Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lip 2015, 8:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2015, 0:29
Posty: 3

Dokładnie, w kierunku Kudowy też leciał jak przecinak że go ledwo zauważyłem :D . W realu prezentuje się dużo lepiej niż na fotkach :wink: .


Post Wysłano: 08 lip 2015, 22:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Czerwone jest szybsze :wink: on zawsze idzie jak przecinak :]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 09 lip 2015, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Obrazek

Lampki z Opoltransu błyszczały z daleka :D nie dało się pomylić Ocia fiata z innym autem :D

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 09 lip 2015, 22:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kwintesencja Polskiego tuningu 8)


Post Wysłano: 20 sie 2015, 22:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4173
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Mijanka na A4 przy Zgorzelcu zaliczona. Dobrze żeś ryknął do mnie na tym radiu bo takiego zamuła złapałem, że masakra :) Kierowniku jak tam trafiłeś na ten incydent gdzieś koło Legnicy czy nie? Bo z tata rozmawiałem to mi coś wspominał, że coś się wydarzyło a wiedziałem, że ty tam leciałeś. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 21 sie 2015, 12:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Dobrze Cię klej załapał, bo 2 razy się darłem :mrgreen:

Pod Legnicą było OK, jakiś Peugot wywalił się na barierki, ale to było na zjeździe Strzegom-Rawicz, 20 min w korku i poszło :)

Do następnego :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 sie 2015, 17:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Mijaliśmy się dzisiaj w Lublinie. Ja wyjeżdżałem w stronę Chełma /Zamościa, a Ty jechałes w przeciwnym kierunku. Nawet nie mam radia, więc nie miałem jak zawołać. Bywasz tu nieraz czy taki jednorazowy wypad?


Post Wysłano: 21 sie 2015, 20:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Zależy, ostatnimi czasy to raz w tygodniu, a przez ostatnie 3 miesiące tylko raz :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 sie 2015, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Palikota Ty nie widział?


Post Wysłano: 20 wrz 2015, 14:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2013, 22:42
Posty: 104

Post Wysłano: 20 wrz 2015, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2011, 15:45
Posty: 171
GG: 112
Samochód: Duzy?
Lokalizacja: Olsztyn czy jakoś tak

Twoje Iveco widziane wczoraj w TV na TV4 podczas emisji nowej serii drogówki :) Przejeżdzałeś obok citreona który stał na zjeżdzie z autostrady ale już nie pamiętam dokładnie w jakim miejscu to było :]


Post Wysłano: 20 wrz 2015, 18:28
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Sternik98
Moja kobyła, chcesz kupić :]


Adamek_20
Dokładnie, zjazd z AOW na DK 35, ta cytryna stała pod prąd, była ekipa technicznych i kręcili "Drogówkę", czychałem na ten odcinek, a tu mnie ubiegli...

Nagrywane to było w sierpniu...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 9:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2013, 22:42
Posty: 104

ociu Niee. Wymiana na młodszą czy powrót na patelnie?


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 10:31
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Wymiana na nowszą, ale obecna specyfika pracy i brak zainteresowania, a bardziej doprowadzające do skrętu paznokci marudzenie kupujących, spowodowało, że doczepa zostaje, dostała nowe opony, pare innych rzeczy, dalej będzie dobrze służyć, wbrew swojej marce :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 10:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Naczepa niejest przeciez zla. Nowsza prawie zawsze jest delikatniejsza i tandetniejsza.
Stara naczepe dzis sprzedac to tak jak mowisz trzeba za pol darmo dac i jeszcze dziekowac ze wzieli....
A nowa niema sie co jarac, ja mialem prawie nowke ale czas szybko leci i zaraz zostaja tylko wspomnienia i kupa siana wydana a jezdzi sie tak samo jak z kilkuletnia...
Chyba ze potrzebny jakis leasing do kosztow to inna sprawa...


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 11:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tu masz dużo racji...
Bo to Panie Zasławka jest!!!
No kurfa jeżeli dzwonisz gościu po nią, to kiego marudzisz, że to ta marka :lol:

Bo to po PL jeździło, to je wutłucoooone, a przepraszam bardzo oglądał Pan ją? no nie.... to czemu Pan wnioskuje że wytłuczona jest? cisza w telefonie...

Pozdrawiam też cieplutko wszystkich którzy na 1000% mieli przyjechać oglądać, heh, tylko straciłem frachty i kilometry :twisted:

Może to polska marka, ale ja na nią nie mogę złego słowa powiedzieć, wszystko działa, pracuje, nie ma z nią większych problemów, ostatnio jedynie wyskoczyła mi prowadnica dachu z szyn, ale w przypływie mega wkórfa tak rozpędziłem się z dachem, że pękł dystans i dach wyjechał z szyn, zaprzyjaźniony serwis na śląsku ogarnoł mi to za parę złotówek ;)
Mechanicznie 2 tarcze na zime do zmiany, trochę optycznie poprawić i będzie śmigać aż się rozsypie, przyjdzie pora na nią to potniemy to na złom i kupimy coś innego, a nie będę się musiał użerać z maruderami, czy młodymi rekinami biznesu, "a może sprzeda mi ją Pan z robotą", ależ naturalnie już daje numer do spedycji :lol:

Jest mniej pognita niż u zachodniej konkurencji z tych lat :lol:
Rama jest mocna, nie gnie się, 24 tony na podłodze, wyczepiam ją bez bólu....
Jest i zarabia, dobrze służy i na prawdę gdybyśmy staneli teraz przed wyborem, nową bez problemu byśmy wzieli, w ocynku i poprawioną podłogą.... bajka...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Zasławka to dość delikatna naczepa (w moim odczuciu). Interesowałem się kiedyś tą marką dość intensywnie, ale złom na rynku wtórnym szybko zniechęcił. Tylne drzwi to jakaś imitacja uj wie czego :D Ale do spokojnej roboty jak sam tym zamiatasz to Ci wystarczy. Generalnie naczepa to naczepa, ma działać bez wodotrysków. Czy to ma 7 lat czy 5 to już większej różnicy potem nie robi, liczy się stan techniczny, dowodem rejestracyjnym ze świeżym rocznikiem nie jeździsz. A i sercu tak nie żal jak jakiś patologinczy wózkowy przygrzmoci :wink:

Dziś cokolwiek sprzedać (za normalną kasę) to jest problem, a kupić jeszcze większy. Niech służy jak najdłużej.


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 17:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

W moim odczuciu nie jest delikatna, wypinam ją załadowaną, ugnie sie minimalnie, wjazd 10-cio tonową sztaplarą po 4-ro tonową bele papieru, też nie robi na niej większego wrażenia, na nowych naczepach, widać gdzie dokładnie jest maszyna, z tytułu ugiętej ramy :lol:
Jedyna miękkość, to górne szyny są miękkie to fakt, lubi je bujać...

Drzwi, dla mnie normalne furtki panelowe :)

Ogólnie mówiąc naczepa nie jest zła, tylko fakt faktem, jak kupisz zajechańca, to z kupy bata nie ukręcisz :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 18:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2013, 22:42
Posty: 104

Cytuj:
A i sercu tak nie żal jak jakiś patologinczy wózkowy przygrzmoci :wink:
.
Jeszcze do tego dołożył bym debili którzy tną plandeki tak w paroletniej firance dołoży się łatę i jakoś mniej boli niż na kilkumiesięcznej naczepie-Po prostu pęka serce.


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 18:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

W sumie to można pokazać parę fotek tej mojej zakały, nic się nie zmieniło w sumie, jedynie wywaliłem miszelinki i zmieniłem układ lampejek na masce, tak bardziej holendersko :lol:

Do zimy chce pomalować przednią dokładkę zderzaka w kolor, dalej nie wiem co mi się ubzdura :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: