Strona 181 z 3492 [ Posty: 69830 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1179 180 181 182 1833492 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lip 2014, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5975

Cytuj:
Transport na wydziale transportu, czekam na przepowiednie ;>


Wysłane z mojego iPhone 5s za pomocą Tapatalk 2
Katowice, Bytom czy Tychy?


Post Wysłano: 04 lip 2014, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Katowice ;)
Pomecze sie te kilka lat i zastapie Korniego bo Jego psychika moze byc juz na wykonczeniu po wykladach na Garbsenie, ewentualnie Dzanglerze ;d


Wysłane z mojego iPhone 5s za pomocą Tapatalk 2


Post Wysłano: 04 lip 2014, 22:44

Cytuj:
Transport na wydziale transportu, czekam na przepowiednie ;>
Wedle życzenia:
Transport na trasie: przygotowanie żarcia-okienko McDrive. Z odprawą celną na stanowisku pakowania chusteczek.


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4071
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Na Garbsenie to ja nigdy w życiu nie byłem :D
Poza tym w tej sytuacji to możesz powiedzieć "Dobry wieczór", a nie "Witam" :!: :wink:
Powitać to My Ciebie możemy :D

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lip 2010, 17:54
Posty: 54
Samochód: X9
Lokalizacja: Sandomierz

Cytuj:
Student politechniki slaskiej wita ;D


Wysłane z mojego iPhone 5s za pomocą Tapatalk 2


Politechnika w Kielcach jeszcze rekrutuje :roll:


Może też dołącze do Ciebie (jeżeli przyjmą :lol: )


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3598
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Bez minimum licencjatu na Garbsenie możesz o tym zapomnieć.
Do Garbsena daleka droga, trzeba przejść wszystkie szczeble edukacji poczynając od przedszkola na Olszynce!
Krążą teorie, że UP GArbsen powstał w kontrze dla wylęgarni Bautzen celem wyrównania sił w pojedynku kierowcy vs BAGusy.
A w związku z wakacjami zajęcia dydaktyczne na Garbsenie nie są prowadzone, ale można odbyć praktyki na zwężce Lehrte.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:42

Cytuj:
(...)A w związku z wakacjami zajęcia dydaktyczne na Garbsenie nie są prowadzone, ale można odbyć praktyki na zwężce Lehrte.
Przepraszam, a co z Uniwersytetem "Am Frankenhohe" i jego filią "Am Hohenlohe"?
Cytuj:
Do Garbsena daleka droga, trzeba przejść wszystkie szczeble edukacji poczynając od przedszkola na Olszynce!(...)
Na tym etapie edukacji wykłady i zajęcia praktyczne z omijania kolejek, trzymania miejsca w kolejce do przejścia granicznego prowadziła wysoko specjalizowana kadra nauczycielska z firmy "Kołoczek" :mrgreen:


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

A można się zapisać podyplomowo na ten uniwersytet? Jakie wymagania trzeba spełnić?

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:45

Cytuj:
Politechnika w Kielcach jeszcze rekrutuje :roll:(...)
Ale na Politechnice Świętokrzyskiej odbywają się tylko zajęcia ze specjalizacji: "Przewóz materiałów sypkich"


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4071
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Przepraszam, a co z Uniwersytetem "Am Frankenhohe" i jego filią "Am Hohenlohe"?
Na Frankenhohe 3 razy w miesiącu ja prowadzę konsultacje :wink:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:
A można się zapisać podyplomowo na ten uniwersytet? Jakie wymagania trzeba spełnić?
Chodaki, podkoszulek typu "żonobijca", zestaw prysznicowy noszony w reklamowce z biedronki, "sustka s psodu", znajomość tekstów typu "młody, Ty się nie znasz..."
To taka podstawa.

PS: I musisz mówić "bynajmniej" (zamiast przynajmniej), blandeka, borta, blomba, dektura.
A na CB: "To wszystko wina Tuska", "Tak jak mówisz koleszko"...


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Zapomniałeś jeszcze o "dewasto" i znajomości możliwości oszukiwania tacho ;)


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Katedra Filologii CB Radia, kierownik zakładu Pysia Pysia oraz Koziolek Matolek, adiunkci Rosolosprzedawacze, Ssaki Leśne oraz pracownicy przydrożnych barów.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 04 lip 2014, 23:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Chciałem to samo napisać co Jabson :lol:


Post Wysłano: 05 lip 2014, 0:06

Natomiast ja prowadzę zajęcia z zakresu: "Wieczorne dyżurowanie w oczekiwaniu na zlecenie przewozu przesyłek kurierskich". Zajęcia odbywają się w czwartkowe i piątkowe wieczory, w godzinach 18:00 - 23:00, zakończone są prezentacją pt.: "Zachowanie się zestawu podczas hamowania bez podpiętego przewodu EBS w naczepie".
Prezentacja ta jest poprzedzona krótkim wykładem n.t. "Działanie hamulcy w tirze".


Post Wysłano: 05 lip 2014, 0:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5975

Cytuj:
Katowice ;)
Pomecze sie te kilka lat i zastapie Korniego bo Jego psychika moze byc juz na wykonczeniu po wykladach na Garbsenie, ewentualnie Dzanglerze ;d
Nie jest źle(choć mogłoby być lepiej), własnie mija mój 2 z 3 tygodni w Newcastle, wyjazd z uczelni. Trzeba się tylko dobrze zakręcić ;)

Teraz się trochę pozmieniał plan studiów odkąd weszły ramy kształcenia, więc i sposoby zaliczeń mogły się zmienić, ale jak się odezwiesz po wakacjach to pomyślimy nad jakimiś notatkami jak będziesz zainteresowany ;)


Post Wysłano: 05 lip 2014, 1:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Stoję w samym środku Wrocławia dokładnie na placu dominikanskim, po oczekiwaniu na koniec zakazu i dojechaniu 16km okazało się że rozładunek odwołany może uda się jutro... Porażka Kibluje 60km od domu w weekend...

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 05 lip 2014, 1:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

:P
Cytuj:
Stoję w samym środku Wrocławia dokładnie na placu dominikanskim, po oczekiwaniu na koniec zakazu i dojechaniu 16km okazało się że rozładunek odwołany może uda się jutro... Porażka Kibluje 60km od domu w weekend...
Zamiast narzekać to byś sam wziął i rozładował tę naczepę :P co za świat, żeby kierowca się za robotę nie wziął tylko czekał i narzekał :D


Post Wysłano: 05 lip 2014, 8:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Cytuj:
:P
Cytuj:
Stoję w samym środku Wrocławia dokładnie na placu dominikanskim, po oczekiwaniu na koniec zakazu i dojechaniu 16km okazało się że rozładunek odwołany może uda się jutro... Porażka Kibluje 60km od domu w weekend...
Zamiast narzekać to byś sam wziął i rozładował tę naczepę :P co za świat, żeby kierowca się za robotę nie wziął tylko czekał i narzekał :D
Dokładnie tak jak mówisz tym tirowcą się w dupach się poprzewracało, cały dzień nic nie robią siedzą i kręcą kółkiem a robić nie ma komu :-P
Cytuj:
:P
Cytuj:
Stoję w samym środku Wrocławia dokładnie na placu dominikanskim, po oczekiwaniu na koniec zakazu i dojechaniu 16km okazało się że rozładunek odwołany może uda się jutro... Porażka Kibluje 60km od domu w weekend...
Zamiast narzekać to byś sam wziął i rozładował tę naczepę :P co za świat, żeby kierowca się za robotę nie wziął tylko czekał i narzekał :D

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 05 lip 2014, 13:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Same sukcesy...
Kupiłem buty na motor za prawie 800zł i po kilku wypadach jak już je trochę zmasakrowałem stwierdzam że są za małe :evil: dałem do szewca ale chyba nic nie zdziała, chyba że macie jakieś pomysły?

Ostatnio na radyjku nad ranem wołają że kierowca do zabrania, ile mogłem to podwiozłem, dziadkowi zepsuł się tir na morzem a był z końca Bieszczad (podobno), gadki że w naszych stronach to ludzie są jeszcze dobrzy itd, ble ble te z innych miastów to złe som.
Bidok rok do emerytury a takie życie ciężkie itd. i nawet kawy mi nie kupi bo zostało mu 2.60 zl mówi. Co on zrobi nie ma pieniędzy nie ma od kogo a głodny itd. Potem jakoś autobusami musiał się dostać więc mówię ok masz 100zł i mi odeślesz. Z szacunku do starszych i że kolega po fachu myślę szkoda człowieka, nie spał po nocach i takie sytuacje. Dziękował, mówił że zaprosi mnie w góry wziął tel. a nawet wizytówkę mu dałem, no i nie zadzwonił i pieniędzy nie wysłał, a miał jak tylko przyjedzie. Choć w jednym nie kłamał, to na bank był KIEROFCA :evil:
Także dziadku co Ci mogę powiedzieć jak mnie czytasz, żyj sobie żyj i wypchaj się tą stówą, ale jak Ci jeszcze staje to życzę żeby nie stawało... ooo.

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 181 z 3492 [ Posty: 69830 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1179 180 181 182 1833492 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: