Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 46 z 85 [ Posty: 1686 ] Przejdź na stronę Poprzednia 144 45 46 47 4885 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 gru 2015, 12:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Ostatni załadunek przed Świętami - LT - FR, 4,3 szeroko:

Obrazek Obrazek

Jako, że ładunek na FR to MP3 musi dostać to:

Obrazek

A przy okazji to przyszła też paczka z Ena Trucks z 4 zaślepkami na trąby do XF:

Obrazek


Post Wysłano: 26 gru 2015, 12:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1320
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

No to zaślepki w samą porę, jak przyjdzie :lol: zima, to śniegiem nie zatka :mrgreen: .

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 01 sty 2016, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Pora na pierwszy w 2016 aktual. Zacznę od złożenia życzeń wszystkiego najlepszego wszystkim użytkownikom Forum!

Pare osób dopominało się o zdjęcia Scanii, więc wrzucę coś z bazy. Dla kontrastu zestawiona z E6:

Obrazek Obrazek

Auto dzielnie pracuje mając przejechane już 1 350 tkm. Jeżeli nie wydarzy się nic niepokojącego to raczej zostanie u mnie do końca swojego żywota.
Lista praca do zrobienia przy aucie jest dość długa. W pierwszej kolejności felgi do odmalowania, uzupełnienie popękanych plastików, ożywienie świetlówek w globie i reszty niedziałającej elektryki. Koniecznie wymienić trzeba przednie reflektory (w przypadku lewego z całym okularem), bo halogeny dają więcej światła niż światła mijania :lol:

Zapadła też decyzja o zakupie przynajmniej jednej nowej firanki na marzec/kwiecień.

Jelcz prawdopodobnie dostanie na wiosnę ramę dachową z halogenami :wink:


Post Wysłano: 01 sty 2016, 23:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1361
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dzięki za życzenia i również ja się do nich dołączam.Mihu fajny pomysł z tymi halogenami,poprawiłoby to wygląd.Tylko czy nie będą się o to czepiać,szczególnie w Niemczech?Bo ostatnio to nawet podświetlenie globa im już nawet przeszkadza... :> I jeszcze jedno pytanie-jakie masz obroty na odcięciu przy tak niskim przełożeniu?Pzdr

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 01 sty 2016, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Dzięki za życzenia i również ja się do nich dołączam.Mihu fajny pomysł z tymi halogenami,poprawiłoby to wygląd.Tylko czy nie będą się o to czepiać,szczególnie w Niemczech?Bo ostatnio to nawet podświetlenie globa im już nawet przeszkadza... :> I jeszcze jedno pytanie-jakie masz obroty na odcięciu przy tak niskim przełożeniu?Pzdr
Zobaczymy - w razie czego będziemy zaślepiać :wink: Na odcięciu ma ok. 1210 obr/min.


Post Wysłano: 01 sty 2016, 23:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5972

Nie oklejasz aut w barwy firmowe? :)


Post Wysłano: 02 sty 2016, 11:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Nie oklejasz aut w barwy firmowe? :)
Będą sukcesywnie oklejanie. Logo już jest wymyślone, kolorystyka również dobrana. Muszę tylko znaleźć ostatecznego wykonawcę, a za to jakoś nie mogę się zabrać. Zawsze jest milion tematów, a te mniej pilne schodzą na dalszy plan, ale myślę, że na wiosnę ogarne :lol:


Post Wysłano: 10 sty 2016, 9:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 paź 2012, 13:08
Posty: 30
GG: 3485710
Samochód: brak

Cytuj:
Zawsze jest milion tematów, a te mniej pilne schodzą na dalszy plan, ale myślę, że na wiosnę ogarne :lol:
Jak ja wiem o czym mówisz ;-)

Ładnie spała Ci ten Jelon. Napisałeś pare stron temu, ze ledy można zamówić do lowdeckow- u siebie mamy a auto jest na 55 z przodu. My jestesmy bardzo zadOwoleni, tak, ze moze niedługo pojawi sie nowy. A Ty jakie plany dalej ?


Post Wysłano: 10 sty 2016, 13:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
A Ty jakie plany dalej ?
Póki co zastąpić naczepy spedycji swoimi. W drugiej połowie roku może jakiś ciągnik - przy wyborze DAF na pewno będzie mooooocno brany pod uwagę.

No i trzeba będzie powoli myśleć o zastępstwie dla MP2. Licznik powoli dobija liczby z 6 zerami, ale czy wymienię go w tym czy w przyszłym roku, to jeszcze kwestia otwarta.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Mihu, a jak podsumujesz jazdę na gabarytach? Jak się robota podoba, układa, jakie kierunki, kilometry, zamierzasz może coś dalej działać? Co do nowego sprzętu to jak daf się sprawdzi to szedł bym dalej w tym kierunku, zawsze to jakaś standaryzacja. Leasing masz na ile bo nie doczytałem może warto było by odkupić dafa, a mp2 pchać dalej.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Mihu, a jak podsumujesz jazdę na gabarytach? Jak się robota podoba, układa, jakie kierunki, kilometry, zamierzasz może coś dalej działać? Co do nowego sprzętu to jak daf się sprawdzi to szedł bym dalej w tym kierunku, zawsze to jakaś standaryzacja. Leasing masz na ile bo nie doczytałem może warto było by odkupić dafa, a mp2 pchać dalej.
Ciężko póki co o jakiekolwiek podsumowania, bo dopiero zaczynamy zabawę. Kompletujemy kolejne zezwolenia, itd. Z kierunków to jest absolutnie cała Europa i kawałek Azji (zdarzają się dalekie Rosja i Turcja). Póki co moje auto odwiedziło z gabarytami Francję, Belgię, Niemcy, Estonię, Litwę i Czechy. Na ten rok podobno sporo jazdy szykuje się za naszą wschodnią granicę. Robota układa się nieźle, ale w żaden sposób nie da się jej porównać do plandeki. Zupełnie inny świat, który nie każdemu podejdzie do gustu. Zupełnie inne wymagania są wobec kierowcy. Plandekę poprowadzi prawie każdy, tutaj kierowca musi być bardzo komunikatywny, samodzielny, ale przede wszystkim cechować się dużo większą dozą cierpliwości, opanowania i wyobraźni. Oczywiście wymagania rosną wraz z rozmiarem zestawu i ładunku :wink:
Czy zamierzam działać dalej? Tak, konkrety, o swoim czasie :wink:

Leasing MP2 jeszcze przez rok, i tak też chciałbym zrobić jak piszesz, aczkolwiek ostatnimi czasy gdzieś po głowie chodzi Fiat... Chociaż na próbę :mrgreen:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

No to działaj kolego bo widać, że sensownie kombinujesz i oczywiście powodzenia :D .

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Mowisz ze mp2 pogonisz? W ramach optymalizacji kosztow nie lepiej mp2 dac na kraj zamiast 4ki? Mlodsze auto, wyzsza norma euro. No chyba ze scania pozwala lepiej zoptymalizowac czas pracy :U


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lis 2011, 11:28
Posty: 155
Samochód: VOLVO

Cytuj:
Mowisz ze mp2 pogonisz? W ramach optymalizacji kosztow nie lepiej mp2 dac na kraj zamiast 4ki? Mlodsze auto, wyzsza norma euro. No chyba ze scania pozwala lepiej zoptymalizowac czas pracy :U
A co on weźmie za scanie? Merola jak opchnie to będzie miał na pierwszą wpłatę za nowy samochód.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Dla czwórki z tym przebiegiem można mowić ze sie dopiero dotarła :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 9:37
Posty: 134
Lokalizacja: Wronki

Pozdro dla Marcina, pilotowałem go w tygodniu na Świecko, Actros nieźle sobie radzil z tonażem po A2 :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Pozdro dla Marcina, pilotowałem go w tygodniu na Świecko, Actros nieźle sobie radzil z tonażem po A2 :wink:
No bo tam góreeeeeeeek :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Pozdro dla Marcina, pilotowałem go w tygodniu na Świecko, Actros nieźle sobie radzil z tonażem po A2 :wink:
Dzięki! Na pewno przekażę, ucieszy się :wink: Dojechał już na miejsce i rozładowal tego "klocka".

Cytuj:
No bo tam góreeeeeeeek :D
Uwierz, że przy RMC w okolicach 46-7t i nieregularnej konstrukcji o szerokości prawie 4,5m nie potrzeba wcale gorek :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3165
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ważne, ze pali poniżej 30 :D
Kiedy mi Scania sprzeda?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Cytuj:
Uwierz, że przy RMC w okolicach 46-7t i nieregularnej konstrukcji o szerokości prawie 4,5m nie potrzeba wcale gorek :wink:
Ja 2-3x w tygodniu jeżdżę z takim rmc. Jak widzę jak nieraz moje puchnie to współczuję tym co jeżdżą z mocą w okolicach 420km... Gratuluje sukcesów w branży. :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 46 z 85 [ Posty: 1686 ] Przejdź na stronę Poprzednia 144 45 46 47 4885 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: