Strona 3484 z 3489 [ Posty: 69771 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13482 3483 3484 3485 34863489 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lip 2024, 3:25
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1918
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

No i afera się zesrała…. królowa wydała stejtment i można się rozejść ale zawsze możecie szykować inny temat na weekend :wink:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 19 lip 2024, 10:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3163
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ona ma tylu „fanów”,że nawet jakby była winna to i tak luz.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 19 lip 2024, 10:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 854
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Z ciekawości, co tam gwiazda powiedziała? Zgadzam się z przedmówcą, tam jest taka ilość psychofanów że i tak do gardeł by się rzucili w obronie Iwonki...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 19 lip 2024, 12:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1918
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Ona ma tylu „fanów”,że nawet jakby była winna to i tak luz.
Jak wlazłem na jej fb to w komentarzach raczej wincy jest kupionych fanów z Indii czy innego Bangladeszu
Cytuj:
Z ciekawości, co tam gwiazda powiedziała? Zgadzam się z przedmówcą, tam jest taka ilość psychofanów że i tak do gardeł by się rzucili w obronie Iwonki...
Cytuj:
Jakieś dziwne rzeczy widzę ostatnio w internetach więc skoro wróciłam już z urlopu, to podam kilka faktów związanych z kalendarzem charytatywnym :)
W ostatniej edycji mieliśmy 3 kierowców zawodowych po wypadkach - Renatę (po raz drugi), Kubę i Tomka.
Za zwyczaj rozliczenie i podsumowanie akcji robimy wiosną gdy sprzedaż się kończy a wszyscy sponsorzy przelali już środki. W tym roku ten ostatni etap się przedłużył i wciąż jeszcze trwa więc czekaliśmy z ostatecznym podsumowaniem akcji, ale na ten moment tak to się przestawia:
Sprzedało się 1300 kalendarzy a łącznie wraz z wpłatami sponsorów akcja zebrała 84.000 zł. Część środków wpłynęła na oficjalne zbiórki Renaty i Kuby jeszcze w grudniu, a po brakujących wpłatach swoją część dostanie także Tomek.

Szczerze powiedziawszy to liczyłam na większą sprzedaż, bo w tym roku miałam wrażenie że zrobiliśmy majstersztyk: sesję zdjęciową udało się zrobić odpowiednio wcześnie, zespół był większy więc więcej głów pracowało na całą akcją, kalendarze udało się wydrukować już na koniec listopada, ja jak zwykle spędziłam godziny na podpisywaniu kalendarzy na transmisjach na żywo, udało się zorganizować premierę na żywo w Rzeszowie na początku grudnia… Ale to nie koniec, bo po raz pierwszy poprosiłam influencerów transportowych, którzy wsparli akcje na swoich profilach co dodatkowo zwiększyło zasięg. No i cena kalendarza - widząc trudną sytuację na rynku obniżyliśmy ją do 50 zł za sztukę tak, by każdego było stać na symboliczne wsparcie kolegi po fachu. 1300 kalendarzy to niby wciąż więcej niż w poprzedniej edycji która z kolei była mocno spóźniona bo się nie wyrobiliśmy, ale jednak pokazuje jasno, że w tym roku wszystkim jest poprostu ciężko i każdy raczej oszczędza niż wydaje na akcje charytatywne.

Jeżeli chodzi o wydawanie, to od sumy ze sprzedaży kalendarzy i wsparcia sponsorów odjedliśmy koszty wydruku 3000 kalendarzy oraz obsługi wysyłki każdej sztuki którą robiła firma zewnętrzna a resztę przelaliśmy na zbiórki.
Wszelkie inne koszty - koszty wypłat zespołu który pracował nad akcją, ciężarówka, paliwo, opłaty drogowe, wyżywienie i nocleg w czasie sesji zdjęciowej, koszty premiery, jak co roku wzięłam na siebie. Fotograf - Artur Mulak jak zawsze zrobił zdjęcia za darmo :)
Mam nadzieję, że teraz już wszystko jest jasne :) Wy widzicie akcje tylko w grudniu, u nas dzieje się prawie cały rok.
Wszystkie przelewy znajdziecie w historii zbiórek Renaty i Kuby - wystarczy wejść na zbiórki i kliknąć ‚największe’.

Serdecznie dziękuję za wsparcie i zapraszam do wspierania zbiórek Renaty i Kuby oraz fundacji Tomka! 🖤
Linki zostawiam w komentarzach.

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 20 lip 2024, 9:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3163
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Może i jestem głupi…. Ale po
Przeczytaniu ściany tekstu od niej, dalej g**** się dowiedziałem ;D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 lip 2024, 9:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 854
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Odpowiedź strasznie zawiła, ale wg mnie wynika z niej że dalej kolega wielkie G dostał, przynajmniej na razie. Tak nota bene, już nie najsłynniejsza panna, tylko teraz pani w transporcie. Ciekawe co na to ci wszyscy komentujący serduszkami :D

Obrazek

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 20 lip 2024, 10:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1918
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Całkowicie wyleciało mi z głowy że to jest weekend dożynkowy. Czy mamy na miejscu jakiegoś korespondenta? ;)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 20 lip 2024, 11:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 963
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Z postów na Instagramie doszło do jakiejś próby gwałtu, grubo się tam dzieje. :shock:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 20 lip 2024, 12:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2008, 15:06
Posty: 251
GG: 7005903
Lokalizacja: Resko/Szczecin zachodniopomorskie

jaka firma po pierwszym dniu dostala outa na zawsze.. dzis czytam ze juz jest wszystko ok :)


Post Wysłano: 20 lip 2024, 13:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3163
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Z postów na Instagramie doszło do jakiejś próby gwałtu, grubo się tam dzieje. :shock:
Ale miedzy kolegami? ;D tera tak nowocześnie.

Tak jakieś busiarze akcje z „lawetą” mieli podobno ;D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 lip 2024, 13:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1918
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 20 lip 2024, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3163
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Chcieli mnie zgwałcić, więc zrobię o tym post na instagramie i będę się przepychać w komentarzach…
Ale to po dwóch godzinach, emocje już opadły. JA [wycenzurowano].
Brzmi LEGITNIE.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 lip 2024, 16:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 963
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Jednak się cieszę, że jestem na wycieczce i nikt nie namawia żeby jechać. :] Większa kultura jest na dożynkach w pobliskiej wsi. :]

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 20 lip 2024, 21:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2672
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Może i jestem głupi…. Ale po
Przeczytaniu ściany tekstu od niej, dalej g**** się dowiedziałem ;D
Tak samo mogę podsumować te wpisy ofiary "gwałtu" :D

Pojechaliśmy wczoraj w ramach nudy, fajnie było zbić piątkę ze znajomymi których zna się z intnerow z lat hohoho temu, wysoka cenę 70 PLN za wejście i 40 PLN za parking zrównoważył darmowy browar i grill u zaprzyjaźnionych firm. Ogólnie aut mało, ludzi mało. Padło hasło że w piątek było 50% zgłoszonych aut?
Dla mnie jedna z perełek był Mercedes SK świeżo po kompletnej renowacji. Rama i całe podwozie wygląda jak wczoraj złożone w fabryce
Obrazek

Nie zabrakło "celebrytuf" z Amplusa :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 20 lip 2024, 23:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 854
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Ja coś myślałem dzisiaj się wybrać, głównie dlatego że młody chciał, ale jakoś chęci minęły, i mi i młodemu. A że tłumy mnie nigdy nie przekonywały to tym bardziej sobie odpuściłem. Z tą całą aferą to też jakaś dziwna sprawa, niezła dzicz tam się tak czy siak zbiera...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 20 lip 2024, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1842
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Te posty to dziecinada totalna. Gwałt na Master Truck... Pewnie by ją tam grupowo brali na siodle. Masakra, jakie bajki tam się tworzy.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 lip 2024, 11:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jeszcze dziś potracą prawka i będzie full serwis na masterze.
Piątek, sobota afera, niedziela prawka i do zobaczenia za rok :lol:

Ja też byłem w szoku, jak kumpel mi wysłał filmy z piątku, bo był z młodym swoim zobaczyć, to pusto, aut mało, ludzi mało, jego młody latał między autami jak wolny elektron.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 lip 2024, 13:53
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4173
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

W moim odczuciu, to opinia o MT to równia pochyła i co roku robią wszystko by nic się nie zmieniło. Coraz więcej ludzi jeździ na inne zloty, choćby nawet do Jesenika w Czechach lub innych mniejszych w naszym kraju, bo najzwyczajniej mają dość pojawiania się na dożynkach w Opolu. Może przyjdzie rok, w którym reszta ludzi też zrezygnuje z pojawienia się na MT I albo wezmą się do roboty by to wyglądało jak należy albo niech umrze śmiercią naturalną.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 27 lip 2024, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2020, 12:24
Posty: 16

Czy da się zjechać z A4 w Łańcucie na Markową pomoże ktoś


Post Wysłano: 27 lip 2024, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 153
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Jakoś niedawno otworzyli już tunel, także myślę, że bez problemu :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3484 z 3489 [ Posty: 69771 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13482 3483 3484 3485 34863489 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andy the driver i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: