Strona 129 z 3491 [ Posty: 69810 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1127 128 129 130 1313491 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2014, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to znaczy ogromne bezrobocie...
Drugi miesiąc jeden klamot stoi pod płotem, ale nich sobie stoi, co tam opłaty itd. Ale od piątego rusza niezła fucha na parę aut i myślałem że do tego czasu to z palcem w d. się ktoś "normalny" trafi. Robota taka że trzeba podstawić pod rampę, pojechać 400km, dalej rampa i pauza. Tak w kółko jedno i to samo, myślę że średnio wytresowana małpa dała by radę. No i wszystko o tył rozbić bo nie ma komu jeździć, a jak już jest to szkoda gadać. Wyjechali czy jak.

Sukces, porażka nie wiem, ale z poprzedniego week. 52 miejsce na 110 i 18 w klasie IV na 38. Ale praktycznie 100 to " nie normalne" samochody.
Tor w Kielcach jak jest mokry, to jest jakaś masakra :mrgreen: no pętla leśną jest ok. Jakby ktoś chciał zobaczyć...
http://www.youtube.com/watch?v=6mMTR0J8_8E

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 03 maja 2014, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Wszyscy mówią o kryzysie, a ja nie mogę znaleźć kierowce na lawetę(B+E), złożyło mi papiery 10 osób z czego 4 nie przyszły wcale bez jakiego kol wiek zawiadomienia 3 dzwoniły, że nie dotrą, a pozostałe trzy to nie wiem skąd się wzięli jeden stwierdził, że sprinter 316 cdi doka 2,7cdi 2006 nie nadaje się do jazdy na tak dalekie trasy, drugi stwierdził, że on z lawetą z dyszlem jeździć nie będzie, a trzeciemu kasa nie odpowiadała. Płacone jest tak samo czy jedzie samym autem, czy z lawetą na jedno czy dwa auta, czyli 1680 brutto + 20gr z km
i oczywiscie jakieś tam diety i dodatki. Przeloty to około 10 000km miesięcznie czyli wychodzi ponad 3200 na łapę teraz rynek się tak pozmieniał czy co? Ja w wieku 20 lat pokroił bym się za taką robotę, a tu Ci przyjdzie młody i wybrzydza.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 03 maja 2014, 19:06

Cytuj:
[...]Robota taka że trzeba podstawić pod rampę, pojechać 400km, dalej rampa i pauza. Tak w kółko jedno i to samo, myślę że średnio wytresowana małpa dała by radę. No i wszystko o tył rozbić bo nie ma komu jeździć, a jak już jest to szkoda gadać. Wyjechali czy jak.(...)
Lepiej napisz, jakie czasy wykręcone są i jaka kasa :wink:
Cytuj:
Sukces, porażka nie wiem, ale z poprzedniego week. 52 miejsce na 110 i 18 w klasie IV na 38. Ale praktycznie 100 to " nie normalne" samochody.
Tor w Kielcach jak jest mokry, to jest jakaś masakra :mrgreen: no pętla leśną jest ok. Jakby ktoś chciał zobaczyć...
http://www.youtube.com/watch?v=6mMTR0J8_8E
No "łyżwa" widać konkretna na tym torze była. Ale maluchem takieeeego boka zapiąć i go wyprowadzić - szacunek dla kierowcy :)
Pochwal się, czym startowałeś. Jest Twój przejazd na tym filmie?

Ja swój drobny sukces też mam. Spotkamy się na M-Ś UICR w Krakowie w tym roku :D
Trzymajcie kciuki :mrgreen:


Post Wysłano: 03 maja 2014, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Bulkowski kupiłeś już, będziesz mógł się tulic do swojego ulubionego dafa :mrgreen:

Obrazek

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 03 maja 2014, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Cytuj:
Cytuj:
[...]Robota taka że trzeba podstawić pod rampę, pojechać 400km, dalej rampa i pauza. Tak w kółko jedno i to samo, myślę że średnio wytresowana małpa dała by radę. No i wszystko o tył rozbić bo nie ma komu jeździć, a jak już jest to szkoda gadać. Wyjechali czy jak.(...)
Lepiej napisz, jakie czasy wykręcone są i jaka kasa :wink:
:mrgreen:
A nie wiem jeszcze, ale na 400km to tak min. 2h "luzu" pewnie będzie . Kasa.... do ugadania 8) (tel. w ogłoszeniach) Się zobaczy jak będzie wychodzić, ale raczej stałe km to i rozbieżności nie powinno być.


Cytuj:
No "łyżwa" widać konkretna na tym torze była. Ale maluchem takieeeego boka zapiąć i go wyprowadzić - szacunek dla kierowcy :)
Pochwal się, czym startowałeś. Jest Twój przejazd na tym filmie?
Którymś bąckiem jakąś panna startowała ale nie wiem, ja "walczę" o indywidualny przejazd ale na razie bez odzewu o nagranie, ale na tym filmie mnie nie ma. Ja startuję "zwykłym" autem (ale to się pewnie na nowy sezon zmieni :mrgreen: ) znaczy normalne opony, zawias itd. Ale dość dość ponad 200 kunia przy 1200kg i latam jak wściekły. 8) Dodam że to było w sobotę a ja od czwartku rana do imprezy spałem może 6h, ale powiedziałem ja nie dam rady 8)
Obrazek
Obrazek
Cytuj:
Bulkowski kupiłeś już, będziesz mógł się tulic do swojego ulubionego dafa :mrgreen:

Obrazek
Wiadome najlepszy TIR :mrgreen: możecie zrobić zrzutę i mi wysłać jako prezent 8)

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Ostatnio zmieniony 03 maja 2014, 19:39 przez bułkowski410, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 03 maja 2014, 19:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Nie tobie ten prezent tylko twojej pannie. :wink:

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 03 maja 2014, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Cytuj:
Nie tobie ten prezent tylko twojej pannie. :wink:
Taaaa... myślałem że dla mnie :mrgreen: Na bank się ucieszy, ona po prostu "kocha" tiry i takie inne moje zajawki. :lol:

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 03 maja 2014, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Cytuj:
Wszyscy mówią o kryzysie, a ja nie mogę znaleźć kierowce na lawetę(B+E), złożyło mi papiery 10 osób z czego 4 nie przyszły wcale bez jakiego kol wiek zawiadomienia 3 dzwoniły, że nie dotrą, a pozostałe trzy to nie wiem skąd się wzięli jeden stwierdził, że sprinter 316 cdi doka 2,7cdi 2006 nie nadaje się do jazdy na tak dalekie trasy, drugi stwierdził, że on z lawetą z dyszlem jeździć nie będzie, a trzeciemu kasa nie odpowiadała. Płacone jest tak samo czy jedzie samym autem, czy z lawetą na jedno czy dwa auta, czyli 1680 brutto + 20gr z km
i oczywiscie jakieś tam diety i dodatki. Przeloty to około 10 000km miesięcznie czyli wychodzi ponad 3200 na łapę teraz rynek się tak pozmieniał czy co? Ja w wieku 20 lat pokroił bym się za taką robotę, a tu Ci przyjdzie młody i wybrzydza.
A sam chciałbyś robić te km i tą robotę za 3200? Bo ja szczerze nie. Traktuj ludzi tak jak sam byś chciał być traktowany. Nie wiele tak na prawdę ta praca różni się od jazdy normalnym zestawem poza tym że pojedziesz za niższą stawkę. Takie busy, lawety i tak dalej w 90% przypadków to podcieranie dupy szkłem, robienie oszczędności tam gdzie ich nie ma, a co za tym idzie zaniżanie stawek i szukanie niewolników.

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 03 maja 2014, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

tracker A czemu na busy i solówki są inne stawki inne uprawnienia i tyle. U mnie jeżdżąc, nie potrzebujesz kwalifikacji wstępnej i innych tego typu rzeczy, firma ma przewóz na potrzeby własne zawsze jeździsz z firmowym towarem czyt. samochodami. Możesz praktycznie odebrać je o każdej godzinie mam około 3 punktów gdzie mam dogadane odbiory zawsze odbierasz komplet aut nie jeździsz tu po jeden tu po drugi. Poprzedni pracownik złamał nogę i dlatego szukam kogoś w zamian. W firmie są takie oszczędności, że z Poznania do Niemiec jeździmy autostradą. Co do kasy wychodzi Ci około 3200zł netto legalnie więc około 4450 brutto nie licząc premii i dodatków. Twoja robota to wjechanie maksymalnie trzema autami i założenie około 12 pasów, jeździ się też samym autem, zawsze jeździsz z punktu A B A towar czeka na Ciebie jedziesz jak masz uszykowane auta, więc moim zdaniem za taką robotę kasa na początek dobra.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 03 maja 2014, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6308
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Traktuj ludzi tak jak sam byś chciał być traktowany...
czyli jeżeli jestem prezesem firmy, to gościa do sprzątania mogę przyjąć tylko na kontrakcie menadżerskim na jakim jestem?
czy jeżeli pełnię funkcję spedytora, to przyjmując kierowcę nie powinny mu się należeć delegacje, jak i mi?

przede wszystkim, nie ma równości.
mając 30 kierowców w jednej firmie u jednego pracodawcy, każdy z nich jest trochę inaczej traktowany. i nie zleży to od pracodawcy, bo ten jest jeden dla wszystkich. ale właśnie od tych kierowców. szacunek to nie dar niebios, ale coś co się wypracowuje na co dzień, ciężką pracą, umiejętnościami, wiedzą i postawą. ale traci się szybko i łatwo.

po drugie nie ma przymusu pracy, uważasz że Twoje umiejętności i wiedza zasługują na wyższe wynagrodzenie, to po co szukasz pracy na busach?
to tak jakbyś w polskiej drugiej lidze oczekiwał zarobków Lewandowskiego w Bundeslidze. w zasadzie to samo, boisko ma takie same wymiary, mecz trwa też 2x45min, piłka taka sama, więc dlaczego nie?

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 03 maja 2014, 22:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2140
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Mielno niszczy każdego, dosłownie..

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 03 maja 2014, 23:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Się chłop bawi, a kasy jak nie widać tak nie widać, 200 poszło z hukiem na Mielnieńskiej plaży czy jak to się tam odmienia :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 04 maja 2014, 0:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

MechanikSochaczew nie wiem ile biorą bo takie naprawy robimy sami. Wymienialiśmy ze znajomym (ja i znajomy). Poszła jakaś skrzynka Perły.

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Post Wysłano: 04 maja 2014, 0:49

Cytuj:
(...)Poszła jakaś skrzynka Perły.
Chyba zgrzewka (20-pak). W skrzynkach perły nie sprzedają ;)
Mi na urodziny taką "skrzynkę" kupili w ramach prezentu...


Post Wysłano: 04 maja 2014, 1:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Cyryl o Twoich mądrościach można pisać legendy bo zawsze wszystko musisz rozpatrzyć po swojemu.
"...tak jak sam byś chciał być traktowany"
czytaj jako: postaw się w roli tego kierowcy czy nawet gościa do sprzątania którego sam podałeś za przykład.

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 04 maja 2014, 9:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

Cytuj:
Cytuj:
(...)Poszła jakaś skrzynka Perły.
Chyba zgrzewka (20-pak). W skrzynkach perły nie sprzedają ;)
Mi na urodziny taką "skrzynkę" kupili w ramach prezentu...
O tak żeby kupić to pewnie nie (piwo ze skrzynką), żona prowadzi sklep spożywczy 250m od warsztatu :U

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Post Wysłano: 04 maja 2014, 9:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3168
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Chyba zgrzewka (20-pak). W skrzynkach perły nie sprzedają ;)
Mi na urodziny taką "skrzynkę" kupili w ramach prezentu...
W lublinie, kupisz w skrzynce ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 04 maja 2014, 11:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

Żona znajomym sprzedaje ze skrzynkami (skrzynka z pustymi but. do zwrotu) a od obcych bierze kaucję za skrzynkę

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Post Wysłano: 04 maja 2014, 11:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Kalibracje zrób bo mimo tego, że działa czasem dobrze po wymianie bez kalibracji. To gwarantuje, że w ciągu 3msc rozleci ci się tlumik drgań w tarczy.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 04 maja 2014, 17:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Widać Kolego bułakowski410 że zabawa była przednia na Torze Kielce. Większość latała jak wściekła znając życie to opony typu slick po zakładane. Nadal się zastanawiam nad tym że Koledzy nie możecie znaleźć normalnego kierowcy do pracy :?: W końcu prawie codziennie słyszę od pryncypała w firmie że 10 czeka na moje miejsce. Co do sukcesów to odpoczywam drugi dzień na majówce 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 129 z 3491 [ Posty: 69810 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1127 128 129 130 1313491 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: