Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 34 z 85 [ Posty: 1686 ] Przejdź na stronę Poprzednia 132 33 34 35 3685 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 gru 2014, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
Do czego Ci takie stare żelastwo?? Naczepy po placu przeciągać, pod wanne na żwirownie czy jak?? Z tego co czytałem latasz sporo i chyba też miedzynarodówke, tabor miałeś "fajny" a tu takie "cos" :)
Poczytaj dokładnie temat kupna tego starego żelastwa a potem pisz głupie komentarze :)

Czekam na zdjęcia MP3 i jakieś aktualne zdjęcia całej floty.
Nie myślałeś o zrobieniu 4ki w takim stylu jak R? tzn czerwone detale? Mogłoby to fajnie wyglądać na tle Rki.


Post Wysłano: 29 gru 2014, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2084
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Zauważyłem na ostatnim zdjęciu, przy ograniczniku coś podobnego do rączki, do otwierania przedniej klapy w R :?:
Możesz kolego powiedzieć do czego to służy ponieważ z tego co pamiętam 4 nie miały zamknięcia maski na linkę :roll:

Przy siedzeniu pasażera to ślad pewnie po ekspresie?
W serii 4 to była opcja, praktycznie w każdej są seryjne mocowania wyprowadzone pod maską.
A ślad na tunelu śmierdzi angielską wersją co zresztą tłumaczyło by obecność schowka po prawej stronie. Jednak trochę inny tunel jest w angliku.
Cytuj:
Do czego Ci takie stare żelastwo?? Naczepy po placu przeciągać, pod wanne na żwirownie czy jak?? Z tego co czytałem latasz sporo i chyba też miedzynarodówke, tabor miałeś "fajny" a tu takie "cos" :)
Ja nawet teraz mogę postawić mojego Jelcza Erło 5 pod płotem i się przesiąść na to jak to nazwałeś stare żelazo, za serie 3 też bym się nie obraził. Tylko konfiguracja nie ta.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 29 gru 2014, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1607
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Chłopaki przedszkolaki :) Jakieś TWA ?? Jeden lubi rybki a drugi *ipki :) A tak w ogole to nic obraźliwego nie napisałem i nie miałem zamiaru nikogo obrażać,a jedynie zdziwiło mnie zakupienie starej babci z przebiegiem "ratuj mnie" w stosunku do tego co autor wątku kupował wcześniej. Rozumiem Dakera - chłopak rok po roczku jakoś do przodu idzie, ale Mihu się tu cofnął o 50% ( kupował auta z przebiegiem połowe mniejszym)
Taka Scania klasykiem?? Chyba nie ... Jak juz coś z tej marki zwać klasykiem to poprzednie generacje lub jakieś wypaśne V8 z pod serii 4

_________________
---------------------------------------
7xMAN 1xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 29 gru 2014, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Chłopaki przedszkolaki :) Jakieś TWA ?? Jeden lubi rybki a drugi *ipki :) A tak w ogole to nic obraźliwego nie napisałem i nie miałem zamiaru nikogo obrażać,a jedynie zdziwiło mnie zakupienie starej babci z przebiegiem "ratuj mnie" w stosunku do tego co autor wątku kupował wcześniej. Rozumiem Dakera - chłopak rok po roczku jakoś do przodu idzie, ale Mihu się tu cofnął o 50% ( kupował auta z przebiegiem połowe mniejszym)
Mam nadzieję, że nikt tu się na nikogo nie obraził :wink:
A wiesz 5eba, że sam bardzo długo miałem dylemat z tą Scania- czy warto pchać się w tak leciwe auto? Czy warto wracać znów do transportu krajowego? Ostatecznie jednak zdecydowałem się na jej zakup. Dlaczego?
Auto specyficzne, bo i robota specyficzna. Została kupiona pod konkretną pracę - mój stały Klient bardzo nalegał na ciągnik do transportu krajowego - zaoferował odpowiednie warunki, więc dostał auto jakiego potrzebował. Samochód jeździ na ogół na krótkich odcinkach (choć zdarzają się strzały na drugi koniec kraju), często się przepina, często jest gaszona i odpalana - tutaj musiało być możliwie proste i tanie auto.
Padło na 114 "po taniości" - przed pierwszą trasą swoje w nią włożyłem, ale dzięki temu jestem tego auta pewny, znacznie bardziej pewny, niż każdy "typowy przewoźnik z krajóweczki" :mrgreen:
Generalnie to zakup auta już praktycznie mi się zwrócił, pracy ma naprawdę sporo, i okazało się być bardzo wdzięcznym pojazdem - dlatego nie żałuję kupna "babci", a i dzięki niej i ja się nie nudzę - mam czym jeździć, a jednocześnie, dzięki specyfice pracy, mogę trzymać rękę na pulsie odnośnie pracy pozostałych aut :wink:
Cytuj:
A ślad na tunelu śmierdzi angielską wersją co zresztą tłumaczyło by obecność schowka po prawej stronie. Jednak trochę inny tunel jest w angliku.
Ten ślad jest dla mnie jedną z największych zagadek tego auta - na anglika nie wygląda, a z tego co znam jego historię, to pochodzi z rynku holenderskiego.
Cytuj:
Czekam na zdjęcia MP3 i jakieś aktualne zdjęcia całej floty.
Nie myślałeś o zrobieniu 4ki w takim stylu jak R? tzn czerwone detale? Mogłoby to fajnie wyglądać na tle Rki.
Czwórka raczej zostanie biało - czarna, ot taka zwyczajna :wink:
Większy aktual będzie, coś pomyślę - może uda się to połączyć z prezentacją nowego zakupu.
Cytuj:
jak wciśniesz jakiś guzik to chociaż wiesz że go wcisnąłeś a nie plastikowe zabawki.
Taaa, klawisze to zdecydowanie jedna z fajniejszych rzeczy w "4" - prehistoria jak się patrzy :mrgreen:
Cytuj:
Nie potrzebujesz wycieraczki na ta górna deske, co trzyma sie tam tez wode ?
Mówisz o tej gumowanej wycieraczce? Hmmm... może bym i potrzebował - masz? PW poproszę :wink:


Post Wysłano: 17 sty 2015, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:26
Posty: 103
GG: 7563414

no i jak actros odebrany?? :?:


Post Wysłano: 17 sty 2015, 18:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2014, 13:19
Posty: 83

Cytuj:
no i jak actros odebrany?? :?:
jeszcze nie...


Post Wysłano: 17 sty 2015, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Jeszcze nie odebrałem - taki zapiernicz, że nie ma kiedy dopiąć formalności leasingowych (nie sądziłem, że robota w styczniu ruszy z takim impetem :mrgreen: ) i wszystko się mocno ślimaczy. Niemniej jednak w przyszłym tygodniu powinienem już domknąć wszystko i w sobotę przyprowadzić auto do siebie.


Post Wysłano: 31 sty 2015, 12:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2014, 13:19
Posty: 83

Gdyby ktoś chciał przeczytać artykuł Michała, na łamach 40ton.net :D

http://40ton.net/iveco-stralis-hi-way-4 ... -kierowcy/


Post Wysłano: 31 sty 2015, 19:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2009, 17:59
Posty: 147
Samochód: R500
Lokalizacja: DSR

Widziałem tą nową czwórkę na autostradzie bodajże przedwczoraj na A4 w stronę Wrocka. Wołałem, ale cisza na radiu :P


Post Wysłano: 01 lut 2015, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Widziałem tą nową czwórkę na autostradzie bodajże przedwczoraj na A4 w stronę Wrocka. Wołałem, ale cisza na radiu :P
A jechałem, jechałem :wink: co do CB - jeszcze się nie dorobiła :lol:


Post Wysłano: 01 lut 2015, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4070
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

TIRy kupuje a na radio żuli.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 01 lut 2015, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
TIRy kupuje a na radio żuli.
Na radio już nie starcza :lol: w 114 radio będzie założone niebawem, szału nie będzie, ale też nie o to chodzi. Szał będziemy robić przy kolejnym temacie - i tutaj się do Ciebie zapewne uśmiechnę :mrgreen:


Post Wysłano: 02 lut 2015, 13:33
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

"Babcia" widziana na A4, między Krapkowicami a św.Andzią, Displayem, szła w stronę śląska :wink:
Rano to to było kole 9-tej

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 lut 2015, 20:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2447
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Po długim odwlekaniu tematu wreszcie jest :wink:

Marka: Mercedes- Benz
Model: Actros MP3 1848 MegaSpace LsNr
Rok produkcji: 10.2010
Przebieg: 471 500
Wyposażenie: ABS, ESP, retarder Voith, klimatyzacja automatyczna, fabryczna klimatyzacja postojowa (sterowana z dolnej leżanki), pakiet Safety Top (aktywny tempomat z odległościówką, lane assist, airbag kierowcy), komfortowe zawieszenie kabiny na poduszkach, obie osie zawieszone pneumatycznie, lodówka 25l, fotel kierowcy komfortowy, fotel pasażera składany z podłokietnikami, el. szyby, lusterka i szyberdach, układ elektrycznego podnoszenia kabiny, komputer pokładowy, roleta przeciwsłoneczna drzwi kierowcy, radio CD z bluetooth, fabryczny klakson pneumatyczny Fiamm, 2 oryginalne koguty, skrzynia biegów PowerShift 2.
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: typu mega
Obsługiwane kierunki: wahadło PL - GB

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Co więcej o ciągniku? Hmmm... Sprowadzony jest z Niemiec, z dość mocno wyspecjalizowanej firmy Bender Spedition. Auto jest po kontrakcie serwisowym co gwarantuje pełną dokumentację napraw i przebiegu, no i chyba tyle :wink:


Post Wysłano: 07 lut 2015, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 cze 2014, 21:13
Posty: 30

Actros ładny, zawsze podobały mi się takie w Low Deck'u. Nie kupiłeś go przypadkiem w Gnieźnie ?


Post Wysłano: 07 lut 2015, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2014, 13:19
Posty: 83

No Panie, zacne autko, w końcu się go doczekałeś :) Mi się podoba. Dolna dokładeczka i nic więcej nie trzeba :P


Post Wysłano: 07 lut 2015, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2015, 16:16
Posty: 19
Lokalizacja: Chęciny

Zacny Actros :P Jakoś mi się podoba ta generacja :)

_________________
"Już Syrenka potrafiła osiągać prędkość światła…. zgaszonego. "


Post Wysłano: 07 lut 2015, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

MP3 zaczęło mi się podobać dopiero, gdy skończyła się jego produkcja. Czerwona rama i srebrna kabina tworzą zgrany duet.

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 07 lut 2015, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1361
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No Michał,ładny pochłaniacz kilometrów.Sporo ładniejszy od białej MP2,którą posiadasz.Wyposażenie i stan techniczny też na poziomie.Trochę razi tylko brak dolnego spoilera,ale z takim motorem i na takich trasach,to chyba nawet i w górach da radę... :mrgreen:Oby dobrze służył :wink:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 07 lut 2015, 23:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2014, 13:19
Posty: 83

Cytuj:
Actros ładny, zawsze podobały mi się takie w Low Deck'u. Nie kupiłeś go przypadkiem w Gnieźnie ?
tak, auto z Gniezna ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 34 z 85 [ Posty: 1686 ] Przejdź na stronę Poprzednia 132 33 34 35 3685 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: