Strona 71 z 3490 [ Posty: 69787 ] Przejdź na stronę Poprzednia 169 70 71 72 733490 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 mar 2014, 21:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2009, 18:23
Posty: 102
GG: 9805936
Samochód: Renault Premium
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

I dlatego kompakty rulez jeżeli chodzi o poręczność :P Mam HX-1 i dopóki był mi potrzebny tylko do zdjęć rekreacyjnych czy tam z trasy to stykał, ale jak teraz potrzeba mi coś do reportaży to przydałby się jakiś bezlusterkowiec/lustrzanka.

Za to z sukcesów - jak widać koty nadal żyją i mają się dobrze ;)

Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
MAN TGX XLX 18.440 2015 ;)

17.06.2015 - B


Post Wysłano: 05 mar 2014, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:01
Posty: 195

Co do aparatów w telefonach to mnie jedynie zadowala jakość sony ericsson.


Post Wysłano: 05 mar 2014, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

A Ja proszę Was znalazłem powód zamieszania ze światłami pozycyjnymi w Bodexie. Frajerska obrysówka miała obdarte pancerzyki i kable się stykały tak, że aż się skrzynka bezpieczników gotowała. Kabel odcięty i mam spokój. Czas założyć nową świecącą ;)


Post Wysłano: 05 mar 2014, 21:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Właśnie zaczynam edukację do poprawki, do której podchodzę w sobotę. :lol:
Dziewczyna mi przesłała skany i się załamałem...

Tyle czytania, nie mówiąc już o nauce :wink:


Post Wysłano: 05 mar 2014, 21:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Robiłem dzisiaj naczepe zapieta do mp4, co za menda to wymyśliła, trzeba było czekać aż się pauza się wykreci...... Zatarasowal mi warsztat.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3598
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

A ja mam Nokię 6310i od 9 lat i nie zanosi się na zmianę. Komfort rozmowy przez tą słuchawkę to niedościgniony wzór. W tamtym roku najstarszy kolega z firmy poprosił szefa o nowy telefon byle tylko był prosty, szczęka mi opadła jak się okazało, że dostał nowy nierozpakowany model, który sobie leżał gdzieś w szufladzie. Szef się też zdziwił jak mu pokazałem w internecie co jest grane z tymi telefonami. Ja brałem telefon może miesiąc wcześniej to mi dał 6303 classic, w sumie jako służbowy OK, ale skąd mogłem wiedzieć, że na stanie jeszcze jest coś takiego. Obecnie brakuje na rynku klasycznego telefonu klasy premium, te co są to jakieś śmieszne budżetowe atrapy.

A w MP4 Chyba wszystkie mają tacho z sekundowym, w te 30s to powinien wyjechać bez przerywania pauzy.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Cytuj:
Firma bardzo chwalona przez kierowców. Nie wiem jak teraz to wygląda ale jeszcze jakieś 3-4 lata temu mieli bardzo nowy tabor (jakieś 4-5 lat autka to max.) śmigają po kraju + LT, LV i EST, zarobki też dość spore i bardzo ale to bardzo ładnie odpicowane fury pod względem tuningu. Z tego co sie orientuję to jakieś 38 gr. za km tam się ma + jakaś podstawa ale o szczegóły musielibyście się zapytać kogoś od nich. Cięzko się dostać :/
Cytuj:
Firma bardzo różnorodna, kilka aut nowych ale kilka bardzo już leciwych, ogólnie kiedyś było super bo mieli dobre kursy najpierw z białostockiego browaru gdzieś w PL, potem się to trochę posypało i już nie wygląda to tak super ale kolega ojca tam jeździ i mówi, że aż tak źle to nie jest. Weekendy zazwyczaj w domu.

Scania synalka bardzo ładnie odpicowana :)
Cytuj:
Firma miała duże problemy, dużo kierowców sie podobno zwolniło i ogólnie wyprzedali sporo autek PODOBNO, lecz jak ojciec spotkał jednego z nich na parkingu to pogadał i podobno się już ogarneli i odbudowują się powolutku :)
Cytuj:
Odświeżę.

Wujek śmiga i jak był ostatnio u nas opowiadał, że mają coś koło 15-17 zestawów i na jesień ubiegłego roku mieli brać kolejne 7 szt. bo jakieś wyprzedaże spore na DAFy były. Same 105 w firmie + firaneczki, wszystko ładnie wymalowane. Aaa mają jeszcze jakiegoś do przewozów gabarytów bodajże. Kasę można nawet niezłą zarobić, lecz dużo w drodze jesteś. Szef to ostra sknera.. mając taką firmę nie mieć własnego placu, a nawet nie wynajmować niczego to hańba ! 15 zestawów porozstawianych w Białymstoku...

Pozdro ;)

E: Jedno autko stojące przed Urzędem Celnym w B-stoku, tam ich dużo można spotkać bo stawiają tam i często się kłócą o miejsca :P

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 3291_n.jpg
Cytuj:
Jeżeli chcecie siedzieć ciągle w małej kabinie bez globa to firma idealna ;) Mam 2 wujków, którzy tam śmigają i nie dość, że nie płacą jakoś super to musisz samochodami zjeżdżać sam z lawety przez co przy najmniejszym uszkodzeniu bulisz za naprawę.

Co do atmosfery itd. nie mam pojęcia, wiem, że teraz dużo tam Ukraińców, Białorusów itp. jeździ.

Czy ostatnimi czasy to forum jest nawiedzane przez taką typową gimbazę ? Mam namyśli kolegę powyżej,i stralisa500 ...


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Cytuj:

A w MP4 Chyba wszystkie mają tacho z sekundowym, w te 30s to powinien wyjechać bez przerywania pauzy.
Znaczy, że ile mogę przejechać nie przerywając pauzy ?
Cytuj:
Cytuj:
Firma bardzo chwalona przez kierowców. Nie wiem jak teraz to wygląda ale jeszcze jakieś 3-4 lata temu mieli bardzo nowy tabor (jakieś 4-5 lat autka to max.) śmigają po kraju + LT, LV i EST, zarobki też dość spore i bardzo ale to bardzo ładnie odpicowane fury pod względem tuningu. Z tego co sie orientuję to jakieś 38 gr. za km tam się ma + jakaś podstawa ale o szczegóły musielibyście się zapytać kogoś od nich. Cięzko się dostać :/
Cytuj:
Firma bardzo różnorodna, kilka aut nowych ale kilka bardzo już leciwych, ogólnie kiedyś było super bo mieli dobre kursy najpierw z białostockiego browaru gdzieś w PL, potem się to trochę posypało i już nie wygląda to tak super ale kolega ojca tam jeździ i mówi, że aż tak źle to nie jest. Weekendy zazwyczaj w domu.

Scania synalka bardzo ładnie odpicowana :)
Cytuj:
Firma miała duże problemy, dużo kierowców sie podobno zwolniło i ogólnie wyprzedali sporo autek PODOBNO, lecz jak ojciec spotkał jednego z nich na parkingu to pogadał i podobno się już ogarneli i odbudowują się powolutku :)
Cytuj:
Odświeżę.

Wujek śmiga i jak był ostatnio u nas opowiadał, że mają coś koło 15-17 zestawów i na jesień ubiegłego roku mieli brać kolejne 7 szt. bo jakieś wyprzedaże spore na DAFy były. Same 105 w firmie + firaneczki, wszystko ładnie wymalowane. Aaa mają jeszcze jakiegoś do przewozów gabarytów bodajże. Kasę można nawet niezłą zarobić, lecz dużo w drodze jesteś. Szef to ostra sknera.. mając taką firmę nie mieć własnego placu, a nawet nie wynajmować niczego to hańba ! 15 zestawów porozstawianych w Białymstoku...

Pozdro ;)

E: Jedno autko stojące przed Urzędem Celnym w B-stoku, tam ich dużo można spotkać bo stawiają tam i często się kłócą o miejsca :P

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 3291_n.jpg
Cytuj:
Jeżeli chcecie siedzieć ciągle w małej kabinie bez globa to firma idealna ;) Mam 2 wujków, którzy tam śmigają i nie dość, że nie płacą jakoś super to musisz samochodami zjeżdżać sam z lawety przez co przy najmniejszym uszkodzeniu bulisz za naprawę.

Co do atmosfery itd. nie mam pojęcia, wiem, że teraz dużo tam Ukraińców, Białorusów itp. jeździ.

Czy ostatnimi czasy to forum jest nawiedzane przez taką typową gimbazę ? Mam namyśli kolegę powyżej,i stralisa500 ...
Nowa generacja prawofotelowcow.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2011, 16:12
Posty: 118
Samochód: taczka i dwa gumofilce

Cytuj:
A jeśli ktoś chce sobie ponosić cegłę w kieszeni, to bierze cegłówkę i se nosi.
Niestety twórcy aktualnych telefonów komórkowych pomyśleli, że cegłówka nie ma aparatu, nie puści się nią muzyki, i w ogóle, to telefon służy tylko i wyłącznie do bawienia się na wifi, czy jakimś innym dziadostwie.


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
Znaczy, że ile mogę przejechać nie przerywając pauzy ?
Znaczy, że z tego co kojarze to na każdą minute przypada Ci <30 sekund jazdy i pauzy nie masz przerwanej.

Tak wszyscy narzekacie/chwalicie te telefony, ale jeszcze się nie pojawiła żadna opinia o iphone, nie ma co na nie narzekać czy nikt z Was tego nie używa? :>
Cytuj:
Czy ostatnimi czasy to forum jest nawiedzane przez taką typową gimbazę ? Mam namyśli kolegę powyżej,i stralisa500 ...
Zapomniał wół... ;)


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3598
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Kolega Karol, dalej zwany dies_nefastus siedzi w ajfonach.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

s.szymon nie zapomniał,nie bój się,jak sobie przypomnę moje pierwsze posty na tym forum to nie wiem czy się śmiać czy płakać :mrgreen: Dziś mam 16 lat,Oni raczej też (zwiadek na 100% chwalił się na eurotrucksimulator2.pl,stralis nie wiem) ale wydaje mi się że lekko z tego wyrosłem,ale nie mi to oceniać :)


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
Kolega Karol, dalej zwany dies_nefastus siedzi w ajfonach.
No ta, ja w sumie też jestem w posiadaniu JAPKA, ale w sumie to chciałbym posłuchać jakiś obiektywnych opinii o tych zabawkach. Bo zastanawiam się, czy to ja chory jestem, że je mam, czy wielu ludzi wokół, że srajfony takie złe opinie mają :D
Cytuj:
s.szymon nie zapomniał,nie bój się,jak sobie przypomnę moje pierwsze posty na tym forum to nie wiem czy się śmiać czy płakać :mrgreen: Dziś mam 16 lat,Oni raczej też (zwiadek na 100% chwalił się na eurotrucksimulator2.pl,stralis nie wiem) ale wydaje mi się że lekko z tego wyrosłem,ale nie mi to oceniać :)
To przychodzi z czasem, forum zweryfikuje czy się tu nadają ;)


Post Wysłano: 05 mar 2014, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

To teraz nowymi ciagnikami bedziemy jeździć na czas.

30sek na wyjazd i parkowanie.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 05 mar 2014, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2011, 16:12
Posty: 118
Samochód: taczka i dwa gumofilce

Cytuj:
Bo zastanawiam się, czy to ja chory jestem, że je mam, czy wielu ludzi wokół, że srajfony takie złe opinie mają :D
Nie miałem styczności z ajfonami, ale wydaje mi się, że po części niechęć do tego telefonu bierze się z wywyższania się niektórych posiadaczy tego telefonu. (W większości są to osoby niepełnoletnie, które "szpanują" tym, co tatuś kupi)


Post Wysłano: 06 mar 2014, 0:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Szymon ile czasu masz już swojego? :) Ja miałem czwórkę przez 2 i pół roku i poza witrażem z przodu i z tyłu i leciutkim muleniu się pod koniec wszystko chodziło jak powinno, więc uważam że jak na dzisiejsze telefony i moje niedbalstwo jest to wynik całkiem przyzwoity. Zmieniłem na 5s i szczerze powiedziawszy nie dostrzegam zbyt wielkich różnic w użytkowaniu poza lepszym aparatem i szybszą reakcją, ale to jest chyba magia ajfonów - użyjesz raz i możesz używać z zamkniętymi oczami :) Co by nie słodzić, gdybym miał kupować bez abonamentu i jakichkolwiek zniżek, zależałoby mi na jakimś flagowym i ciekawie wygladającym modelu wybrałbym htc one, które wcale ihponowi w niczym według mnie nie ustępuje. :wink:


Post Wysłano: 06 mar 2014, 0:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Pierwszego iP5 miałem jakoś 3 miesiące od maja, później wypadł z kurtki i już się nie znalazł. Aktualnie też mam 5, używam go z 7 miesięcy. Łatwo ze mną nie ma, nie trzymam go w żadnych case'ach, bo mnie denerwują. Nieraz już mi wypadł z kieszeni, szczytem było otwieranie nim piwa - pomimo różnych takich incydentów trzyma się świetnie. No może po lewej stronie ma malutki odprysk średnicy może 2mm, ale nawet nie zachodzi na ekran i nie powiększa się, więc się nim nie przejmuje. Nie mam porównania co do starszych generacji, no raz w ręce trzymałem 3S, to miałem wrażenie jakby miał jakiś tandetny dotyk. Może to kwestia przyzwyczajenia. Nie jestem jakimś fanem Apple, jedyny produkt tej firmy jaki mam to właśnie telefon. Ale nie chciałbym go zamienić na żaden inny, nawet flagowy, bo po prostu jego wymiary i parametry mi odpowiadają - nie jest cegłą, ale też nie gubi się między kluczami w kieszeni ;) No i system operacyjny, który nie ma w zwyczaju się zawieszać jak to Android lubi robić - choć nie wiem jak w obecnych wersjach bo moje doświadczenia z nim skończyły się na SGS2.
Aaa, żeby nie było - jakimś rozpieszczonym dzieciakiem wydaje mi się, że nie jestem ;)


Post Wysłano: 06 mar 2014, 0:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2011, 16:12
Posty: 118
Samochód: taczka i dwa gumofilce

Cytuj:
Aaa, żeby nie było - jakimś rozpieszczonym dzieciakiem wydaje mi się, że nie jestem ;)
Nie miałem Ciebie na myśli, chodzi mi tu bardziej o typowych "gimbusów".


Post Wysłano: 06 mar 2014, 0:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Też żadnych caseów nie mam, ale po doświadczeniach z wymianą szybki w 4, gdzie okazuje się, że jest zespolona z wyświetlaczem i innymi pierdołami, a naprawa to był koszt ok. 600zł, teraz mam wykupione ubezpieczenie :) Super sprawa i polecam każdemu! Nie wiem jak w innych sieciach ale w Orange działa bez zarzutu: tacie naprawili dwa razy w ciągu pół roku pęknięte wyświetlacze. Jeszcze większy plus jest taki, że pieniądze zwracają nam na podstawie Faktury wystawionej przez serwis (dla iPhonów i HTC regenersis w Wawie), ale tak naprawdę wystarczy faktura pro forma. I tu jest pewien myk dla tych którym znudził się stary telefon. Wkładamy go między opony na bliźniaku, pod załadowaną wywrotką, robimy rundkę, wyciągamy telefon, wysyłamy do serwisu, prosimy o proformę. Oczywiście wartość naprawy jest kosmiczna, więc ubezpieczenie zwraca pieniądze równe wartości rynkowej (nie za tyle ile kupiliśmy czyli np 1 zł, tylko faktyczna cena na rynku) pomniejszone o naprawdę drobny procent 8) Finalnie na koncie mamy pieniądze na nowy telefon, a ze starym dzwonimy żeby go w tej Warszawie zutylizowali :mrgreen:

Żeby nie robić offtopicu dodam, że z sukcesów w piątek wyruszam do Poznania na finał olimpiady logistycznej dla szkół średnich, żeby zostać następnym potentatem logistycznym :D


Post Wysłano: 06 mar 2014, 7:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Moja przygoda z iP4S zakonczyla sie w zeszlym roku, kiedy to wypral sie w pralce i umarl ;) nie zdazylam mu nawet simlocka zdjac, wiec sluzyl jako aparat i narzedzie do laczenia sie z netem w trasie ;)

Zwir3k mi zaproponowali taka cene za to ubezpieczenie, ze taniej bedzie samemu caly wyswietlacz zmienic. Fakt, ja kupowalam w sklepie a nie do abonamentu i moze dlatego.

Wysłane z Szajsunga

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 71 z 3490 [ Posty: 69787 ] Przejdź na stronę Poprzednia 169 70 71 72 733490 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: