Strona 122 z 3491 [ Posty: 69806 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1120 121 122 123 1243491 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 kwie 2014, 9:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Jester wie co pisze, SZCZENKIER to zło. Tak jak Raban i Fresh :D
A kontynery czekajo :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 10:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2010, 15:12
Posty: 251
GG: 8587289
Samochód: 500dxi
Lokalizacja: trójmiasto/kaszuby

Z sukcesów to moja e39 dostała nowe zawieszenie z tyłu. We wtorek idzie na wymianę z przodu. Fajne autko tylko ciężko dostać w przyzwoitym stanie, więc kupiłem takie jak mi odpowiadało i pakuję w nią kasę. Na szczęście powoli widać koniec.

_________________
PL - Skandynawia


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 10:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Cytuj:
Cytuj:
Kufa normalnie bezrobocie takie i w ogóle że co, ale...
Nie wiem dla czego, ale jak czytam Twój post Kolego to mnie język pali. Przerabiałem podobną sytuację w kilku firmach w czasie szkoleń nowych pracowników. Zawsze się zastanawiałem czym kierują się tacy ludzie :?: Sam jak idę do jakiejś firmy to zawsze staram się od siebie dać 100%, a tu takie kwiatki.
Nie powiem bo i zdarza się że naprawdę też ktoś chce dać z siebie dużo, np. kolega przyszedł i praktycznie nic nie trzeba mówić, robota zawsze zrobiona, sprzęt zadbany, i ogólnie widać że ma pojęcie. Więc każdy zadowolony. Ale jak widać jest więcej takich jak piszesz, że nie wiadomo czym się kierują.
Cytuj:
Mógłbym napisać prawie identyczny post. U nas to samo. Ciężko o dobrego i kumatego kierowce. Pewnie to zbieg okoliczności ale najgorzej dogadać mi się z kierowcami starszymi niż 1975. Od 75-85 jest idealnie. No i młodzi kierowcy bez doświadczenia mają wymagania jak cholera (czytaj nowy Mercedes i trasy max po 6h) a jak np. urwie drzwi, (tak całe drzwi!) bo mu się zapomniało to zdziwiony że trzeba pokryć koszty. Nie wspominam o rozwalonych kłódkach, kloszach, plandekach, plastikach itp. bo to jest prawie norma.
Ostatnio w zimie jak była ta sławna "szklanka" na drodze, był wypadek. Policja nawet nie kierowała na objazdy bo na bocznych tylko na łyżwach można było jechać. Kiero 10km przed domem powiedział że nie będzie stał, na zakręcie poszedł prosto w podwórko, po jakimś czasie wydostał się i był dalej na drodze (ktoś miał fajne ogrodzenie), ale powiedział ja nie dojadę ? parę km dalej już siedział w rowie z 24t ładunku. Za tydzień jak przód został zrobiony wyrwał zderzak na bazie. No wiem zdarzą się.
Ten co rozdupcył szlaban pierwsze co to hasło. "to przecie macie AC" :shock:
Cytuj:
Cytuj:
Kufa normalnie bezrobocie takie i w ogóle że co, ale...(...)Masakra, może jest ktoś ogarnięty z okolicy co coś szuka 8) może jakiś sukces w końcu będzie...
Gdybym szukał, to za żadne pieniądze nie zamierzam do Was pchać. Jeszcze mi życie miłe... I nie mam tu na myśli stanu technicznego aut.
Wiesz, o firmie której myślimy to może tak z 1/15 tego czym się zajmujemy, i to może . Ja tu podaję przykłady ogólnie, wywrotki, HDS, mniejsze itd. Gdzie kierowcy np. mają w dzień pojechać w parę miejsc na spokojnie nigdzie się nie spiesząc, płacone za godziny, jak braknie czasu albo trzeba gdzieś zostać to pauza za którą było zazwyczaj 100zł za nic nie robienie. Jak stał w kolejce dobę to 250zł źle? a i tak węże w samochodach grubsze niż mają strażacy. O syfie w autach nawet nie mówię. Ale wracając do Twojego tematu tej właśnie firmy , to fakt różnie jest ale to że zobaczyłeś parę samochodów że idą na odcięciu cała noc (choć nie zawsze trzeba) to chyba jeszcze nic nie znaczy.
Cytuj:
Jester wie co pisze, SZCZENKIER to zło. Tak jak Raban i Fresh :D
Np. takim złem jest przyjść, wsiąść do załadowanego samochodu zawieść 300km, postawić naczepę, zapiąć załadowaną pauza 45min, wrócić i postawić. No i do dom. Straszne. Ale mówię zależy co gdzie i jak.

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 10:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3167
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Mi chodzi o odziały niektóre... i super przewoźników i pseudokiermanów. Np. Odział Rabana o numerze 26...
Masz zrobić linie, dostawe, odbiór i jeszcze mało ;) o akcji z kochanymi EPAL-ami nie wspominam. Ja się powoziłem w mAGLU... też patologistyka.. ale sam nic nie zdziałasz jak reszta jeździ jak uważa, biuro przyzwyczajone... Ale jak ktoś lubi srać w własne gniazdko a później zdziwienia, pretensje no to "powodzonka i twardego członka".

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 11:15

Cytuj:
(...)Wiesz, o firmie której myślimy to może tak z 1/15 tego czym się zajmujemy, i to może . Ja tu podaję przykłady ogólnie, wywrotki, HDS, mniejsze itd. Gdzie kierowcy np. mają w dzień pojechać w parę miejsc na spokojnie nigdzie się nie spiesząc, płacone za godziny, jak braknie czasu albo trzeba gdzieś zostać to pauza za którą było zazwyczaj 100zł za nic nie robienie. Jak stał w kolejce dobę to 250zł źle? a i tak węże w samochodach grubsze niż mają strażacy. O syfie w autach nawet nie mówię. Ale wracając do Twojego tematu tej właśnie firmy , to fakt różnie jest ale to że zobaczyłeś parę samochodów że idą na odcięciu cała noc (choć nie zawsze trzeba) to chyba jeszcze nic nie znaczy.(...)
Nie chcę kruszyć kopii, ani polemizować z Tobą, a już tym bardziej nie mam zamiaru wszczynać nikomu niepotrzebnych zwad. Niemniej jednak widziałem swoje i na tej podstawie "ten" oddział i "tego" przewoźnika oceniam. I że tak powiem - nie jestem odosobniony w swoich ocenach. No, chyba, że u innego przewoźnika jeździsz to zwracam honor - nie wiem, ilu podwykonawców jest na Waszym oddziale.
Nie próbuje wybielać tego co u mnie, bo i u nas są takie trasy, że trzeba zapier...ć, ale w 8/10 przypadków czasy są jeszcze "ustawiane" przez człowieka i nie trzeba w zimie, po śniegu iść na odcięciu. Aczkolwiek jeden z kierowców z "mojego" oddziału dość mocno się zdziwił w ostatni czwartek, gdy dowiedział się, że waga przejazdowa na obwodnicy robi cały czas zdjęcia. Trochę zbladł...


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 11:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Wszystkiego dobrego z okazji Świat Wielkiejnocy ;) bawcie się dobrze,odpoczywajcie i nie gadać o robocie ;)
pozdrawiam Marek ;)

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 11:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Wszystkiego dobrego z okazji Świat Wielkiejnocy ;) bawcie się dobrze,odpoczywajcie i nie gadać o robocie ;)
pozdrawiam Marek ;)

Ooo polać mu!


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 11:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Wszystkiego dobrego z okazji Świat Wielkiejnocy ;) bawcie się dobrze,odpoczywajcie i nie gadać o robocie ;)
pozdrawiam Marek ;)
Te Mareczek... A Ty zech na grubie nie jeździł synek wozidłem jakim?
Teraz TIRami jeździsz?


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 13:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3167
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

on ma teraz strajk, on ma za ciemno w pracy !

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Cytuj:
Cytuj:
(...)Wiesz, o firmie której myślimy to może tak z 1/15 tego czym się zajmujemy, i to może . Ja tu podaję przykłady ogólnie, wywrotki, HDS, mniejsze itd. Gdzie kierowcy np. mają w dzień pojechać w parę miejsc na spokojnie nigdzie się nie spiesząc, płacone za godziny, jak braknie czasu albo trzeba gdzieś zostać to pauza za którą było zazwyczaj 100zł za nic nie robienie. Jak stał w kolejce dobę to 250zł źle? a i tak węże w samochodach grubsze niż mają strażacy. O syfie w autach nawet nie mówię. Ale wracając do Twojego tematu tej właśnie firmy , to fakt różnie jest ale to że zobaczyłeś parę samochodów że idą na odcięciu cała noc (choć nie zawsze trzeba) to chyba jeszcze nic nie znaczy.(...)
Nie chcę kruszyć kopii, ani polemizować z Tobą, a już tym bardziej nie mam zamiaru wszczynać nikomu niepotrzebnych zwad. Niemniej jednak widziałem swoje i na tej podstawie "ten" oddział i "tego" przewoźnika oceniam. I że tak powiem - nie jestem odosobniony w swoich ocenach. No, chyba, że u innego przewoźnika jeździsz to zwracam honor - nie wiem, ilu podwykonawców jest na Waszym oddziale.
Nie próbuje wybielać tego co u mnie, bo i u nas są takie trasy, że trzeba zapier...ć, ale w 8/10 przypadków czasy są jeszcze "ustawiane" przez człowieka i nie trzeba w zimie, po śniegu iść na odcięciu. Aczkolwiek jeden z kierowców z "mojego" oddziału dość mocno się zdziwił w ostatni czwartek, gdy dowiedział się, że waga przejazdowa na obwodnicy robi cały czas zdjęcia. Trochę zbladł...
Kiedyś jadąc z Kielc dojeżdżam sobie do środkowych świateł w Opatowie, czerwone światło a tu jak nie przepierdzieli z naprzeciwka po tym łuku samochód "od Was", to dobrze że miał izotermę bo z firanki pewnie by to bokiem wyleciało wszystko. Tylko śmignął, jak się nie mylę to jakaś magnumka, ale to chyba. Zaś znów lecę sobie wywrotką więc doładowany na max, w nocy pod górkę na podwójnej ciągłej i po obszarze wyłączonym z ruchu idzie lewym co nic nie było widać, może ten z przodu mu powiedział bo na innym kanale byłem, ale może i nie, a choćby to co z tego. Tak więc mam teraz mówić że wszyscy z tym logo na naczepach to zabójcy, samobójcy i idioci na drogach ?
A co to za różnica kto pod kim i z kim? Nie rozumiem.
Wiesz jeśli ktoś goni to zazwyczaj goni "dla siebie" wcześniej na terminalu, mniejsza kolejka, szybszy rozładunek= szybciej w domu.
Nie znam linii co trzeba jechać w ziemie na odcięciu.
Np. oddział Warszawa- Rzeszów 5h30min ostatnio przejechałem w 3h35min,
Białystok- Rzeszów 9h30 min. Da się w 6h z hakiem +pauza.
więc ile luzu zostaje. Fakt czasem trzeba gonić i niby za każdą minutę spóźnienia kary, ale zdarzało się że ktoś przekimał sobie i spóźnienie za które nikt nic nie robił.

Wesołych świąt 8)

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3167
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

U nas pokazywali, ze można szybciej... Zaczęli obcinać czasy i był płacz w zimę, ze spóźniony :wink:

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Długi tak jak wszędzie. Daj palec to rękę wezmą. Pokaż, że dasz radę to zgnoją w pogoni za pieniądzem


Send from iP4's TapaTalk.


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 0:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Przeczytałem połowę zaległych artykułów i prawie skończyłem zaległą książkę :)

Ktoś spotkał się z kalkulatorem lub czymś podobnym, który szacowałby spadek wartości samochodu osobowego?


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 13:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sie 2012, 16:15
Posty: 124
GG: 6498883
Samochód: VW LT z lawetą
Lokalizacja: Szprotawa DK12

Czy orientuje się ktoś czy muszę mieć przy sobie w czasie kontroli umowę kupna-sprzedaży pojazdu w przypadku jeśli nie przerejestrowałem go jeszcze na siebie ?

Jakie konsekwencje mi grożą jeśli nie przerejestruje auta w ciągu ustawowych 30 dni ? Kiedyś w turbo kamerze mówili że jest jakiś błąd w ustawie i nie ma za to żadnych konsekwencji. Jak to z tym jest ?
Spieram się z ojcem o to całe święta :lol:

_________________
Busiarz
Volkswagen Audi Group


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 13:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2140
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Musisz mieć przy sobie ten papierek, jak miałem kontroli to wołali go ode mnie. Ja nie przerejstrowałem auta i podczas kontroli nie było żadnych problemów.

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 13:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Jak trafisz na służbistę to może wypisać mandat do 500zl. Walczyłem kiedyś z tym 9 m-cy, wiem co piszę ;) Ale raczej rzadko miałem z tym problem...


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 17:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

I po świętach :lol: 8)

Ciężki łeb i brzuch, dzisiaj rozładowałem i jutro startuję. Nie chce się jak skurvisyn.


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

A ja Cię dziś na ysku szukałem ;D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sty 2008, 16:32
Posty: 142
Samochód: 2545
Lokalizacja: Szczecinek

Słyszał ktoś o tym, że na miękkim dowodzie viaToll oferuje nam jedynie E0 i najwyższy tonaż? :)
Z twardego dowodu klasę emisji określają po VIN-ie, ale w miękkim VIN jest pewnie inny. :lol: Brak certyfikatu to bieganie po urzędach i kserowanie starych dowodów. Ehh, ten system.

A z sukcesów - udana cofka po placu na skrętnym dyszlu z prawego ramienia. :)

Pozdrawiam


Post Wysłano: 22 kwie 2014, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
A z sukcesów - udana cofka po placu na skrętnym dyszlu z prawego ramienia
Na początku to tylko tak strasznie wygląda, a potem żadna filozofia jak wejdą ci odpowiednie nawyki. Osobiście wolałbym jeździć z przyczepą.


Porażka roku. Wjeżdżając do garażu najechałem na kratkę, która leży tam już od XX lat. Tak niefortunnie ją podbiło, że zaje***ło mi w drzwi. Na 4-5 cm lekki wgniot i uszkodzony lakier. Normalnie kur** no comment. Co za yeba** traktorzysta. :evil: :evil:

Ktoś się orientuje jak jest z AC? Bo nie wiem czy zgłaszać szkodę, czy lepiej opłaca się to zrobić na własny koszt.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 122 z 3491 [ Posty: 69806 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1120 121 122 123 1243491 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: