dnia wczorajszego to zatarta pompa vacum w moim DAFie. Dobrze, że nie pod szkołą, bo by wstyd był. :oops: Nic z niej nie będzie już, trzeba szukać jakiejś używki.


Post Wysłano: 23 lut 2014, 1:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3292
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Zapraszam na urlop Lotos przy dk7 zaraz obok węzła Kielce Południe :D
tia.. w Poniedziałek pojechałem w te rejony pierwszy raz od hm... 5 lat.
I przejeżdżałem obok... ale to był Poniedziałek.


Post Wysłano: 23 lut 2014, 3:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Cytuj:
Sukces jest :D 13 godzin snu bez przerwy, są dobre warunki i nie ma najmniejszej presji. Zapraszam na urlop Lotos przy dk7 zaraz obok węzła Kielce Południe :D
To ja dziś cement ładowałem na Nowinach i jechałem na Kraków i jakoś MANiek nie olsnił mnie swą tuningowatością.

Lepiej nocować na Miąsowej, jedzenie lepsze.
Z Chęcin do Kielc autobusem podskoczysz, a tam były imperzy... przynajmniej kiedyś. Jak tylko w koszulce Wisły nie spacerujesz to przeżyjesz :lol:

Cytuj:
Cytuj:
Wiem, płacę i wymagam :D

A załadunek jest w poniedziałek, nie chciało mi się tłuc PKP, bo stąd do Szczecina to jest jakaś masakra jednym słowem. Dlatego sobie zostałem i piffkuję od wczesnych godzin wieczornych dnia wczorajszego :D
Tam blisko jest zamek w Chęcinach, z któregoś tam wieku, bardzo stary w każdym razie, i jaskinia Raj, tylko nie wiem czy łysych śmierdzących piwem wpuszczają :D .
Z Kielc to w każdym kierunku najlepiej PolskiBusem jechać, bo PKS czy PKP to porażka. Na zamek wejdzie ale przepiździ na wietrze niesamowicie, do jaskini się raczej niedostanie bo strasznie limitują wejścia.

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Post Wysłano: 23 lut 2014, 5:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
i jakoś MANiek nie olsnił mnie swą tuningowatością.
Jak to mówią u nas - ciężko jest. A co do spacerów i zwiedzania to dziękuje wszystkim za propozycje, ale zdecydowanie mówię nie :D Teraz tylko śpię i jem, w międzyczasie się napiję. Co do miejsca postojowego, to pierwszy raz tu jestem i nie bardzo wiem o czym mowa, myślałem o Orlenie tym wcześniej, ale tu mi bardziej pasuje pod względem organizacyjnym. A prysznic jest, zaopatrzenie też :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 23 lut 2014, 7:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2008, 7:33
Posty: 112
GG: 1
Samochód: duży
Lokalizacja: Kraków

Jakoś do tej pory się w tym temacie nie wypowiadałem, ale chyba czas zacząć bo temacik ciekawy :D
Sukces taki, że wreszcie się wyspałem, stoję na weekendzie w Pilźnie ( tym czeskim :lol: ),parking fajny, sąsiedzi też bo nie przepalają aut co parę godzin.. Dawno w domu się tak nie wyspałem jak teraz tutaj.
To pasuje za ten sukces przechylić Żuberka, nie ma to jak dzień od piwa zaczynać ;] ahoj :D


Post Wysłano: 23 lut 2014, 9:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Cytuj:
Cytuj:
i jakoś MANiek nie olsnił mnie swą tuningowatością.
Jak to mówią u nas - ciężko jest. A co do spacerów i zwiedzania to dziękuje wszystkim za propozycje, ale zdecydowanie mówię nie :D Teraz tylko śpię i jem, w międzyczasie się napiję. Co do miejsca postojowego, to pierwszy raz tu jestem i nie bardzo wiem o czym mowa, myślałem o Orlenie tym wcześniej, ale tu mi bardziej pasuje pod względem organizacyjnym. A prysznic jest, zaopatrzenie też :D
Panienki 300m obok też są :lol:

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 23 lut 2014, 10:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:

To pasuje za ten sukces przechylić Żuberka, nie ma to jak dzień od piwa zaczynać ;] ahoj :D
Ja zasnelem z żuberkiem w rece, tez zostal przechylony tylko na posciel :D


Post Wysłano: 23 lut 2014, 11:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Panienki 300m obok też są :lol:
A Ty dawaj, bo piwo stygnie :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 23 lut 2014, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Bardziej sukces dnia wczorajszego, no ale jest :U

Ogarnąłem kabinę, posprzątałem pakę, wymieniłem żarówkę w tylnej lampie, przykleiłem forumową naklejkę i nie zajęło mi to więcej niż godzinę czasu, także nie zaliczam się do grona weekendowych majsterkowiczów :mrgreen:


Post Wysłano: 23 lut 2014, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Sukces - webasto zadziałało :lol: Wniosek jest jeden - ciepło to grzeje, zimno to nie ma ochoty na pracę :twisted:

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 23 lut 2014, 20:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3292
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Sukces - webasto zadziałało :lol: Wniosek jest jeden - ciepło to grzeje, zimno to nie ma ochoty na pracę :twisted:
Na lato jak znalazł...


Post Wysłano: 23 lut 2014, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Guciek widziałem Twoją machinę przed Radomiem jadąc od Wawy. Firany zasłonięte. :)


Post Wysłano: 23 lut 2014, 20:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Cytuj:
Guciek widziałem Twoją machinę przed Radomiem jadąc od Wawy. Firany zasłonięte. :)
Po ostatnich 2h spędzonych w poniedziałek na rozpaczliwym poszukiwaniu traktora, który by to bydle wygrzebał spod domu (napadało i osiadł prawym bliźniakiem w i tak dość mocno utwardzoną drogę :/ wtedy też osiągnęłam drugi sukces bo w niecałe 1,40 doleciałam na Ikee do Piotrkowa, w piatek ta trasa ponad 2h bez pośpiechu :lol: ), na wykluczeniu miejsc zagrożonych mandatem za parkowanie - ostatecznie parkuje się na tym placu zwanym parkingiem (a na wjeździe dziura taka, że pół koła wlezie chyba) w weekendy. Grzech spać w aucie 3km od domu 8)

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 23 lut 2014, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Sukces kolejny,znowu z kategorii motocyklowej :mrgreen:

Udało mi się sprzedać motocykl ojca,najlepsze w tym wszystkim jest to że kupiec przyjechał po motocykl karawanem pogrzebowym 8) sąsiedzi się zeszli,myśleli że się coś stało,a tam w trzech siłujemy się coby choppera wpakować na auto :lol:

Tydzień zaliczony na plus,oby teraz nie było serii porażek :lol:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 23 lut 2014, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
kupiec przyjechał po motocykl karawanem pogrzebowym 8) sąsiedzi się zeszli
"Ostrów" :lol:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 23 lut 2014, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Cytuj:
Cytuj:
kupiec przyjechał po motocykl karawanem pogrzebowym 8) sąsiedzi się zeszli
"Ostrów" :lol:
Po naszym spotkaniu z Tobą jak byliśmy z igor84,przez pół roku gadali jeszcze na rynku, że sobie drajwery piwko popijali w ogródkach :mrgreen:

Swoją drogą,to widzę Cię w tym roku znowu Panie kolego :twisted:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 23 lut 2014, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Po naszym spotkaniu z Tobą jak byliśmy z igor84,przez pół roku gadali jeszcze na rynku, że sobie drajwery piwko popijali w ogródkach :mrgreen:
Haaaahahahahahaha :lol:
Cytuj:
Swoją drogą,to widzę Cię w tym roku znowu Panie kolego :twisted:
Nie inaczej :]

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 58 z 3490 [ Posty: 69784 ] Przejdź na stronę Poprzednia 156 57 58 59 603490 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: