Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 11 z 85 [ Posty: 1686 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1385 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 kwie 2013, 13:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

No to pokaż drugie auto z tego rocznika, z takim przebiegiem, które jest w ciągłej eksploatacji i jest tak zadbane :) A jeśli szukamy klasycznego Volva to to już jest klasyk, cwaniaku :) Większość kierowców czy fanów "tirów" myśli że auto jest piękne jak ma falbany, milion lampek odblasków i gołą dupe na boku :) a dla mnie piękno tkwi w prostocie i tu to Volvo wygrywa, tak jak TGX Daniela :)


Post Wysłano: 27 kwie 2013, 13:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Cytuj:
No to pokaż drugie auto z tego rocznika, z takim przebiegiem, które jest w ciągłej eksploatacji i jest tak zadbane :) A jeśli szukamy klasycznego Volva to to już jest klasyk, cwaniaku :) Większość kierowców czy fanów "tirów" myśli że auto jest piękne jak ma falbany, milion lampek odblasków i gołą dupe na boku :) a dla mnie piękno tkwi w prostocie i tu to Volvo wygrywa, tak jak TGX Daniela :)
Ja Ci mogę takowe pokazać bo posiadam ;) brat je troszkę oszpecił naklejkami ale to będzie usuwane zostaną tylko nieliczne.

Swoją drogą Mihu Volvo masz fajne. Brakuje mu tych halogenów do klasycznego wyglądu ale to pewnie niedługo się zmieni bo coś wspominałeś na ten temat.

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Post Wysłano: 27 kwie 2013, 16:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

No pacze, pacze i nie widze :O Volvo Micha oraz Pingwin, z naszego forum to wyznaczniki zajebistości FH 1gen


Post Wysłano: 27 kwie 2013, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Ostatnio na 81 w Pawłowicach mijałem się z równie ładnym fh w takim samym kolorze. Ciągnął zwykłą burtówkę bez plandeki. :)


Post Wysłano: 29 kwie 2013, 12:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
Hahaha :shock: :lol: Volvo ani to piękne, ani nic. Tysiące takich na naszych drogach, ale żeby pisać o nim w gazecie to to jest przegięcie moim zdaniem :!: ...
Za tą wypowiedź szykuj się na wizytę Borysa, to mój przyjaciel z Irkucka :twisted:

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 30 kwie 2013, 6:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Cytuj:
Hahaha :shock: :lol: Volvo ani to piękne, ani nic. Tysiące takich na naszych drogach, ale żeby pisać o nim w gazecie to to jest przegięcie moim zdaniem :!: ...
Spoko, zazdrość ludzi którzy nic w życiu nie osiągneli i nie zapowiada się żeby miało być inaczej.

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 30 kwie 2013, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2010, 10:13
Posty: 33
GG: 43422756
Samochód: tak
Lokalizacja: Szczecinek DK11

https://static.prtst.net/asset-proxy/68 ... ACK-10.gif

Hahahahhaha :shock: :lol: Nie no nie wierze :D .. Autko ma może naliczone te milion z większym kawałkiem, ale kurcze bez przesady ! :lol: Stanę w byle jakim miejscu w Polsce na A2 i wciągu całego dnia naliczyłbym z 500 sztuk TAKICH SAMYCH Fh'czów jak ten, tylko pod innym kolorem, naczepą i innymi pierd*lcami. !!
Cytuj:
a dla mnie piękno tkwi w prostocie i tu to Volvo wygrywa, tak jak TGX Daniela :)
Dla Ciebie piękno tkwi w prostocie u starszej daty samochodach, a dla niektórych piękno tkwi w prostocie aut młodszej daty. I mogę się z Tobą zgodzić, bo dobry przykład podałeś za MANa Daniela.. To jest tylko moje zdanie na temat volva Michała, rozumiesz. ?

Cytuj:
Spoko, zazdrość ludzi którzy nic w życiu nie osiągneli i nie zapowiada się żeby miało być inaczej.
Ku*wa, chłopaku jak ja mogę coś osiągnąć skoro mam dopiero 18 lat ? :D .. Nie jestem jakimś zwariowanym krejzi ' Trakerem' co widzi ciężarówkę ( tj. np. tu ) i mam mokro w majtach, bo ma po polerce niebieski lakier który błyszczy się jak psu jajca :D.
Dostał/Kupił swoje auto, dobrze super ciesze się z tego powodu. Ma ? niech dba, wkłada w niego tyle samo kasy co ma przejechane :D mnie to koło ... lata co i jak będzie przy tym robił. Mogę Mu nawet toster dokupić do tego volva i będzie agro tuning. Tylko po jaką cholerę dawać takie auto do gazety, skoro tutaj jest ich od groma !! Trybisz. ?

Jak zawsze musiało się znaleźć paru delikwentów, których przeszkadza negatywna ocena :D Wolność słowa Panowie, o ile można Was nazwać Panami. :wink:

Na koniec zadam pytanie :
Po co te spiny ? :)

Pozdrawiam. :wink:

_________________
www.TrucksFoto.pl


Post Wysłano: 30 kwie 2013, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
Hahahahhaha :shock: :lol: Nie no nie wierze :D .. Autko ma może naliczone te milion z większym kawałkiem, ale kurcze bez przesady ! :lol: Stanę w byle jakim miejscu w Polsce na A2 i wciągu całego dnia naliczyłbym z 500 sztuk TAKICH SAMYCH Fh'czów jak ten, tylko pod innym kolorem, naczepą i innymi pierd*lcami. !!
Zapraszam na A2, mogę nawet z Tobą liczyć i nie naliczysz ani jednej sztuki, o to jestem pewien... :mrgreen:

Skoro takie same to raczej pod taką naczepą, w takim kolorze, a nie jak piszesz... :mrgreen:
Cytuj:
Jak zawsze musiało się znaleźć paru delikwentów, których przeszkadza negatywna ocena :D Wolność słowa Panowie, o ile można Was nazwać Panami. :wink:
Kolego, skoro "lata" Ci to koło... (latać to może mucha) to po co w ogóle komentujesz? Skrytykowałbyś jak normalny człowiek a nie wyśmiewasz czyjąś robotę... gdyby to był normalny komentarz, krytyczny, na poziomie to ok. Trochę dziecinne zachowanie, ale nie wszyscy w wieku 18 lat są jeszcze w pełni dojrzali, rozumiem. :D

Co do osiągnięć w młodym wieku to można... tylko trzeba chcieć, a nie siedzieć na dupie i krytykować czyjąś robotę, od takiego czegoś jeszcze nikt nic nie osiągnął (może chcesz być pierwszy ale raczej Ci się to nie uda).

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 30 kwie 2013, 22:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 17:41
Posty: 133
Lokalizacja: Swarzędz [PZ]

Użytkownik Sasari chyba tylko zwraca uwaga na totalnie wycackane auta z Polski i zagranicy...
Już na pierwszy rzut oka widać, że pomimo swego wieku i przebiegu Volvo prezentuje się świetnie. A więc należy oddać wyrazu szacunku właścicielowi za to co robi. No i oczywiście pogratulować za taki stan. :wink:


Post Wysłano: 30 kwie 2013, 23:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2010, 10:13
Posty: 33
GG: 43422756
Samochód: tak
Lokalizacja: Szczecinek DK11

Oczywiście, na wagaciezka.com w dziale garaż muszą wszyscy być na TAK. Setki komentarzy w działach przenajróżniejszych ciężarówek jakich można tu znaleźć typu:
"Noo autko robi wrażenie, bezawaryjnych. "
"Fura jak najbardziej się podoba, zero zastrzeżeń "
"Scania mi się niesamowicie podoba. Pozdrawiam "
"Wiesz jakoś premiumki mi nie podchodzą, ale ta się wyróżnia "
...
Ludzie czy tu wszystko wszystkim musi się podobać ??!! NIE :!:
Cytuj:
Użytkownik Sasari chyba tylko zwraca uwaga na totalnie wycackane auta z Polski i zagranicy...
Taaaaaaaaak...W moim sercu od zawsze są auta od Repińskiego i od Svempy. Mam ich cały album zdjęć przy których każdego wieczoru otwieram go i oglądam... wtedy mam mokro <3 po prostu żyć beż tych aut nie mogę. Ładowałbym je w rurę wydechową .. Proszę Cie chłopaku ;) takie komentarze pozostaw dla Siebie, bo już było pisane wyżej w moim poście, kto co lubi, a o gustach raczej się nie dyskutuje. Wyraziłem tu swoją opinię i cały świat się spina :U .

_________________
www.TrucksFoto.pl


Post Wysłano: 01 maja 2013, 0:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Tych FH jeździ już coraz mniej bo są to po prostu nierentowne zabytki, jak i Scanie 4, 3, MANy serii F itp.
Ale skoro egzemplarz Mihu jest rzeczywiście tak zadbany i w takiej świetnej kondycji jak wszyscy opisują, to jak najbardziej popieram pielęgnowanie i utrzymywanie takiego samochodu, ale bez przesady, żeby od razu do gazety go dawać. Rozumiem gdyby to był okaz wręcz muzealny z pierwszych lat produkcji z praktycznie zerowym przebiegiem.


Post Wysłano: 01 maja 2013, 2:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Zazdrość jeszcze raz powtórzę ze strony kolegi bo krytyczną uwagę można napisać w sposób cywilizowany a nie głupkowatym "hahaha".
A tak jak CI kolega napisał osiągnąć w takim wieku można bardzo dużo ale do tego trzeba dorosnąć ;)

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 01 maja 2013, 16:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Forum jest miejscem do wyrażania swojej opinii - zarówno tej pozytywnej jak i negatywnej - a nie kłótni..

Mówicie o dorosłości - pokażcie mi swoją dorosłość - jak na razie każdy tylko obrzuca błotem kolegę który ma odmienne zdanie od tego " na TAK ". Nie podoba mu się , jego sprawa , napisał to tak jak Wy wyraziliście swój zachwyt. Mnie również Volvo się podoba ale nie do tego stopnia żebym chętnie oglądał go w gazecie.Nie mniej jednak auto jest chlubą właściciela i to on ocenia czy chce je mieć w gazecie , na forum - jak widać chce , zademonstrował nam, więc również jest świadom że nie będą go tylko chwalić ale i krytykować...

Pozdrawiam :wink:

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 01 maja 2013, 16:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
Mówicie o dorosłości - pokażcie mi swoją dorosłość - jak na razie każdy tylko obrzuca błotem kolegę który ma odmienne zdanie od tego " na TAK ".
Przecież wyraźnie pisałem/pisaliśmy, że nie chodzi o jego odmienne zdanie ale o to, że zamiast normalnie skrytykować wyśmiewa...

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 01 maja 2013, 18:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 1:14
Posty: 85
Lokalizacja: Okolice Rybnika

Cytuj:
Tych FH jeździ już coraz mniej bo są to po prostu nierentowne zabytki, jak i Scanie 4, 3, MANy serii F itp.
Ale skoro egzemplarz Mihu jest rzeczywiście tak zadbany i w takiej świetnej kondycji jak wszyscy opisują, to jak najbardziej popieram pielęgnowanie i utrzymywanie takiego samochodu, ale bez przesady, żeby od razu do gazety go dawać. Rozumiem gdyby to był okaz wręcz muzealny z pierwszych lat produkcji z praktycznie zerowym przebiegiem.
DLaczego uważasz że to nierentowne zabytki? Ja uważam całkiem inaczej, firmy majace auta za gotówke własnie takie jak piszesz maja szanse przetrwac w dzisiejszych czasach, sory za ot

_________________
Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania…


Post Wysłano: 01 maja 2013, 20:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Dlaczego niby Michał nie ma zgłaszać tego auta do gazety? Jeśli uważacie, że są inne Volva które lepiej by się nadawały na to miejsce to dlaczego ich nie zgłosicie?

Najlepiej siedzieć na dupie i nic nie robić, i jeszcze hejtować, jak ktoś coś zrobi...

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 01 maja 2013, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Skoro wrzucili volvo do gazety to znaczy że jednak ich zaciekawiła i uznali że jest godnym przeciwnikiem dla innych aut.

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 01 maja 2013, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Cytuj:
Forum jest miejscem do wyrażania swojej opinii - zarówno tej pozytywnej jak i negatywnej - a nie kłótni..

Mówicie o dorosłości - pokażcie mi swoją dorosłość - jak na razie każdy tylko obrzuca błotem kolegę który ma odmienne zdanie od tego " na TAK ". Nie podoba mu się , jego sprawa , napisał to tak jak Wy wyraziliście swój zachwyt. Mnie również Volvo się podoba ale nie do tego stopnia żebym chętnie oglądał go w gazecie.Nie mniej jednak auto jest chlubą właściciela i to on ocenia czy chce je mieć w gazecie , na forum - jak widać chce , zademonstrował nam, więc również jest świadom że nie będą go tylko chwalić ale i krytykować...

Przedewszystkim , chlopak zglosil , czuje wartosc i potencjal swojego samochodu , nie uwazasz ze , tez bys cos podobno czul , majac jakas swoja jednostke fruwajaco latajaca ;) ? SkoroTRAILER wrzucil to do gazety to oni uznali jako specjalisci ze jest tego wart ;)
Pozdrawiam :wink:
Cytuj:
Zazdrość jeszcze raz powtórzę ze strony kolegi bo krytyczną uwagę można napisać w sposób cywilizowany a nie głupkowatym "hahaha".
A tak jak CI kolega napisał osiągnąć w takim wieku można bardzo dużo ale do tego trzeba dorosnąć ;)
Grzeniu o czym tu w ogole gadac ? Myslalem ze Sasari to inteligenty chlopak , po fotkach , ale widac ze u niego doroslosc konczy sie na pierwszych wasac oraz nocnych zmazach bo po ladowaniu w wydech jak to okreslil nic inteligentenego bym sie nie spodziewal ;)


Post Wysłano: 01 maja 2013, 22:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2010, 10:13
Posty: 33
GG: 43422756
Samochód: tak
Lokalizacja: Szczecinek DK11

To była ironia kolego ;)

_________________
www.TrucksFoto.pl


Post Wysłano: 01 maja 2013, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2672
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

FH12 widac ze zadbane przywracane do oryginalu caly czas ale ja pozwole sobie przedstawic tutaj godnego przeciwnika którego mialem okazje poznac osobiscie i zobaczcie sami sprzet juz ladnych pare lat w rekach tego samego goscia, do dzis jezdzi do niemiec, ostatnio mijalem go pod Dreznem w kwestii klasyki i oryginału jak dla mnie pierwsze miejsce:
Obrazek
źródło:Trucksfoto.pl

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 85 [ Posty: 1686 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1385 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: