Strona 30 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 128 29 30 31 3270 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 24 cze 2007, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2007, 22:34
Posty: 1
Lokalizacja: Głogów

Witam. Jestem Szymek mieszkam w okolicach Głogowa moje hobby to ciężarówki i cb-radio


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 1:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2007, 21:34
Posty: 2
Lokalizacja: WLKP

Witam. Jestem Dawid. Jestem z Ostrowa Wielkopolskiego. Miesiąc temu zdałem na C+E, za pół miesiąca zacznę pracę w transporcie międzynarodowym. Pozdrawiam wszystkich i szerokości życze.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 14:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2007, 14:37
Posty: 1

Witam
Nazywam się Daniel Parafianowicz, nie mam jeszcze ciężarówki ale mam zamiar kupić. Chciałbym otworzyć firmę transportową, zarejestrowałem się na tym forum, żeby podpytać doświadczonych już użytkowników.
Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lip 2007, 14:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2007, 13:52
Posty: 53
GG: 6187173
Samochód: Volvo FH BDF
Lokalizacja: Piła [PP]

Witam
Mam na imię Marcin mam 15 lat interesuje sie ciężarówkami i ich fotografowaniem.Mieszkam nieopodal Piły woj.Wielkopolskie.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lip 2007, 21:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lip 2007, 20:39
Posty: 11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Witam Mobilki :D
Mam na imię Bartek, mam 22 lata i na codzień pomykam osobóweczką w charakterze przedstawiciela regionalnego firmy motoryzacyjnej :] Czytałem to forum i skłoniłem się do zalogowania, ponieważ jest tu to, o czym lubię gadać bez końca... Motoryzacja... Z ciężarówkami mam tyle wspólnego co rozmowy z Wami koledzy na kanale 19... Kiedyś siedziałem w kilku większych mobilkach typu Scot... Mam chrapkę na rozszerzenie kategorii do C+E, ale do tego muszę jeszcze dojrzeć :twisted:


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lip 2007, 16:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 14:46
Posty: 2

Witam, mnie również skłoniły do zarejestrowania interesujące dyskusje na temat ciężarówek i motoryzacji. Jak większeść nie posiadam prawa jazdy C+E, ale mam zamiar je zrobić i pracować jako kierowca i ruchu międzynarodowym.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lip 2007, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

no jak wszyscy przedstawiają to wypadałoby i mi się przedstawić.
Michał, Stargard Szczeciński. CE, komplet badań, kurs na rzeczy, ADRy ... teraz na wolnym [po wypadku], potem powrót do pracy w "międzynarodówce" ...
Pozdrawiam wszystkich kolegów "po fachu", a także miłośników transportu :)

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lip 2007, 13:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lip 2007, 19:05
Posty: 25
GG: 7978838
Samochód: Opel Kadett 1.6D Fiat Ducato 8epal
Lokalizacja: WSC Sochaczew

Witam Wszystkich ! ! !
Mam na imię Bartek, mam 16 lat. Mieszkam w Sochaczewie (woj. mazowieckie). Od kiedy pamiętam zawsze interesowałem się ciężarówkami, i tak zostało mi to do dzisiaj :lol:. Forum bardzo mi się podoba, przeglądając je można dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy o "truckach", także ja mam nadzieję, że będe mógł podzielić się swoją wiedzą na ten "zacny" temat :)


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lip 2007, 18:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2007, 15:01
Posty: 1

Witam wszystkich
Daniel z Buska-Zdroju...21 lat, narazie woze sie osobowka, jestem w trakcie robienia kat. C mysle, ze wybiore sie pozniej na C+E moze jakies D po drodze sie zrobi :) Bardzo ciekawe forum, duzo mozna sie dowiedziec. Dobra robota Panie i Panowie :)

Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lip 2007, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 22:38
Posty: 47
GG: 0
Lokalizacja: Kalety

Ja również witam.
Nazywam się Beniamin, mam 21 lat,mieszkam w Kaletach koło Tarnowskich Gór i od 13 lipca mam kat. C. Przedemną jeszcze kurs na przewóz rzeczy i psychotesty.Później przyjdzie pora na szukanie pracy :P .


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lip 2007, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

Ja również Witam wszystkich :) Mam na imię Tomek i jestem z Tczewa


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lip 2007, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 18:58
Posty: 1
GG: 7893015
Lokalizacja: Olsztyn

Cześć. Mam na imię Bartek, mam 15 lat, mieszkam w Olsztynie, moja pasją są samochody z byłego związku radzieckiego. Mam nadzieję, że miło spędzę tu czas. Będę przestrzegał regulaminu.

_________________
Star266-ikona polskiej cieżarowej terenówki z prawdziwego zdarzenia,


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lip 2007, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:13
Posty: 58
GG: 0
Samochód: fr

A to ja też sie przedstawie:)

Mam na imię Bartek jestem z Poznania w ciężarówkach jako pasażer jeżdżę sobie od 15 lat heheh:)

Od 1.5 roku walczę i zdobywam tereny Wielkopolski dostawczykiem ( ponad 100 000 km ) :mrgreen:

Już niedługo czekają mnie egzaminy na c c+e ADR itp jak zdam to zobaczymy sie na szlaku 8)

Szerokości panowie Szerokości !!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sie 2007, 9:17

witam wszystkich
mam na imie marek jestem z KOBYLINA województwo wielkopolskie powiat krotoszyn w forum znalazłem sie przypadkowo szukają wiadomości o ciężarówkach ciężarówkami interesuje sie od małego ponieważ zawsze mnie to ciekawiło czasami jeżdże z wujem w trase mieszkam koło krajowej 36


Tytuł:
Post Wysłano: 06 sie 2007, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2007, 22:10
Posty: 21
Lokalizacja: Skontowni

Dziiiieeeeńńńń Dobbrrryyyyy :!: :!: :!:
Hehe... jestem tu nowy 0chciałem się z wami przywitać i powiedzieć coś o sobie. Mam 16 lat na imie Wojtek interesuje się Ciężarówkami i transportem drogowym oczywiście w przyszłości chciałbym zostać kierowcą jak każdy na tym forum. Mieszkam przy drodze numer 42 Końskie-Radomsko
PS. widzie tu kilku kumpli z PTF na tym forum


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sie 2007, 0:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2007, 0:25
Posty: 2
Lokalizacja: Dobroszyce

Witam.
Właściwie po raz drugi ponieważ kiedyś już się rejestrowałem ale za cholerę nie mogłem przypomnieć sobie hasła do starego loginu. WC znam już dość długo i teraz postanowiłem odwiedzać forum dość regularnie :] Jestem Krzysiek z forum HTS (ta jestem tam adminem ale to najmniej ważne w tym momencie :mrgreen: ) mieszkam w Dobroszycach niedaleko Wrocka i mam 18 lat, to tyle.

Pozdrawiam.

Ps. Proszę admina o usunięcie mojego starego konta 'krzysiekmak'


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sie 2007, 11:15

Witam mam na imie Adam... ciężarówkami interesuje się od małego mój tato przejeździł 25 lat w mojej rodzinie jeszcze jeździ brat obecnie na nowej Magnumce pozdrowienia dla wszystkich


Tytuł:
Post Wysłano: 09 sie 2007, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 20:12
Posty: 30
GG: 0
Samochód: Actros MPII 8X8
Lokalizacja: Trójmiasto

Witam serdecznie.Od pewnego czasu z zainteresowaniem"podglądam to forum".Po kilkunastu latach "niebytu"w branży postanowiłem wrócić do żródeł i pasji z lat młodości :D, W najbliższym czasie chcę sprawić sobie zestaw i zająć się transportem.Myślę,że na forum uda mi się wnieść coś od siebie,ale też proszę o pomoc w tematach o które z czasem popytam :D Pozdrawiam całą załogę ...Jarek.

_________________
Gdynia-miasto z morza i marzeń.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sie 2007, 22:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

Hejka wszystkim. Jestem Szymon i to co mam we krwi skierowało mnie do rejestracji na tym forum. A tak ogółem to mam 17 lat i od kiedy pamiętam jestem pasażerem mojego taty w trasie. Myślę że będziemy utrzymywać dobre stosunki ze sobą i że dowiem sie tu wielu ciekawych i przydatnych rzeczy... PZDR for all :)

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sie 2007, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2007, 22:44
Posty: 3

Witam wszystkich użytkowników mam na imię Mateusz jestem z okolic szczecina mam 16lat i interesuje sie transportem drogowym.
pozdrawiam :wink:

_________________
Jak mówi stare rumuńskie przysłowie "Kto Cię z wody wyciągnoł za dupe temu będziesz pilnować chałupe"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 30 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 128 29 30 31 3270 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: zzx i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: