Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lut 2012, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

Post Wysłano: 09 lut 2012, 14:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Miałem wstawiać ten filmik. Porównajcie odgłos pracy silnika w 0:34
i
http://www.youtube.com/watch?v=6ghzhRL3zhE
1:18 dostrzegacie coś?

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 09 lut 2012, 15:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Dla mnie całkiem inaczej rechoczą, a może to wina głośników w lapku?

EDIT// Dźwięk jest identyczny. Na słuchawkach lepiej słychać.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 09 lut 2012, 16:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Dla mnie całkiem inaczej rechoczą, a może to wina głośników w lapku?

EDIT// Dźwięk jest identyczny. Na słuchawkach lepiej słychać.
Dokladnie dla mnie to d13 moze teraz otrzyma szyny cr?

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 16 lut 2012, 21:52

Złapałem kontakt z Brytolem, który na co dzień jeździ prototypem, niestety tylko tyle
Cytuj:
hiya Wiktor,because of the secrecy with it i had to sign a document from volvo banning me from giving any details because of new technology etc,i am dying to,believe me,its a field test lorry and because of the work we do its a case of working around the clock,if i leave it unattended i must close the curtains and not and not let anyone see inside,its quite nice tho,more car like,some stuff dosnt work already or is not connected with constant monitoring by sweden,if it breaks down no volvo people must touch it,instead a special department in volvo gb have it covered up and and taken away for repair,i think this lorry is mainly testing components and new software,inside is a mix of version 2 and new stuff,its not finished inside,steering is excellent and a very small turning circle,either way,loads more to go wrong.sorry to build you all up there,its maybe due out later this year.


Post Wysłano: 16 lut 2012, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Złapałem kontakt z Brytolem, który na co dzień jeździ prototypem, niestety tylko tyle
Cytuj:
hiya Wiktor,because of the secrecy with it i had to sign a document from volvo banning me from giving any details because of new technology etc,i am dying to,believe me,its a field test lorry and because of the work we do its a case of working around the clock,if i leave it unattended i must close the curtains and not and not let anyone see inside,its quite nice tho,more car like,some stuff dosnt work already or is not connected with constant monitoring by sweden,if it breaks down no volvo people must touch it,instead a special department in volvo gb have it covered up and and taken away for repair,i think this lorry is mainly testing components and new software,inside is a mix of version 2 and new stuff,its not finished inside,steering is excellent and a very small turning circle,either way,loads more to go wrong.sorry to build you all up there,its maybe due out later this year.
To by tłumaczyło nasze dywagacje z Łukaszem dotyczące tego foto:
http://www.baumaschinenbilder.de/forum/ ... tid=690215
na którym widać, że centralny pulpit ma identycznie rozlokowane jak i umieszczone wejścia od zapalniczki etc. co obecna generacja oraz położenie I-shifta się nie zmieniło co naszym zdaniem w finalnej wersji ulegnie zmianie. Na holenderskim forum wyczytałem, że jeden z użytkowników rozmawiał z kierowcą testowym w Holandii i ten powiedział że w nowym FH będą te same silniki oraz to, że podwozie nie uległo absolutnie żadnym zmianom. Pierwsza teza zdaje się powoli potwierdzać tzn. będą zmodyfikowane D13X. Druga natomiast to nie prawda bo sam Bred Last zauważył, że sporo zmian zaszło w tylnej osi. Ba fotki z norweskiego portalu również potwierdzają rewolucyjne zmiany na przedniej osi. Także, albo mamy do czynienia z prototypem przed produkcyjnym i przedprototypami, albo kierowca trochę ściemniaj, bo przecież prawdy nie może powiedzieć.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 19 lut 2012, 10:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Globetrotter złapany w Hamburgu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 19 lut 2012, 10:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Cały jest obudowany w jakiś dodatkowych plastikach, glob, boczna ściana auta , ale coś czuje że to będzie kolejny genialny wypust Volva.

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 19 lut 2012, 10:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Cały jest obudowany w jakiś dodatkowych plastikach, glob, boczna ściana auta , ale coś czuje że to będzie kolejny genialny wypust Volva.
Zgadza się. Dach będzie ścięty coś pod styl tego w Stralisie. Lusterka finalnie powinny mieć inna obudowę. Dopiero teraz zauważyłem, że stopnie zababinowe są również zakryte. Także musimy czekać do premiery i oby miała miejsce w tym roku.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 19 lut 2012, 12:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Z tymi dziwnymi spojlerami zakabinowymi idącymi pod dziwnym skosem to dali do pieca... w połączeniu z pionowym przodem nie wygląda to zbyt ładnie.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 19 lut 2012, 13:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Z tymi dziwnymi spojlerami zakabinowymi idącymi pod dziwnym skosem to dali do pieca... w połączeniu z pionowym przodem nie wygląda to zbyt ładnie.
Szczerze mi ogon godzilli zaczyna się podobać :)

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 19 lut 2012, 16:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1072
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Patrząc na to ostatnie zdjęcie, widząc ten płaski przód, nie wiem czemu, ale przyszło mi do głowy Volvo F :D.
Premiera pewnie na IAA będzie nie?


Post Wysłano: 19 lut 2012, 16:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
Cytuj:
Z tymi dziwnymi spojlerami zakabinowymi idącymi pod dziwnym skosem to dali do pieca... w połączeniu z pionowym przodem nie wygląda to zbyt ładnie.
Szczerze mi ogon godzilli zaczyna się podobać :)
Tobie się wszystko podoba co ma napis VOLVO. Czemu te "niedokończone" spojlery mają służyć? Kabina wygląda na małą, zwłaszcza w takim ospojlerowaniu.


Post Wysłano: 19 lut 2012, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
Czemu te "niedokończone" spojlery mają służyć?
Może właśnie temu :arrow:
Cytuj:
Kabina wygląda na małą, zwłaszcza w takim ospojlerowaniu.
Może dla "zmylenia" przeciwnika? ;)


Post Wysłano: 19 lut 2012, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

Szczerze to tu wszystko jest pozakrywane. Te Volva od 2009r z tymi dzielonymi lampami wyglądają bardzo ładnie, a tu ten wlot powietrza, blenda, wycieraczki i te nadkola pod kabiną :?

Jestem rozczarowany, mam nadzieję, że środek to wszystko wynagrodzi.

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Post Wysłano: 19 lut 2012, 18:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Cytuj:
Szczerze to tu wszystko jest pozakrywane. Te Volva od 2009r z tymi dzielonymi lampami wyglądają bardzo ładnie, a tu ten wlot powietrza, blenda, wycieraczki i te nadkola pod kabiną :?

Jestem rozczarowany, mam nadzieję, że środek to wszystko wynagrodzi.
I chyba o to właśnie chodzi, że ma być pozakrywane. Takie osądy i gdybania jak to wygląda, jak to może będzie wyglądać, co w tym będzie, na razie nie mają żadnego sensu, wszystko wyjdzie po premierze. Gdy ujrzymy je w całej okazałości, to wtedy dopiero będzie można coś powiedzieć.


Post Wysłano: 19 lut 2012, 18:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2006, 19:53
Posty: 136
GG: 4086911
Lokalizacja: Opoczno

Ciekaw jestem czy środek ma gotowy? Jesli nie, to jak kierowca wytrzymuje we wnętrzu wszechobecnych kabli :?
Jeśli jego kabina wygląda we wnętrzu tak jak na poprzedniej stronie, to nie zazdroszcze :|
Volvo reprezentuje porządną firme designerską,wiec jestem spokojny o wygląd. Gorzej z pojemnością użytkową, ale mam nadzieje ze i tu Volvo stanie na wysokości zadania. Dobra passa musi trwac dalej 8)


Ostatnio zmieniony 19 lut 2012, 19:56 przez chichita, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 19 lut 2012, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Z tymi dziwnymi spojlerami zakabinowymi idącymi pod dziwnym skosem to dali do pieca... w połączeniu z pionowym przodem nie wygląda to zbyt ładnie.
Szczerze mi ogon godzilli zaczyna się podobać :)
Tobie się wszystko podoba co ma napis VOLVO. Czemu te "niedokończone" spojlery mają służyć? Kabina wygląda na małą, zwłaszcza w takim ospojlerowaniu.
Oczywiście bo dla mnie poza Volvo nie ma świata............ no comment. Poczytaj dokładnie ten temat to dowiesz się czemu służy takie ospojlerowanie........
Na początku te skrzydła za kabiną nie przypadły mi do gustu, ale z czasem kiedy pojawiały się nowsze fotki zmieniłem zdanie. Czy aż tak ciężko to zrozumieć?. Identyczna analogia była z zamaskowanym MPIV. Niektórym podobał się już w "mundurze" potem te same osoby zmieniały zdanie a kiedy zrzucono kamuflaż znowu obrót o 180stopni. Gusta to obiektywne pojęcie i z czasem się zmieniają.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 19 lut 2012, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

Te spojlery za kabiną faktycznie mają spory skos, gdyby ten spojler skrócili na dole równo z tym stopniem w międzyosiówe było by całkiem nieźle.

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Post Wysłano: 19 lut 2012, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Cytuj:
Szczerze to tu wszystko jest pozakrywane. Te Volva od 2009r z tymi dzielonymi lampami wyglądają bardzo ładnie, a tu ten wlot powietrza, blenda, wycieraczki i te nadkola pod kabiną

Jestem rozczarowany, mam nadzieję, że środek to wszystko wynagrodzi.

Lampy masz całe zakryte jednolitym plastikiem, skąd wiesz że pod nim się one nie dzielą?, ja ci powiem że jestem pewny w 99% ze lampa dalej będzie oddzielona od halogena. Ostatnio patrzyłem na jedno takowe zdjęcie i wydaje mi się że grill będzie tu bardzo agresywny :D.

_________________
" Home is where the heart is "


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: