Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 46 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 144 45 46 47 4863 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Najszczersze kondolencje! Trzymaj się stary!

[*]

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Bardzo współczuje Tobie oraz całej rodzinie. Trzymaj się Łukaszu!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Szczere wyrazy współczucia dla ciebie i dla całej twojej rodziny

[*]

_________________
DAF 95XF 430


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Naprawdę szczerzę współczuje, bądź silny, trzymaj się!

_________________
Zapraszam na kanał


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1746
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Czytam to i w to nie wierzę,Łukasz trzymaj się i wspieraj mame


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Wyrazy współczucia...

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2009, 21:04
Posty: 197
Samochód: Scania 124L Topline

Wyrazy wspolczucia [*]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam, dziękuję wszystkim za wsparcie.

Mama rozpacza ale to normalne miała tylko jego. Ze mną jest dobrze bo ciągle jeżdżę, biegam i załatwiam papiery, polisy itp. Pogrzeb odbył się wczoraj, Tate odprowadziło 5 ciężarówek i jest pochowany wśród dzieci tak jak zawsze chciał.

Jakieś drobne próby powrotu mam ale co z tego wyjdzie... Przynajmniej nie mam czasu na myślenie...

Obrazek
Obrazek

Jeszcze raz dziękuję.

_________________
8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2673
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Wyrazy współczucia, tyle lat sledzilo sie ten temat, postępy i wszystkie zmiany a najgorsze jak sie teraz czyta posty z wiosny gdzie były plany sprzedania auta i zamkniecia dzialanosci :( Trzymaj sie, wir pracy i obowiazków powinien zająć czas i odgonic zle myśl... Sekcja wykazala przyczyny tego manewru Łotysza ??

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Czytałem zeznania 2 kierowcy z Volva to jedna wielka kpina... Jeździli razem 2 lata a on wiedział jak się 2 nazywał... z chwili wypadku : nie interesowałem się jak on jedzie, spojrzałem na telefon żeby sprawdzić która godzina i usłyszałem huk. To tyle.

Polisa łotysza gdzieś "zaginęła" i po 5 dniach wezwali mnie na identyfikację bo jak to z pełnym spokojem mi powiedzieli : idz wskaż ojca bo możemy przywieźć ci łotysza...

_________________
8)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4173
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Czytając tę wiadomość po prostu nie mogłem uwierzyć, że to prawda. Głębokie wyrazy współczucia dla Ciebie i najbliższych. Jak kolega wspominał niech wir pracy Cię porwie i odgoni myśli. Z podobnymi zdarzeniami i podejściem spotkał się mój pracodawca kiedy to kolega z firmy zginął w wypadku. Ale to już temat na PW. Trzymaj się kolego o życzę dużo siły i wytrwania.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Wyrazy współczucia . Wiem że napiszę to co wszyscy , ale uwierz mi że naprawdę ciarki mnie przechodzą i h... mnie strzela jak o tym myślę że doszło do tej tragedii ... Tydzień temu straciłem bardzo dobrego kolegę (26l) w podobny sposób i jedyne co mi pozostaję to życzyć Tobie i najbliższym żeby wszystko się jakoś "ułożyło" po tak strasznej tragedii . Trzymajcie się .

_________________
https://t.me/pump_upp


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2011, 22:07
Posty: 84
GG: 0

Wyrazy współczucia ... [*]


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

DK8 ciągle zbiera żniwo... :(
Przeklęty to szlak.
To fatalne, co dotknęło Twoją rodzinę.
Jedna głupia sekunda zabiera czyjeś życie, a czyjeś bezpowrotnie zmienia.

Po takich informacjach lub zdjęciach człowiek ma ochotę zmienić zawód i iść pracować do biblioteki.

PS: W tygodniu jadę do rodziny na święta do Białegostoku. Zatrąbię Twojemu Ojcu "ku pamięci" na tym słupku.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
PS: W tygodniu jadę do rodziny na święta do Białegostoku. Zatrąbię Twojemu Ojcu "ku pamięci" na tym słupku.
Dziękuję bardzo, kto ma okazję niech zatrąbi, może postawi znicza... Za jakiś czas postawię tam krzyż.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, jak widać obcy ludzie są lepsi od rodziny która chyba już o nas zapomniała...

_________________
8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Trudno cokolwiek napisac w takiej sytuacji. Kiedys mialem okazję zamienić dwa zdania z Twoim ojcem jak mijalismy sie po trasie. To takie dziwne uczucie kiedy wiesz, ze juz jego nie spotkasz.

Prawie równo rok wczesniej odprowadzalem dobrego kolegę którego znałem od małego. Odszedł od nas za młodo, za wcześnie. Jedynie czego mozna udzielić Tobie i Twojej mamie to wsparcia duchowe i współczucie. Jest to bardzo ciężki czas, ponieważ człowiek za duzo rozmyśla co by bylo gdyby... Wspolczuje Tobie i najbliższej rodzinie. Nie poddawaj sie.
DK8 to przekleta trasa, szczegolnie tamten odcinek. Prawie jak rosyjska ruletka.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
Cytuj:
PS: W tygodniu jadę do rodziny na święta do Białegostoku. Zatrąbię Twojemu Ojcu "ku pamięci" na tym słupku.
Dziękuję bardzo, kto ma okazję niech zatrąbi, może postawi znicza... Za jakiś czas postawię tam krzyż.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, jak widać obcy ludzie są lepsi od rodziny która chyba już o nas zapomniała...
:( Kolego jak zauważyłem wpis, o śmierci Twojego ojca nie mogłem dojść do siebie. Przyjmij moje najszczersze kondolencje. Wiem co czujesz ja w zeszłym roku w listopadzie też pochowałem ojca (chorował), bólu po stracie tak bliskiej osoby nie da się opisać jedynie czas bardzo powoli leczy rany.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 gru 2014, 14:12
Posty: 1
Samochód: TGX 18.440
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka.

Kolego, jestem z tej miejscowości (Ostrów Mazowiecka), widziałem ten wypadek, cały dzień była droga zakorkowana, dopiero teraz przeczytałem ten post, wszelkie wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny, jak to czytałem to miałem łzę w oku, nie byłem w stanie doświadczyć jaki to ból, mój tata jeździ już 18 lat, wiem że jest ciężko kiedy go nie ma, ale ten zawód wymaga poświęceń. Sam chcę w niedługim czasie wyrobić prawo jazdy i wszelkie kwalifikacje i podejść do tego zawodu... Jednak wymaga on rozumu, zachowania zimnej krwi i myślenia na drodze, niektórzy przed przystąpieniem do tego egzaminu powinni mieć robiony test IQ, bo to co się dzieje to mnie przeraża. Jeszcze raz, składam ci kondolencje, współczuję tobie, jutro deklaruję że przejadę się tam i zapalę znicz twojemu ojcu, a kiedy będę tam przejeżdżał, już może niedługo jakimś zestawem, to krzyknę na radiu że na tym łuku zginął wielki kierowca, przez głupotę jakiegoś gąsiora, oraz zatrąbię ku jego czci. Jeszcze raz, głęboko jestem z tobą w żalu, bądź dzielny i wspieraj swoją mamę, ona tego potrzebuje, chciałbym ci życzyć zdrowych i wesołych świąt, ale po utracie tak bliskiej ci osoby, żadne życzenia tu nie pomogą...
Trzymaj się i do usłyszenia :)


Łukasz, brak mi słów.
Przyjmij proszę najszczersze kondolencje.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 gru 2014, 18:57
Posty: 2
Samochód: Daf 400,hyundai matrix,daewoo lanos
Lokalizacja: Ziemia

Współczuje Ci, obserwowałem ten temat bez konta, ale jak przeczytałem o tej tragedii to mnie zaszokowało. Trzymaj się!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 46 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 144 45 46 47 4863 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: