Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 30 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 128 29 30 31 3251 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 paź 2012, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

daf też twój ? a co z paryżanką?

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 10 paź 2012, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Scania rocznik 1997 czy 1996?
Ucieszysz się z tego samochodu, masz najlepszy silnik pod względem eksploatacji.
Jak byś potrzebował jakiś cześci do stopni to pisz, u siebie wymieniłem na zwykłe więc mam wszystkie części zastanawiam się czy tego nie wyrzucić ale może się Tobie coś przyda. Strona pasażera w stanie idealnym a kierowcy troszkę gorsza. I jak masz problem z trzaskającymi nadkolami to mam kilka wskazówek jak to sprawnie naprawić :wink:


Post Wysłano: 11 paź 2012, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
daf też twój ? a co z paryżanką?
Dafa dostałem na ćwiczenia :) - przygotowywałem go do sprzedaży :) Premium poszło w świat - ta w inowrocławiu to dokładnie ta ze zdjęć wcześniej :)
Cytuj:
Scania rocznik 1997 czy 1996?
Ucieszysz się z tego samochodu, masz najlepszy silnik pod względem eksploatacji.
Jak byś potrzebował jakiś cześci do stopni to pisz, u siebie wymieniłem na zwykłe więc mam wszystkie części zastanawiam się czy tego nie wyrzucić ale może się Tobie coś przyda. Strona pasażera w stanie idealnym a kierowcy troszkę gorsza. I jak masz problem z trzaskającymi nadkolami to mam kilka wskazówek jak to sprawnie naprawić :wink:
Skakanka 1997r . Jak na tą chwilę to cieszy mnie to że scania jest dużo prostsza w rozkładaniu na elementy niż volvo :) Generalnie zawsze marzyła mi się czwórka :) jak będzie to się okaże . Ale już któraś osoba z kolei mówi że 400 jest niezatapialna :) na tą chwilę szukam polika od str pasażera bo jakiś wichajster miał talon na nity w castoramie :) , a ja czegoś takiego nie cierpię :) co do stopni to myślę że się jakoś dogadamy :) bo od str pasażera mam pękniętą klapę :P co do nadkoli to tutaj już jest to opanowane :P - poprzednik podorabiał jakieś gumy które są pozakłądane na błotniki :)

Mały aktual : :) :

Obrazek
Obrazek


pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 paź 2012, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Prace widzę trwają :D. Słuchaj osobiście nie znam osoby by miała zdanie złe na temat 4ry sety :D, jak dbasz tak masz, czego nie wlejesz to idzie tak samo, zwykły prosty motor bez żadnych zamulających pierdół, składaj skakanke, na plecy ładuj 24 i zobacz co to jazda :D

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 11 paź 2012, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Możesz mi zdradzić, dlaczego w Dafie wymieniany był przedni zderzak ?


Post Wysłano: 11 paź 2012, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Możesz mi zdradzić, dlaczego w Dafie wymieniany był przedni zderzak ?
W dafie przedni zderzak jak i cała reszta są orginalne jedyne co malowałem zderzak bo jak zwykle był przyrdzewiały - 2003r tzw przejściówka ( nowe okulary i atrapa i stary zderzak i lustra )

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 paź 2012, 15:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lis 2011, 18:35
Posty: 41
GG: 2901452
Samochód: SCANIA
Lokalizacja: Toruń

Witam

Scania ładna i czekam na wynik końcowy mógłbyś górną atrapę na nowszą wymienić odmłodzi ja trochę http://moto.allegro.pl/atrapa-gorna-sca ... 09989.html


Post Wysłano: 12 paź 2012, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2012, 11:57
Posty: 24

Gratuluję nowego nabytku . Pracę widzę postępują , co jeszcze będziesz działał ? . Pozdrawiam
P.S: Zmień nazwę tematu.

_________________
Dużo czytam mało piszę


Post Wysłano: 12 paź 2012, 23:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Witam

Scania ładna i czekam na wynik końcowy mógłbyś górną atrapę na nowszą wymienić odmłodzi ja trochę http://moto.allegro.pl/atrapa-gorna-sca ... 09989.html
Siemka :)

A nawet nie wiedziałem że jest jakaś różnica w atrapach :P zostałem właśnie uświadomiony ... - niestety moja atrapa jest już w podkładzie ( schnie ) :) tak więc temat wymiany odpuszczę :)
Cytuj:
Gratuluję nowego nabytku . Pracę widzę postępują , co jeszcze będziesz działał ? . Pozdrawiam
P.S: Zmień nazwę tematu.
Podziękował :)

Planów mam dużo - oświetlenie trzeba zrobić bo tak jakoś bidnie wygląda :P , chciałem okładać zderzak , blendę i luki w międzyośówkach nierdzewką ale chyba odpuszczę i wszystko pójdzie na biało :) A reszta pierdół wyjdzie w trakcie roboty :P Szukam białych chlapaczy na przód , ale nigdzie nie mają ...

Standardowo aktual :) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 paź 2012, 23:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Załóż sobie obudowy na tylne lampy będzie to o niebo lepiej wyglądało bo tak jest łyso.

U mnie tak jest:
Obrazek

Tutaj masz białe chlapacze do wyboru do koloru:
http://www.truck-accessoires.nl/index.p ... vqtmwvxwob


Post Wysłano: 13 paź 2012, 9:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Widzę prace idą pełną parą, już widać pozytywne efekty. Ciekawie wyglądają białe felgi, czekam na całość.

A czasami chlapaczy nie można pomalować chlorokauczukiem ?

Czas na zmianę nazwy tematu ?

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 13 paź 2012, 14:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

Noo teraz to auto zaczyna jakoś wyglądać , nie myślałeś żeby zrobić coś z połączenia dwóch kolorów ? Tzn dół dać w inny niż biały ? Bo chyba jest go teraz aż za dużo ... Zbiornik widzę też masz od megi , 450 litrów troszkę mało ...
Ale gratuluję chęci i jestem pełen podziwu .. Oby więcej takich ludzi było w tym kraju , bo jak się nieraz popatrzy po parkingach na to jakimi autami ludzie jeżdżą to masakra ..

Powodzenia !


Post Wysłano: 13 paź 2012, 18:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

na prawdę podziwiam za chęci do pracy , bo sam wiem jak to jest, człowiek patrzy czasem tylko żeby trzasnąć drzwiami ,wyjść z auta i mieć wolne...a Ty i jeździsz i robisz przy autach

odnośnie scani to bardzo mi się podobają całe białe auta i widzę idziesz w tym kierunku;)

PS.myślę że niektórzy chyba nie doceniają kolegi i myślą że Daker nie umie liczyć.
zapewne wie co robi, kupi tanio , zrobi na cacy i sprzeda za dobrą kasę;)


Post Wysłano: 13 paź 2012, 23:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Tak starych samochodów za bardzo nikt już nie kupuje.


Post Wysłano: 13 paź 2012, 23:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemanko :)
Cytuj:
Załóż sobie obudowy na tylne lampy będzie to o niebo lepiej wyglądało bo tak jest łyso.

U mnie tak jest:
Obrazek

Tutaj masz białe chlapacze do wyboru do koloru:
http://www.truck-accessoires.nl/index.p ... vqtmwvxwob
Myślałem nad tym ale chyba zmienię koncepcję :) - myślę o zderzaku od naczepy i 8 okrągłych lampach , zobaczę ile kasy pochłonie wnętrze auta i najwyżej się skuszę :)
Cytuj:
Widzę prace idą pełną parą, już widać pozytywne efekty. Ciekawie wyglądają białe felgi, czekam na całość.

A czasami chlapaczy nie można pomalować chlorokauczukiem ?

Czas na zmianę nazwy tematu ?
Chlapacze mam już namierzone :) a co do zmiany tematu to chyba się wstrzymam bo we wtorek jadę na licytację komorniczą fh takiego jak miałem także kto wie ... :)
Cytuj:
Noo teraz to auto zaczyna jakoś wyglądać , nie myślałeś żeby zrobić coś z połączenia dwóch kolorów ? Tzn dół dać w inny niż biały ? Bo chyba jest go teraz aż za dużo ... Zbiornik widzę też masz od megi , 450 litrów troszkę mało ...
Ale gratuluję chęci i jestem pełen podziwu .. Oby więcej takich ludzi było w tym kraju , bo jak się nieraz popatrzy po parkingach na to jakimi autami ludzie jeżdżą to masakra ..

Powodzenia !
Generalnie wizji miałem pełno , przez moment miała być biała rama , jednak rozsądek wygrał :P i zostaje tak jak jest czyli wszystko białe :P

Co do chęci to dopiero wróciłem z garażu :P inni balują w soboty a ja składam ogra :P
Cytuj:
na prawdę podziwiam za chęci do pracy , bo sam wiem jak to jest, człowiek patrzy czasem tylko żeby trzasnąć drzwiami ,wyjść z auta i mieć wolne...a Ty i jeździsz i robisz przy autach

odnośnie scani to bardzo mi się podobają całe białe auta i widzę idziesz w tym kierunku;)

PS.myślę że niektórzy chyba nie doceniają kolegi i myślą że Daker nie umie liczyć.
zapewne wie co robi, kupi tanio , zrobi na cacy i sprzeda za dobrą kasę;)
Dobry kierunek , nastawienie i chęci to podstawa :D bez tego była by lipa :) :)
Cytuj:
Tak starych samochodów za bardzo nikt już nie kupuje.
Oj kupują kupują ... ukraincy , ruskie i białorusini , nawet na własnym przykładzie mogę powiedzieć że prawie się o nie tłuką , a nigdy nie wystawiałem aut po tzw okazyjnych cenach :)

pozdro

A teraz aktual - morda poskładana wstępnie , oprócz obrysów , blendy i polik pasażera założony na sztukę bo czekam za paczką z nowym :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 14 paź 2012, 0:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2010, 23:03
Posty: 57
GG: 17676217
Samochód: Iveco EuroStar
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

No powiem Ci Daker że auto się cudne robi. :)
Jak będziesz kiedyś leciał koło Nakła to daj znać. Na pw podeśle Ci numer w razie czego. Volvo nie widziałem ale Scanie musze. :D
Pozdro :wink:

_________________
viewtopic.php?f=44&t=32903


Post Wysłano: 14 paź 2012, 0:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Jak masz wszystko w garażu. To profilaktycznie wyciąg i wymyj chłodnice, scanie 124L strasznie się grzeją. A taka prosta czynność wiele poprawi. I te lampy też Ci nie będą dobrze świecić. Emblematy koniecznie w jakiś inny kolor, wgl ich nie widać :wink:


Post Wysłano: 14 paź 2012, 0:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Co do lamp to kolega ma rację to nie będzie dobrze świecić :( więc albo oddasz odbłyśniki do regeneracji albo nowe lampy :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 14 paź 2012, 0:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Najśmieszniejsze jest to że lampy są nowe tzn roczne ( poprzednik wymieniał obydwie po tym jak trafił osobówkę i pokiereszował str pasażera skąd były czarne plastiki ) - jest na nich nabite 2011 r :P tyle że są ukurzone bo nie wycierałem jeszcze nic a cały ten tydzień podczas szlifowania itp leżały w rogu garażu i się kurzyły :) Co do emblematów to zostają takie jakie są :) Widać je tylko że zdjęcia robione temperówką i stąd taki efekt :P

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 14 paź 2012, 9:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

DAKER kawał dobrej roboty. Jednak ja maskownicę z logiem Scanii, ta wnękę w której umieszczony jest napis prysnąłbym na czarno. Wg. mnie to by dużo lepiej wyglądało. Wnętrze planujesz obijać jakąś tapicerką?. Jak tak to zrobiłbym to w czerni wtedy ładnie by się komponowało, chociaż kremowa tapicerka też by nie była głupia, jednak auto nie byłoby już wtedy kontrastowe.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 30 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 128 29 30 31 3251 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: