Strona 27 z 71 [ Posty: 1402 ] Przejdź na stronę Poprzednia 125 26 27 28 2971 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 mar 2013, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2006, 19:53
Posty: 136
GG: 4086911
Lokalizacja: Opoczno

Polacy to jednak bardzo dziwny naród. Ciągłe narzekania. Ludzie czytam te wasze wypowiedzi i zachowujecie sie jak dzieci. W temacie nowego Dafa XF- same narzekania, na nowym Mercedesie MPIV tez wieszaliście psy za wygląd. Wam to sie nigdy nie dogodzi!
Powiedzcie co wam przeszkadza ten spojler? Do wszystkiego można sie przyzwyczaić. Napewno zaprojektowanie tego spojlera ma drugie dno. Większą rolę odgrywa aerodynamika.
Przeszkadza wam wizualnie spojler, to chciałbym zobaczyć jak wyglądają wasze kabiny od środka. Czy panuje w nich burdel, czy też wszystko jest odłożone na swoje miejsce? To własnie w nich żyjecie i tam spedzacie najwiecej miejsca, zamiast wpatrywać sie w wygląd zewnętrzny.
Jeśli auto bedzie paskudne z wyglądu prezentować sie jak stary Jelcz, ale koszty eksploatacji bedą niskie to wasz szef i tak kupi wam to paskudne auto.
Ciekawe do czego sie jeszcze przyczepicie?


Post Wysłano: 04 mar 2013, 0:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

Tutaj każdy ma uwagi jak i zalety auta więc nie wiem po co takie opinie,że nam się nie dogodzi ? Piszemy co nam się podoba a co nie przecież do tego stworzony jest temat,aby ocenić czy również napisać jakie się ma uwagi..


Post Wysłano: 04 mar 2013, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Różnica pomiędzy podstawową wersją składającą się z kabiny XL i 500ps wynosi pomiędzy ostatnimi dwiema generacjami 6 tys euro. Nowa 500-tka z plastikami w kolor nadwozia, i-coolem, Xl-elem, bixenonem kosztuje ok 96 tys euro. Dopłata do IFS wynosi 5 tys euro.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 04 mar 2013, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2007, 20:34
Posty: 152

I właśnie takie Volvo z konfiguracją kolegi Levusa stoi na serwisie w Białej do odebrania dla naszej firmy, czeka na tablice

_________________
SERDECZNIE ZAPRASZAM


Post Wysłano: 04 mar 2013, 18:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
I właśnie takie Volvo z konfiguracją kolegi Levusa stoi na serwisie w Białej do odebrania dla naszej firmy, czeka na tablice
To widzę szef zaszalał :D . Ciekawe czy to będzie jedna 500-tka czy przyjdą kolejne bo szef do tej pory powyżej 460ps nie kupował bo to w zupełności wystarczało.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 04 mar 2013, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 16:37
Posty: 250

Według mnie zmiana jak najbardziej na plus w porównaniu do FH ... :D


Ostatnio zmieniony 04 mar 2013, 23:13 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest już oddzielny temat o FM.


Post Wysłano: 04 mar 2013, 23:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 maja 2012, 17:31
Posty: 125
Samochód: jaki popadnie jaki w rączki wpadnie

FMka ładniejsza :d


Post Wysłano: 06 mar 2013, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 12:04
Posty: 172
GG: 2342906
Samochód: Mercedes Mp3 440

ExPro firma juz ma 1 VOLVO w nowym wykonaniu...


Post Wysłano: 09 mar 2013, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Dziś w Olsztynie po raz pierwszy na żywo widziałem najnowsze FH. Oglądając je na zdjęciach miałem mocno mieszane uczucia. Niezbyt podobało mi się połączenie ukośnych boków kabiny ze ściętym dachem i kanciastym przodem, jednak zmieniam zdanie. Nowy model Volvo jest przepiękny, świetnie wyglądał w jasnozielonym kolorze.

Pamiętacie premierę Actrosa MP4 niecałe dwa lata temu? Szokował, prawda? Przez te kilkanaście miesięcy zdążył się opatrzyć, teraz wygląda zwyczajnie i nie wyróżnia się z tłumu nowoczesnych ciężarówek, to samo będzie z FH, jak tylko masowo zacznie pojawiać się na drogach.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 09 mar 2013, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

W Białej Podlaskiej czeka identyczna 500-tka do odebrania i trafia do nas. Obrazek

info nie potwierdzone, ponoć ma przyjść 11 takich aut.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 10 mar 2013, 2:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Witam!Panowie czytam tu różne posty, różnią się krytycznie między sobą(pozytywne, negatywne) jednak prawdziwej oceny można dokonać jedynie widząc auto na żywo...Ja wstrzymałem się własnie do tego czasu, aby auto na żywo zobaczyć...Miałem bardzo mieszane uczucia, jednak jako wielki fan Volvo(i tylko Volvo)po dokładnym obejrzeniu i małej przejażdżce stwierdzam, że to auto jest kapitalne będąc bardzo sceptycznie nastawiony do jego oceny!Wcale nie rzucają się w oczy te boczne okrągło-kanciaste przetłoczenia(na zdjęciach wyglądają komicznie)Ba!Nawet ta owiewka tak bardzo negatywnie krytykowana wygląda fajnie!Miałem okazje przejechać się 500 EEV w takim kolorze jak zdjęcie Levego powyżej i zaglądnąć do 750 w czarnym kolorze...Co ważniejsze obok nowych Fh stały te poprzednie wersje i na prawdę wyglądają ubogo w porównaniu do nowego FH...Ktoś tu napisał, że nowe FH śmierdzi chińszczyzna...Hmmm?Mija się to z prawdą, auto jest bardzo solidne z wyglądu, sprawia wrażenie masywnego, wystarczy spojrzeć na nowe klamki...Owszem, każdy ma prawo własnej oceny ale ja jestem jak najbardziej na tak!Pozdrawiam

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 10 mar 2013, 3:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
jednak prawdziwej oceny można dokonać jedynie widząc auto na żywo...
Widziałem, dotykałem, nie miałem niestety okazji jeździć. Zdania o spojlerze nie zmienię, beznadzieja, przez to bardziej podoba mi się (znowu) kabina Globetrotter :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 10 mar 2013, 3:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Cytuj:
Cytuj:
jednak prawdziwej oceny można dokonać jedynie widząc auto na żywo...
Widziałem, dotykałem, nie miałem niestety okazji jeździć. Zdania o spojlerze nie zmienię, beznadzieja, przez to bardziej podoba mi się (znowu) kabina Globetrotter :)
Cytuj:
Owszem, każdy ma prawo własnej oceny...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 10 mar 2013, 11:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Jeśli kolega powyżej ocenia solidność auta po wyglądzie klamki, to ja stwierdzam, że Jelcz 315 był solidniejszy...

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 10 mar 2013, 11:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
Jeśli kolega powyżej ocenia solidność auta po wyglądzie klamki, to ja stwierdzam, że Jelcz 315 był solidniejszy...
Koledze chyba chodziło o to, że wystarczy spojrzeć na klamki i już widać że Nowe FH jest masywne, i z wyglądu solidne. :wink:

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 10 mar 2013, 12:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Cytuj:
Cytuj:
Jeśli kolega powyżej ocenia solidność auta po wyglądzie klamki, to ja stwierdzam, że Jelcz 315 był solidniejszy...
Koledze chyba chodziło o to, że wystarczy spojrzeć na klamki i już widać że Nowe FH jest masywne, i z wyglądu solidne. :wink:
Chodziło mi o to,że nawet taka pierdółka jak klamka jest solidnie wykonana(dla niektórych forumowiczów będę teraz pisał wyraźnie...)Nie jest też napisane, że oceniam wygląd na podstawie klamki :)
Jeśli chodzi o Jelcza to tamta klamka może była solidniejsza :D Zapomniałeś jednak dodać ze na tej klamce napisane było aby otworzyć/zamknąć drzwi musisz użyć obydwu rąk i ogromnej siły:lol:

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 10 mar 2013, 13:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Grześ jak Ty oceniasz przestrzen w kabinie w odniesieniu do poprzedniego modelu?bo na forum są różne informacje.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 10 mar 2013, 17:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2009, 16:42
Posty: 77
GG: 0

Panowie
Właśnie , może w tym temacie warto w końcu zająć się porównaniami z poprzednikiem ,
zwrócić uwagę na różnicę , przestrzeń , komfort prowadzenia i przebywania w kabinie
(pisze to do tych , którzy mogli już tego doświadczyć) , nie rozwodzić się nad klamką z Jelcza
czy spojlerem na dachu...


Post Wysłano: 10 mar 2013, 17:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Cytuj:
Grześ jak Ty oceniasz przestrzen w kabinie w odniesieniu do poprzedniego modelu?bo na forum są różne informacje.
Napisze krótko:)nie jestem niski grubo powyżej 180 cm wzrostu i nigdy mi w Volvie nie brakowało miejsca za kierownicą(w MAN-ie nigdy nie mogłem sobie znaleźć miejsca, o Reno nawet nie wspomnę, nieźle siedziało mi się w DAF-ie)Jeśli chodzi o kabinę, owszem zawsze no prawie zawsze sam jeźdżę, wszystkie pakunki trzymam na górnym łóżku, ale w porównaniu do poprzedniego modelu jest i tak zdecydowanie więcej miejsca, wnętrze bardziej przestronne, poza tym znakomita ergonomia jak na Volvo przystało, nie wiem jak w innych wersjach ale w tych, których ja miałem okazje przebywać miała super materiały(wspomniana 750-tka) i wykończona na wysokim poziomie...poza tym leżanka mi przypadła do gustu, składana.To moje odczucie nie popadam w huraoptymizm bo zawsze można coś poprawić ale jak na mój pierwszy kontakt z nowym modelem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony mimo, że byłem neutralny do momentu kontaktu z tym autem a do mojego ''małego testu'' podszedłem bardzo sceptycznie!Kurcze teraz mi się przypomniało,że zapomniałem o ogrzewanie postojowe zapytać a to w Volvie jak do tej pory było do kitu!
Każdy ma prawo sądzić inaczej to jest moja opinia ale również moi koledzy byli bardzo pozytywnie zaskoczeni(nawet ci, którzy twierdzili, że ze swojego MAŃ-ka się nigdy nie przesiądą!Goście po 40 kilka lat taka opinię wydali...) Wielu zmieni zdanie, zobaczycie, ja widziałem auto w serwisie jak i na drodze z naczepą, mam też i do tego odniesienie!Na drodze w czarnym kolorze widziałem wspomnianą 750-kę(oglądałem w środku)jak i model 460 w białym kolorze i na prawdę wyróżniają się w tłumie...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 27 z 71 [ Posty: 1402 ] Przejdź na stronę Poprzednia 125 26 27 28 2971 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: