Strona 39 z 71 [ Posty: 1402 ] Przejdź na stronę Poprzednia 137 38 39 40 4171 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 maja 2013, 0:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Cytuj:
Ktoś mi powie DLACZEGO plastik na dole zderzaka jest w innym kolorze niż wszystko inne?
Dlatego że jest on przeznaczony na rynek typowo wschodni tzn. Rosja
Tak po za tym to on nie ma tylko zderzaka w innym kolorze bo i lusterka i blenda przeciw słoneczna też jest szara.
To jest po prostu kolor nielakierowanego zderzaka - czyli typowy dla Polski i dla większości zakupów flotowych. Ot, kolejny przykład Volva z elementami w tym kolorze - tym razem dla polskiej firmy z Jasła:
Obrazek

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 28 maja 2013, 8:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Ktoś mi powie DLACZEGO plastik na dole zderzaka jest w innym kolorze niż wszystko inne?
Dlatego że jest on przeznaczony na rynek typowo wschodni tzn. Rosja
Tak po za tym to on nie ma tylko zderzaka w innym kolorze bo i lusterka i blenda przeciw słoneczna też jest szara.
To jest po prostu kolor nielakierowanego zderzaka - czyli typowy dla Polski i dla większości zakupów flotowych. Ot, kolejny przykład Volva z elementami w tym kolorze - tym razem dla polskiej firmy z Jasła:
Obrazek
Nie jest lakierowany bo jest narazony na odpryski od kamieni.

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 28 maja 2013, 9:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2084
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Nie lakierowane elementy zmniejszają cenę pojazdu co przy zakupie kilku/nastu pojazdów daje dość sporą ilość wacików dla żony prezesa :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 28 maja 2013, 10:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Cytuj:
Nie lakierowane elementy zmniejszają cenę pojazdu co przy zakupie kilku/nastu pojazdów daje dość sporą ilość wacików dla żony prezesa :mrgreen:
Dokładnie, jest specjalny lakier ranala do lakierowania zderzaków, masek i lusterek. Jak go nie zmatowisz i spolerujesz w krótkim odstępie czasu od malowania to potem na darmo możesz sobie papierem po nim szorować, taki skurczybyk twardy.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 28 maja 2013, 11:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Tyle to zauważyłem, problem w tym, że i tak nijak się to wszystko komponuje. Dół zderzaka robi z tego samochodu "rozbitka".
Zgadzam się, ale ta wersja FH i tak wygląda lepiej niż w pół malowany Actros.

Czy ja dobrze widzę?. Na focie od Igora gidzie widać czerwone FH nie ma w reflektorze soczewek?.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 28 maja 2013, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2011, 0:15
Posty: 53
GG: 0

Tak na prawdę to kompletnie nie ma znaczenia czy ten wóz jest przeznaczony na rynek polski, rosyjski niemiecki czy francuski... Wersja z szarym zderzakiem/lustrami/blendą to najzwyczajniej podstawowa wersja malowania nowego FH (fabryczna) - te elementy w kolorze nadwozia to opcja dodatkowa, za którą się płaci i trzeba ją dodatkowo wyspecyfikować przy zamawianiu pojazdu u dealera - tak samo jak każde inne dodatkowe wyposażenie. I nie jest tu prawdą, że jest to po to, żeby nie było odprysków w lakierze itd... Jest to po prostu jedna z "tańszych" wersji pojazdu więc dlatego na przykład czerwony ciągnik z fotek powyżej ma reflektory bez projektora soczewkowego, co słusznie zauważył Levuss... To jakiego koloru jest zderzak to już zależy od klienta... Ten, kto ma głęboko w poważaniu wygląd samochodu kupi najbardziej podstawową wersję kolorystyczną - czyli z szarymi zderzakami, blendą i lustrami... Dla tych klientów, dla których oprócz jakości pojazdu liczy się jego wygląd (a za czym czasami idzie wizerunek firmy) zamówi samochód "w pełnym kolorze" i większą ilością dodatkowego wyposażenia niż daje najtańsza wersja...


Post Wysłano: 28 maja 2013, 13:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Ostatnio na A44 jednego już pomoc drogowa holowała. :mrgreen:


Post Wysłano: 28 maja 2013, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2011, 0:15
Posty: 53
GG: 0

Heh - najlepszym się zdarza... Teraz już niestety trzeba się coraz bardziej przyzwyczajać do takich widoków bo nie ma już samochodów "bezawaryjnych"... A tak z innej beczki dzisiaj na AOW (A8) mijałem 4 zestawy ATF wiozące po 3 czerwone ciągniki każdy - czyli 12 sztuk. Zestawy jechały w stronę Wawy a ciągniki były w pełnym malowaniu, na alusach, kabiny w globie, bez ospoilerowania - pasuje mi to pod Pawtrans ;)


Post Wysłano: 28 maja 2013, 17:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Zgadzam się, ale ta wersja FH i tak wygląda lepiej niż w pół malowany Actros.
To ja zgodzę się i z Tobą ;) A te różnokolorowe plastiki na żywo aż tak jak na zdjęciach nie rażą, choć mogłyby być w takim kolorze jak grill.

Dziś przytargali nówkę Globetrotter na bazę, wersja raczej "basic". Zajrzałem do środka, usiadłem, pomacałem - powiem tak - design wnętrza robi wrażenie, bo jest dość futurystyczny jak na ciężarówkę, na brak przestrzeni i schowków na pewno nie można narzekać, na zdjęciach nie widać 3/4 udogodnień, ALE jakoś specjalnie nic mi ten pojazd nie urywa. Materiały wykończeniowe przyzwoite, choć do tych w Actrosie MPIV trochę im moim zdaniem brakuje. Jak na Globetrotter sporo miejsca nad górną leżanką, także klaustrofobii nie będzie. Zegary i wyświetlacze bardziej przyjazne oku być nie mogą. Szyber bardzo rozjaśnia kabinę - dzięki temu jest bardzo "naturalnie" w środku.
Największe wrażenie jak to w Volvo robią fotele - ich wykończenie jest porażające.
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek


Pozdr.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 28 maja 2013, 20:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3598
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Widziałem dzisiaj zwykłego szaraczka, o ile tak można powiedzieć o tym samochodzie, tyle że z pomalowanym podszybiem na którym znajduje się logo i może nie napiszę, że teraz to jest już och i ach, ale stwierdzam, że jest to pierwsza rzecz jaką należy zrobić po zakupie.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 28 maja 2013, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Po XL-ke trzeba jechać do fabryki czy przywożą do klienta ?
Porównuje do mp4 giga ;)

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 28 maja 2013, 23:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

pytanie za 100pkt jak wygląda kwestia regulacji kolumny kierownicy w nowym FH? i jak wypada na tle mp4?


Post Wysłano: 28 maja 2013, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Jak wypada na tle MP4 się nie wypowiem, ale wykłada się jeszcze lepiej niż w osobówce, dla mnie nawet zbyt głęboko. W każdym razie Scania R ma poważnego konkurenta i ma co gonić w następnym modelu ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 29 maja 2013, 0:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

http://picturepush.com/public/13177690

Na tym zdjęciu od czego jest ten + i - ?


Post Wysłano: 29 maja 2013, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
http://picturepush.com/public/13177690

Na tym zdjęciu od czego jest ten + i - ?
Jak w poprzedniej generacji, regulowanie natężenia światła.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 29 maja 2013, 15:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
A tak z innej beczki dzisiaj na AOW (A8) mijałem 4 zestawy ATF wiozące po 3 czerwone ciągniki każdy - czyli 12 sztuk. Zestawy jechały w stronę Wawy a ciągniki były w pełnym malowaniu, na alusach, kabiny w globie, bez ospoilerowania - pasuje mi to pod Pawtrans ;)
Byłem dziś na Volvo Lublin, bo chodziły pogłoski, że jadą tutaj. Nie było ani jednego czerwonego, także albo to nie dla Paw-Transu albo są już na bazie albo ciul wie. :]


Post Wysłano: 30 maja 2013, 9:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sty 2012, 16:12
Posty: 295
GG: 44807873
Samochód: daf xf 95
Lokalizacja: Kościan

Cytuj:
Cytuj:
A tak z innej beczki dzisiaj na AOW (A8) mijałem 4 zestawy ATF wiozące po 3 czerwone ciągniki każdy - czyli 12 sztuk. Zestawy jechały w stronę Wawy a ciągniki były w pełnym malowaniu, na alusach, kabiny w globie, bez ospoilerowania - pasuje mi to pod Pawtrans ;)
Byłem dziś na Volvo Lublin, bo chodziły pogłoski, że jadą tutaj. Nie było ani jednego czerwonego, także albo to nie dla Paw-Transu albo są już na bazie albo ciul wie. :]
Tak kolego, te volvo będą należeć do Pawtrans,u :)
Na własne oczy widziałem jak jechały na lawecie :)

_________________
!!!!! B R E D L A S T !!!!!


Post Wysłano: 30 maja 2013, 10:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Po prostu piękny
Obrazek

wojtas92 ten Glob z tyłu nad łożem nie ma schowków?. Jak myślisz jeśli by one tam było to znacząco zmniejszą przestrzeń sypialną?.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 30 maja 2013, 10:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Rzeczywiście super się prezentuje! (jak na nowe FH oczywiście :mrgreen: )
Cytuj:
wojtas92 ten Glob z tyłu nad łożem nie ma schowków?. Jak myślisz jeśli by one tam było to znacząco zmniejszą przestrzeń sypialną?.
Szczerze Ci powiem, że nie zwróciłem na to uwagi, ale chyba ich tam nie ma?!
Jeśli by były jakiekolwiek schowki, byłoby dość ciasno na górnym łóżku, taka moja opinia.

Pozdr. ;)

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 30 maja 2013, 11:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 17:03
Posty: 140
GG: 0

Nie wiem czy było, więc daję, nowe volva w kolorach Pawtransu
http://forum.trucksfoto.pl/index.php?ac ... 01%3Bimage

_________________
Pie..ol wszystko, zostań kierowcą zawodowym.
Rób to co kochasz...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 39 z 71 [ Posty: 1402 ] Przejdź na stronę Poprzednia 137 38 39 40 4171 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: