Strona 152 z 3492 [ Posty: 69822 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1150 151 152 153 1543492 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 maja 2014, 0:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Nie zaglądałem do DR ;) Wiozłem to z IRL do PL :) Ma tam wskoczyć manual i ponad 800KM 8) Poprzedni właściciel osiągnął 318km/h według GPS :mrgreen:
http://zapisz.net/images/814_sam_1609.jpg


Post Wysłano: 24 maja 2014, 1:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

2jz-gte. Miód dla uszu :)

Wysłane z mojego HaTeCeka

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 24 maja 2014, 9:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Dobry wybór, tylko kup szybką kartę SD do tego, jeśli chcesz nagrywać w pełnej rozdzielczości.
Jakiej firmy kartę kupić? W grę wchodzą karty o pojemności 8, 16 i 32GB.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 24 maja 2014, 10:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2013, 22:19
Posty: 428
Samochód: 2xr420 r500 r580

Cytuj:
Cytuj:
Dobry wybór, tylko kup szybką kartę SD do tego, jeśli chcesz nagrywać w pełnej rozdzielczości.
Jakiej firmy kartę kupić? W grę wchodzą karty o pojemności 8, 16 i 32GB.
goodram

Naliczyli Ci te rabaty w gordonie ?


Post Wysłano: 24 maja 2014, 10:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Myślę, że marka nie ma znaczenia, ale odradzam kupowania produktów noname wysyłanych prosto z Chin. Sam się tak naciąłem. Mój rejestrator nagrywa tylko w HD ready a potrzebuje prawie 3MB/s zapisu, więc Tobie radzę rozglądać się za kartami class 10. Z tańszych produktów można się zainteresować pamięciami GOODRAM - to jest polska firma, produkująca w Polsce i dająca na swoje pamięci dożywotnią gwarancję.

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 24 maja 2014, 10:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Naliczyli Ci te rabaty w gordonie ?
Jeszcze nie, zakupy dopiero po wypłacie :mrgreen: .

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 24 maja 2014, 10:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Moge tez polecić karty Adata tez 10classy. Kupowalem pare lat temu 16gb wiec nie wiem jak teraz cenowo sie to prezentuje. Ja przynajmniej jestem zadowolony. Mam kartę sdhc w telefonie i w hd nagrywa aż miło bez przyciec.

Wysłane z mojego HaTeCeka

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 24 maja 2014, 10:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Jeśli za dobrą cenę otrzymuje się równie dobry jakościowo produkt, to polecam stawiać na produkt polski. ;)

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 24 maja 2014, 10:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Jeśli za dobrą cenę otrzymuje się równie dobry jakościowo produkt, to polecam stawiać na produkt polski. ;)
Na pewno masz rację :) nie wiedziałem ze Goodram to nasz krajowy produkt i do tego produkowany w kraju.
Cytuj:
Nie zaglądałem do DR ;) Wiozłem to z IRL do PL :) Ma tam wskoczyć manual i ponad 800KM 8) Poprzedni właściciel osiągnął 318km/h według GPS :mrgreen:
http://zapisz.net/images/814_sam_1609.jpg
Masz jakies inne zdjęcia lub filmy? Czy przypadkiem ta Supra nie stała na Allegro ostatnio?

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 24 maja 2014, 12:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Filmików nie mam :) Czy stała na allegro ? Wątpię, bo to w IRL było kupiona z kierownicą po prawej stronie 8)


Post Wysłano: 24 maja 2014, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Borek - miałeś rację z tą kartą SD 32GB - oszukali mnie o 24GB :D Tzn, zaraz będę to jeszcze potwierdzał na 100%, ale po objawach praktycznie już mogę to stwierdzić :mrgreen: Sprzedawca na allegro nadal jest aktywny, więc zobaczymy jak potraktuje moje zgłoszenie ;)

Tak więc, taka porażka na dzień dzisiejszy ;) Jakby co to muszę znaleźć program, który urzeczywistni w systemie wielkość karty, to będę jej chociaż mógł używać jako 8-gigowej.

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 24 maja 2014, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Filmików nie mam :) Czy stała na allegro ? Wątpię, bo to w IRL było kupiona z kierownicą po prawej stronie 8)
Niedawno wlasnie stała biała biturbo z automatem z kiera po prawej stronie za bodajże 17k. Komora silnika z tego co pamiętam wyglądała podobnie. Ja rozgladam sie za odpowiednikiem Supry MkIV, Lexusem SC300.
Cytuj:
Borek - miałeś rację z tą kartą SD 32GB - oszukali mnie o 24GB :D Tzn, zaraz będę to jeszcze potwierdzał na 100%, ale po objawach praktycznie już mogę to stwierdzić :mrgreen: Sprzedawca na allegro nadal jest aktywny, więc zobaczymy jak potraktuje moje zgłoszenie ;)

Tak więc, taka porażka na dzień dzisiejszy ;) Jakby co to muszę znaleźć program, który urzeczywistni w systemie wielkość karty, to będę jej chociaż mógł używać jako 8-gigowej.
Nagranie sie scina czy obudowy kart pomylili? Trzeba uważać na podróbki Kingstone jak i na orginaly Kingstone'a class10. Trafiłem taka kiepska partie, ze film sie zrywał co 5s zapisu a karta miala parametry gorsze od klasy 4. Z Adata nie ma problemów.

Wysłane z mojego HaTeCeka

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 24 maja 2014, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Cytuj:
Cytuj:
Filmików nie mam :) Czy stała na allegro ? Wątpię, bo to w IRL było kupiona z kierownicą po prawej stronie 8)
Niedawno wlasnie stała biała biturbo z automatem z kiera po prawej stronie za bodajże 17k. Komora silnika z tego co pamiętam wyglądała podobnie. Ja rozgladam sie za odpowiednikiem Supry MkIV, Lexusem SC300.
Więc tam też będzie pewnie 2jz. AT czy manual?


Post Wysłano: 24 maja 2014, 14:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Filmików nie mam :) Czy stała na allegro ? Wątpię, bo to w IRL było kupiona z kierownicą po prawej stronie 8)
Niedawno wlasnie stała biała biturbo z automatem z kiera po prawej stronie za bodajże 17k. Komora silnika z tego co pamiętam wyglądała podobnie. Ja rozgladam sie za odpowiednikiem Supry MkIV, Lexusem SC300.
Więc tam też będzie pewnie 2jz. AT czy manual?
Jest 2jz-ge czyli wolnossak. Jest tez 4.0L v8 1ue-fe. Na gratce albo na tablicy stał tez z 1jz-gte. Skrzynie to AT 4 i 5 biegowe w młodszych wersjach. Manual tez byl ale to jak znalezienie dziewicy w burdelu. Można zrobic swapa na skrzynie R154 ktora to byla zarówno w Suprze MkIV jak i MkIII, jednak automat spokojnie znosi moce do 350-400 koni takze o :) jak juz miałbym cos zmieniać to wsadzić jakies turbo na niskim ciśnieniu rzędu do 0.6 bara. Później trzeba bawić sie w głębokie zmiany w silniku ponieważ 2jz-ge troche sie różni bebechami w porowaniu do 2jz-gte które jest juz wstępnie zakute, ma natrysk na denka i pare innych dupereli :) najpierw to trzeba znaleźć cos zdrowego i niezbyt wyjechanego wewnątrz bo jednak tego auta bede używał do jazdy dla przyjemności a nie upalanek :)

Wysłane z mojego HaTeCeka

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 24 maja 2014, 18:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5919
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Musze w ten weekend wreszcie kupic sluchawke na bluetooth do telefonu. Jakie polecacie/uzywacie?? Telefon to samsung s4
A ja kupiłem tydzień temu to http://allegro.pl/nokia-bh-310-sluchawk ... 76434.html. Jest to moje trzecie urządzenie tego typu, i z tego jestem w miarę zadowolony, reszta po tygodniu lądowała w na dnie schowka.

Plusy:
- Aktywny uchwyt,
- trzymaczka, która po włożeniu urządzenia wyłącza je oszczędzając baterię,
- po wyjęciu z trzymaczki niemal natychmiast nawiązuje połączenie z telefonem,
- nie wala się po samochodzie, bo ma trzymaczkę,
- ładowarka samochodowa (prawie wszystkie inne mają sieciową. Ktoś używa tego w domu czy co?) z mini USB (nokie też naładuje).

Minusów narazie nie zauważyłem. Może ten typ mocowania w uchu jest mało stabilny (niby jest w komplecie pałąk za ucho, ale jakoś nie używam), narazie jeszcze nie zgubiłem więc jest ok.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 24 maja 2014, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2008, 23:32
Posty: 366
Samochód: zielony TGA
Lokalizacja: mazowsze

Zakupiłem dzisiaj słuchawkę Platronics za 119 polskich złotówek tylko szkoda, że nie ma takiej trzymaczki jak ta z linku wyżej. No cóż, może jej nie zgubię/zdepczę :mrgreen:
http://images.morele.net/full/514548_1_f.jpg


Post Wysłano: 24 maja 2014, 19:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 833

Ja swoją BH-110 przy zmianie auta w ciągu dnia włożyłem do kieszeni spodni. Zapomniałem tylko ją później wyjąć i powędrowała do pralki razem ze spodniami. Niestety nie przeżyła :mrgreen: Ot taka porażka któregoś dnia.


Post Wysłano: 24 maja 2014, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Z sukcesów to sprzedałem auto zanim przyjechało do kraju :D , pracownik kupił a4 b5 1.8 bez turbo z przebiegiem 26 tyś rocznik 1999, trochę powinno pojeździć.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 24 maja 2014, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
26 tyś rocznik 1999
Zapomniałeś o zerze, czy w konia próbujesz nas zrobić? :>


Post Wysłano: 24 maja 2014, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Cytuj:
Jest 2jz-ge czyli wolnossak. Jest tez 4.0L v8 1ue-fe. Na gratce albo na tablicy stał tez z 1jz-gte. Skrzynie to AT 4 i 5 biegowe w młodszych wersjach. Manual tez byl ale to jak znalezienie dziewicy w burdelu. Można zrobic swapa na skrzynie R154 ktora to byla zarówno w Suprze MkIV jak i MkIII, jednak automat spokojnie znosi moce do 350-400 koni takze o :) jak juz miałbym cos zmieniać to wsadzić jakies turbo na niskim ciśnieniu rzędu do 0.6 bara. Później trzeba bawić sie w głębokie zmiany w silniku ponieważ 2jz-ge troche sie różni bebechami w porowaniu do 2jz-gte które jest juz wstępnie zakute, ma natrysk na denka i pare innych dupereli :) najpierw to trzeba znaleźć cos zdrowego i niezbyt wyjechanego wewnątrz bo jednak tego auta bede używał do jazdy dla przyjemności a nie upalanek :)
4 biegowy automaty ponoć dupy nie urywa, natomiast 5-biegowy już daje radę jako tako.
Czemu raczej 3.0, a nie 4.0? Dużo więcej pali? Mocy widzę, że katalogowo nie ma znacznie więcej, ale też trzeba zwrócić uwagę na charakterystykę silnika. 2jz wolnossący jest ponoć całkiem przyjemny do jazdy.
Ogólnie widzę ambitny plan, na allegro jest jedna sztuka I gen. i to akurat z V8 :)


Jeśli chodzi o słuchawkę to niezmiennie polecam Jabrę, używam Supreme i jestem zadowolony.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 152 z 3492 [ Posty: 69822 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1150 151 152 153 1543492 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: